חברה - מה דעתכם על זה->

מצב
הנושא נעול.

client

New member
חברה - מה דעתכם על זה->

חברה - מה דעתכם על זה->

NS101

New member
אם זה לדעתך הכיוון

חברה - מה דעתכם על זה->
אם זה לדעתך הכיוון
אפשר לבנות את זה בעצמך. אתה קונה אג"ח שקלי קונצרני שנותן 7% עם מרבית הכסף וחלק קטן אתה לוקח וקונה futures על הזהב. מה גם שסביר מאוד להניח שהזהב יעשה תשואה אפסית, אם לא שלילית בטווח של השנה וחצי הקרובות.

client

New member
לא הבנתי משהו

אם זה לדעתך הכיוון
אפשר לבנות את זה בעצמך. אתה קונה אג"ח שקלי קונצרני שנותן 7% עם מרבית הכסף וחלק קטן אתה לוקח וקונה futures על הזהב. מה גם שסביר מאוד להניח שהזהב יעשה תשואה אפסית, אם לא שלילית בטווח של השנה וחצי הקרובות.
לא הבנתי משהו
היי ניסתי למצוא אגח קונצרני כמו שכתבת עם ריבית לשנה וחצי של 7 אחוז בדירוג AAA ומעלה לא מצאתי. ולא הבנתי מה לעשות עם חלר מהכסף...

NS101

New member
למה דווקא AAA?

לא הבנתי משהו
היי ניסתי למצוא אגח קונצרני כמו שכתבת עם ריבית לשנה וחצי של 7 אחוז בדירוג AAA ומעלה לא מצאתי. ולא הבנתי מה לעשות עם חלר מהכסף...
למה דווקא AAA?

NS101

New member
בוא ואשאל אותך דבר כזה

כי --->
אני יוצא מתוך נקדות הנחה גבוהה. אמשח לקבל המלצתך על בניית התיק באותה מתכונת של המסמך
בוא ואשאל אותך דבר כזה
מהו הדירוג של האג"ח של הבנקים?

client

New member
או קיי ו-->

בוא ואשאל אותך דבר כזה
או קיי ו-->
הבנתי. אבל כיצד אני בונה את התיק? הרי אני צריך מצד אחד אג"ח לשנה וחצי בקיבית 7%. מצד שני אני צריך לרנות משהו שיתן את ה-30% מהי החלוקה של הכסף? בו נלך על המינימום שמופיע במסמך 5000 ש"ח מה לגבי עמלות?

NS101

New member
שמע

או קיי ו-->
הבנתי. אבל כיצד אני בונה את התיק? הרי אני צריך מצד אחד אג"ח לשנה וחצי בקיבית 7%. מצד שני אני צריך לרנות משהו שיתן את ה-30% מהי החלוקה של הכסף? בו נלך על המינימום שמופיע במסמך 5000 ש"ח מה לגבי עמלות?
שמע
אם נותנים לך ריבית של 7% לשנה וחצי זה אומר בערך 4.66% לשנה שאת זה נורא קל למצוא. אני אומר כזה דבר. מוצאים אג"ח שנותן נומינאלית משהו כמו 6-7% ואת הפרש הריביות בין ה-6-7% לבין ה-4.66% קונים Futures של קניה על הזהב.

client

New member
כן אבל ---->>

בוא ואשאל אותך דבר כזה
כן אבל ---->>

NS101

New member
עניתי

כן אבל ---->>
עניתי

לא הייתי מתקרב לזה בשום אופן...

חברה - מה דעתכם על זה->
כל הזמן מנסים לדחוף לי בבנק את המוצרים את האלה....אפילו הטלרית ניסתה למכור לי פיקדון כזה כשבאתי להפקיד צ'ק! הבעיות של המוצר הזה הם: חוסר נזילות דרקוני לתקופת זמן ארוכה. סיכון גדול וממשי של אובדן תשואה אלטרנטיבית. הישענות על ספקולציה על מחירים של סחורות, שהיא דבר מורכב מאוד, שקשה מאוד לחזות אותו.

PT1982

New member
סטרקצ'ר זה בולשיט

כל הזמן מנסים לדחוף לי בבנק את המוצרים את האלה....אפילו הטלרית ניסתה למכור לי פיקדון כזה כשבאתי להפקיד צ'ק! הבעיות של המוצר הזה הם: חוסר נזילות דרקוני לתקופת זמן ארוכה. סיכון גדול וממשי של אובדן תשואה אלטרנטיבית. הישענות על ספקולציה על מחירים של סחורות, שהיא דבר מורכב מאוד, שקשה מאוד לחזות אותו.
סטרקצ'ר זה בולשיט
כל אחד יכול לבנות לבד....לא צריך בנקים בשביל זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה