חברה- דחוףף!!! (לייב 8)

חברה- דחוףף!!! (לייב 8)

אנג'י תהיה בלייב 8 הזה היום?? עם כן מתי, איפה, איך, מה היא תעשה, פרטים..פליזזזז תודה..ביוש..מחכה לתשובה:)

רק זמרים\להקות ממה שאני יודעת

למרות שבטח הבנת כבר חח

¶ music girl

New member
../images/Emo41.gifנצל"ש - אנג'לינה - סרט חדש?../images/Emo28.gif

לא זכור לי שאנג'לינה התחייבה לעוד סרט. אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח . בסרט הזה היא משחקת את Mrs. Wilson , סמית יותר התאים לה. לפחות שם הסרט קליט

¥EleVatioN¥

New member
לא היה מדובר פעם על..../images/Emo129.gif

סרט בשם bittenת ששם היא תשחק אשת זאב?

Im The Sun

New member
נצל"ש../images/Emo42.gif

למי יש את האתר שאומר כמה כל סרט הרוויח בקופות? הבאתי אותו לפני איזה חודש בערך.

Mיקי_

New member
בראד פיט היה בצהריים

ואנג'לינה לא תהיה למיטב ידיעתי

FIRE GODDESS

New member
אנג'לניה תהיה/או הייתה

100% בטוח.... קראתי הרבה על זה שהיא תהיה שם וגם אנג'לינה עוסקת בדברים כאלה אז שהיא לא תראה את עצמה בדבר כזה
מה פתאום
אבל אני לא יודעת אם היא הייתה כי אני לא רואה בשבת וכשהיא תהיה אז אני לא יודעת מתי...אבל היא בטוח תגיד משו...

crazy4AJ

New member
אני גם לא רואה בשבת אבל אני אוכל

להודיע לכם מחר כי הקלטתי את זה ואני מתכוונת לעבור על כל הקלטת!

FIRE GODDESS

New member
אנשים אנג'לינה כבר הייתה../images/Emo70.gifעם בראד

אנג'י ובראד כבר היו..... איך אני יודעת? כי מישו פה אמר שבראד כבר היה ואנג'י אמורה לעלות איתו על הבמה כאילו שניהם יעלו ביחד... אז אם בראד כבר היה אז גם אנגי הייתה
http://www.mirror.co.uk/news/tm_objectid=15690865&method=full&siteid=94762&headline=live-8--a-day-we-ll-never-forget--brad-to-go-public--name_page.html​

היא לא עלתה לא לבד ולא לצידו, ולפי

הכתבה שאלקטרה צירפה אומרת שאנג'לינה הציעה להצטרף ולגייס עזרה לכבוד המופע והמטרה שמאחוריו.. אבל לא מדובר על שום השתתפות אקטיבית במופע יש הרבה שחקנים שעולים בין לבין לומר כמה מילים אז יש מצב שהיא תעלה אבל לא נאמר על זה בינתיים משו במפורש

היא הייתה

חברה שלי מלוס אנג'לס אמרה לי שהיא ראתה אותה, וזה כבר היה, הפסדתי, אני אנסה להשיג את זה ואולי אעלה לפורום..

mor1212

New member
בקיצוררר.. צריך לשבת ולראות הכל

ררר אין לי עצבים חחחח

Im The Sun

New member
זה לא משנה את יכולה ללכת לישון../images/Emo42.gif

היא כבר הופיעה ולא הראו אותה בערוץ 10 כי יש מלא במות והם לא יכולים להראות את כולם. בטח יהיה אפשר להוריד את הקטע מאחד האתרים של אנג'לינה.

Mיקי_

New member
בראד עלה לבד

ראיתי את ההופעה מ15:00 בצהריים ואנג'לינה לא הייתה עד כה, לעומת זאת בראד עלה בצהריים ודיבר. לי לא ידוע שהיא מעורבת בLIVE 8 או באירגון. ובראד לעומת זאת מופיע בסירטונים שלהם (ONE).

Im The Sun

New member
אני מבולבל...../images/Emo42.gif

אנג'לינה הייתה או לא הייתה
לפי מה שאומרים פה היא כבר הייתה ולא הראו אותה בארץ כי היא מופיעה באחת הבמות בעולם...

Mיקי_

New member
אם תכנס לlive8live.com

תוכל לראות את כל הבמות בעולם... אני רואה מ15:00 בצהריים וכל מה שראיתי היה בראד... לא הייתה אנג'י בשום במה ובשום שלב, מבחינת רשימת האומנים שגם כתובים שם.

למעלה