חבר'ה! יש מצב להשיג בשוק חולצת רכ

baba68

New member
חבר'ה! יש מצב להשיג בשוק חולצת רכ

חבר'ה! יש מצב להשיג בשוק חולצת רכיבה סבירה עד טובה בפחות מ-200 שקל, או שאני נאיבי?

gottfried

New member
תגדיר סבירה עד טובה

אפשר למצוא חולצות רכיבה בסיסיות גם ב-100 שקל (זה הכי זול שראיתי), אבל הבד מן הסתם לא מנדף זיעה באותה רמה, נושם פחות ופחות נעים... אם אתה מזיע הרבה תוך כדי רכיבה אני אישית לא הייתי ממליץ. מניסיוני למדתי שני דברים: הכסף לא טועה- החולצות הטובות עולות יותר- והדבר השני והיותר חשוב הוא שאם מסתמכים על הדבר הראשון צריך להתפשר קצת. אני לדוגמא ראיתי חולצת רכיבה יפהפיה, מבד מעולה ומאוד נוחה. ב-440 שקל לא הייתי מצפה לפחות- וגם לא הייתי קונה כי אין תקציב.

rboneh

New member
חולצות של MB

בהוביס עולות 185 שח והן ממש טובות. יש אותן גם במקומות אחרים אבל אני לא יודע מה המחיר. (ואם תתפתה גם למכנסיים, רק את הדגם הטוב יותר עם 8 פנלים). ותנסה גם ברודי פרוגקט. אני חושב שזה נכנס במחיר. (אם תמצא מה שאתה צריך כי אין מבחר.)

Zeev Kovalsky

New member
חולצות של

MB אפשר למצוא בהרבה מקומות במחיר של 150-160 ש"ח, כגון: חנות של ישראל בר"ג רח' י"ם 171 או 190 ומשהו או בחנות בסידן בפ"ת רח' אורלוב. אני אשית מעדיף את החולצות של Bieme איטלקיות גם, לדעתי האיכות קצת יותר טובה. אפשר למצוא אותן בחנות מוטופן בא"ת רמת פולג נתניה וגם בחנויות אופניים שונות.

ido mazor

New member
מוטואופו נמצאים בנתניה

מוטואופן, המלאכה 30, א.ת. דרומי נתניה, 8856602 09 זה א.ת. פולג - לא רחוק מ"איקאה".

messica

New member
חולצה

קודם כל סליחה על הבורות אני רוכב שטח מתחיל האם כדאי לקנות חולצת רכיבה ארוכה שמתאימה גם לאופנועים החולצה מיעה עם ריפוד קל באיזור המרפק. (חולצה קצרה כבר יש לי) תודה

הבדלים

ראשית ,לשאלתך- התשובה היא לא. ההבדלים בין חולצות רכיבה של אופניים לבין חולצות מוטוקרוס: 1.חולצות רכיבה לאופניים,חייבות להיות צמודות לגוף ע"מ לנדף זיעה. חולצות מוטוקרוס לעומת זאת מיועדות לשימוש מעל צביצב (מגן גוף)ולכן הן גדולות יותר . 2.בחולצת רכיבה לאופניים יש כיסים מאחור ורוכסן מקדימה (כיסים-לפיצ'פקס, רוכסן לאיורור),בחולצות מוטוקרוס אין. בברכה מיקי דרור

messica

New member
מה שאמר נכון אבל

קודם כל תודה על התשובה המהירה והעניינית החולצה הקצרה שלי די רחבה ולא צמודה (חוץ מהגומי שלמטה), בכיסים אני לא משתמש בגלל שיש לי תיק. החולצות שאני מדבר עליהם הם שלfox racing - אפשר לקחת חולצה ללא גומי שתגיע עד תחילת המכנס

ido mazor

New member
בשביל טיולים בחורף זה טוב

לי יש חולצת אופנועים של פוקס, ארוכה עם ריפוד קטם במרפק. בשביל טיולי אופני הרים בחורף היא מצוינת, אם אתה רוכב עם תיק לא צריך כיסים מאחור. ובשביל החורף היא מספיק מאווררת, לקיץ קצת פחות.

200 ש"ח לחולצה?

הבט , אני , קניתי לאחרונה שתי חולצות בהרבה יותר מזה אבל... אין צורך להוציא יותר מ - 100 ש"ח עבור חולצה טובה. אז למה הוצאתי הרבה יותר מזה? כי אני פלצן כרבים וטובים העוסקים בתרבות הרכיבה ורציתי חולצה שנתפרה מחומר בו משתמשים לתפירת החולצות של המקצוענים. יש לי בארון חולצת רכיבה שקניתי בחנות בצרפת שעלתה 30 ש"ח ( 7 יורו אם אתה מתעקש ). שהגעתי לארץ נתתי אותה לתופרת שהפכה את הרוכסן לארוך ואילולא היא הייתה גדולה עליי ( משקלי נמוך ב - 10 קילו מאז קניתי אותה ) הייתי רוכב איתה עד היום. לא יודע מה המחירים של חולצות בארץ. באמת, לא קניתי כבר שנים חולצות אלא דרך קנייה קבוצתית , אבל אני יודע שאת הכסף לא צריך להשקיע בחולצות של 40 דולר ובטח שלא בחולצות שעולות יותר. אלא אם אתה פלצן, כמוני , ואז כל מחיר שווה את ההרגשה הטובה. יום סגלגל

200 ש"ח לחולצה?

הבט , אני , קניתי לאחרונה שתי חולצות בהרבה יותר מזה אבל... אין צורך להוציא יותר מ - 100 ש"ח עבור חולצה טובה. אז למה הוצאתי הרבה יותר מזה? כי אני פלצן כרבים וטובים העוסקים בתרבות הרכיבה ורציתי חולצה שנתפרה מחומר בו משתמשים לתפירת החולצות של המקצוענים. יש לי בארון חולצת רכיבה שקניתי בחנות בצרפת שעלתה 30 ש"ח ( 7 יורו אם אתה מתעקש ). שהגעתי לארץ נתתי אותה לתופרת שהפכה את הרוכסן לארוך ואילולא היא הייתה גדולה עליי ( משקלי נמוך ב - 10 קילו מאז קניתי אותה ) הייתי רוכב איתה עד היום. לא יודע מה המחירים של חולצות בארץ. באמת, לא קניתי כבר שנים חולצות אלא דרך קנייה קבוצתית , אבל אני יודע שאת הכסף לא צריך להשקיע בחולצות של 40 דולר ובטח שלא בחולצות שעולות יותר. אלא אם אתה פלצן, כמוני , ואז כל מחיר שווה את ההרגשה הטובה. יום סגלגל

liorca

New member
תתקשר לשוונג...חולצות מסובב כנרת

שוונג מכרו חולצות בסובב כנרת בכ-80 ש"ח. בהחלט חולצות סבירות... אני יודע שנשארו להם כמה במידה מדיום אם אתה מעוניין.. יש את הפרטים שלהם באתר של שוונג.
http://www.shvoong.co.il/​

למעלה