חברה, סתם רעיון שעלה לי בראש...

The Walrus

New member
חברה, סתם רעיון שעלה לי בראש...

מאוד קשה להרוג את וולדמורט. למעשה, כמו שהארי הוכיח, בלתי אפשרי. וולדמורט עשה כמה ניסויים שבזכותם הקללה שהייתה אמורה להרוג אותו לא הרגה אותו... עכשיו התומכים שלו יודעים איך להחזיר אותו... ואם מישהו יצליח להרוג אותו, אז הוא לא ימות לגמרי... אז איך יהרגו אותו בסוף? חשבתי על משהו: בספר הראשון האגריד אומר להארי שלדעתו וולדמורט לא מספיק אנושי בשביל למות... בספר הרביעי, כשוולדמורט חוזר אז מוסיפים לו דם, בשר ועצם של בני אדם רגילים לגמרי כשהארי מספר את זה לדמבלדור, הוא רואה לשנייה מבט של ניצחון בפני של דמבלדור... תחשבו דקה... יכול להיות שעכשיו וולדמורט מספיק אנושי כדי למות?

קודם כל- בהחלט יכול להיות../images/Emo168.gif

אחרת לא ייתכן שהנבואה תתקיים, ואנחנו יודעים שהנבואה בטוח מתקיימת. בעצם- תמיד אפשר לצפות להפתעות...
ובכל מקרה: וול' עדיין קוסם חזק ביותר, אך מן הסתם כל עניין ה"חזרה המחודשת לחיים" החליש אותו... ג'ואי פוטר

../images/Emo187.gif ובכן, אני חושבת שהאגריד

לא התכוון לזה במובן של וולדמורט לא אנושי מספיק בשביל למות. אבל הוא לא אנושי מספיק בשביל להרגיש כל מיני דברים אחרים כמו אהבה, שזו הייתה ההגנה שנצרבה בהארי ע"י אמו לפני שמתה ובגללה וולדמורט לא יכל לגעת בהארי עד הספר הרביעי... ואני חושבת שזה יהיה מה שיעשה אותו יותר פגיע, כי האהבה עושה אותנו פגיעים יותר, אם לא יודעים להשתמש בה כראוי

Hallucinate

New member
זה בלתי אפשרי...

קוסמים הם יצורים אנושיים, אחרת וולדמורט היה חצי סוס או ג'ירפה או משהו מעופף. קוסמים הם דבר אנושי, ואם תשים לב, מוזכר שאחד מההורים שלו מוגלגים, אם הזיכרון שלי לא מטעה אותי, או הגלולות הכתומות לבנות בטעם אפרסק לימון (_רולזזזז_)

אני משערת שכשהוזכר בספרים../images/Emo168.gif

שהוא אינו אנושי לגמרי, הכוונה היתה אחת מאלו:
שהוא איבד צלם אנושיות.
הוא מחוזק ע"י כל כך הרבה קסמים וכישופים, שהוא כמעט על טבעי. ג'ואי פוטר

2 Mיכל

New member
נכון אבל העיקר היה ש..../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

הוא לא אנושי במובן שאין לו גוף. אפשר לראות את זה כמו נשיקת סוהרסן - אתה לא מת כי הגוף שלך ממשיך לחיות, אבל הנשמה מתה. אולי זה מה שקרה לוולדמורט רק להיפך, ולכן הוא לא יכל למות עד שלא חזר לגוף ממשי.

Hallucinate

New member
לא נראה לי...

הגוף פשוט הופך לצמח..ומהאדם נלקחת הנשמה...פשוט הוא גוף חלול ודי מת.. את מתכוונת שהנשמה שלו חיה אך הגוף מת? זה בערך מה שקרה....מה שאני מכנה "תמצית וולדמורט" הסתובבה לה בעולם וחיפשה פונדקאי. אבל הגוף שלו מת. איברים, עצמות, נגמר. היה צריך טקס כדי לחדש את הגוף שלו כמו שאת יודעת. או שאם חושבים על זה לעומק, זה יכל להיות כל גוף, כי המראה שלו נשמר, לפי הספר הראשון.

2 Mיכל

New member
כן. התכוונת לאפשרות../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

שפירטת עליה... וזה דווקא מושג נחמד "תמצית וולדמורט"
.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אהבתי
אחרת וולדמורט היה חצי סוס או ג'ירפה או משהו מעופף
פשוט אדיר

MetaalSryus

New member
הגיוני מאד בעיני../images/Emo141.gif

ונדמה לי גם שבנאום שלו בספר הרביעי, וולדמורט אומר שהוא ויתר על הרדיפה אחרי האלמוות והחליט לחזור להיות בן אדם רגיל... משהו כזה.

2 Mיכל

New member
איזה חכם זה!!../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

אני חושבת שזה באמת נכון... וזה גם מה שמסביר את הניצוץ הזה..
בטח זה יהיה כמו כל הרמזים המתרימים שרולינג נתנה לנו במהלך הספרים הקודמים שלא הבנו מה הם אומרים ובסוף היא פירשה לנו אותם
.

סליחה על הקנטה, אבל...

*מטרימים, אלא אם כן התכוונת שאלו רמזים שתורמים. את מוזמנת להתעלם ממני, זה רק בגלל שאני מגעילה
.

2 Mיכל

New member
את לא מגעילה ותודה../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

אין לי בעיה שמתקנים אותי וזה סבבה. גם אני מתקנת אנשים אם הם לא מדברים נכון וכאלה... והתכוונתי לרמזים שמקדמים את העלילה...

כן, אני יודעת.

אבל שתי המשמעויות מתאימות (הרמזים תורמים לדיונים שלנו ובלה בלה בלה...
) תודה שאת סולחת לי

*נבהלת ומצטמררת*

את\ה פשוט גרמת לי להבין משהו שלא הבנתי (אם התיאוריה שלך נכונה). תמיד שאלתי את עצמי למה היה מבט של ניצחון בעינין של דמבלדור כשהארי ספר לו עם הדם שלקח ממנו דמבלדור
האם הוא בעצם בוגד והוא חלק מהתומכים של וולדמורט
(עד כמה שזה נשמע לא הגיוני- ככה חשבתי
) עכשיו ממש עזרת לי להבין שאולי, אם התיאוריה שלך נכונה, זו בדיוק הסבה לכך שהיה ניצוץ ושהארי אכן יוכל להרוג את וולדי (למרות שמעולם לא הוטרדתי מכך שוולדי כביכול לא אנושי). זו הסבה שהצטמררתי. כי זה מפחיד (אם זה נכון) עד כמה הגיוני ההגיון של רולינג. עד כמה שהספר הזה מחוכם ואפל ןסודי (כן, כן, הוא כומס בתוכו דברים רבים
).

2 Mיכל

New member
אהא!../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

בגלל זה אני כל כך מעירצה אותה (ג'.ק.ר)...
.

Fairywitch

New member
אבל הניצוץ הזה נעלם מייד כשהוא שמע

שוולדמורט הצליח לגעת בהארי... *מגרדת בפדחתי בתסכול* אולי הוא חשב שזה סימן טוב ואז הבין שלא? כך זה נראה... למישהו יש כוח להביא ציטוט? כי אני מתעצלת...

די../images/Emo70.gif

זה סותר את כל ההרגעות הנפשיות שירדו עלי זמן מועט
בבקשה, אל תעשי לי את זה
*יורדת על ברכיי ושלולית נוצרת סביבי מרוב בכי
* אין לי כוח להביא ציטוט, אבל כתוב משהו על כך ששניה אחר כך הארי היה בטוח שהוא דמיין את זה כי דמבלדור שוב נראה עייף וזקן מתמיד. רגע
אני יודעת
אולי הוא נהיה עייף וקצת עצוב כי הוא נחרד מהמחשבה שהנבואה תתגשם והארי יצטרך לעבור את כל מה שהיא אומרת (חצי הוא כבר עבר
)

למעלה