חברה גרמנית מפסיקה לעבוד על קו הרכבת לירושלים

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
יפה מאוד, כל הכבוד! |מחיאות כפיים|
הוכחת בורות משוועת של ישראלי ממוצע. אתה מראה את התמונה כאילו ישראל היא תלית שכולה תכלת והיא מוכנה לעשות הכל למען השלום. יש לי חדשות בשבילך: א. עידן ההתקפות מצידי מדינות ערב על ישראל תם. מלחמת לבנון השנייה הייתה מלחמה מול חיזזבאלה, ארגון טרור שלא קשור לממשלת לבנון. גם כל העליהום התקשורתי על איראן הוא מדיניות של זריעת פחד בציבור. אפילו דגן וברק כבר הבינו. ב. כל הטיעונים שלך הם "פסה" המצב במדיני היום שונה בהרבה מלפני 20 שנה ואפילו 10 שנים. ג. הקנאות הדתית של ישראל לא מאפשרת להגיע לשום הסדר עם הפלסטינים. הפלסטינים מצדם הביעו נכונות לויתורים רבים, בעוד שישראל מקובעת בתוך "הסדרי הביטחון". תעשה חיפוש בגוגל על עשרות משמכים מודלפים מויקיליקס בעניין, ואולי תבין. ד. למיטב זכרוני בכינוס האחרון של הליגה הערבית הייתה הסכמה להכיר במדינה יהודית בגבולות 67'. פסה כבר אמרתי?
"בורות משוועת של ישראלי ממוצע"?
משום מה יש לי הרגשה שהישראלי הממוצע יודע כיצד לאיית 'טלית'.

yaron419

New member
"בורות משוועת של ישראלי ממוצע"?
משום מה יש לי הרגשה שהישראלי הממוצע יודע כיצד לאיית 'טלית'.
זה קורה לי לפעמים
כשהתחלתי לכתוב את המשפט כבר חשבתי על סופו, כלומר על המילה "תכלת" וכנראה בגלל זה טעיתי באיות.

הוכחת בורות משוועת של ישראלי ממוצע. אתה מראה את התמונה כאילו ישראל היא תלית שכולה תכלת והיא מוכנה לעשות הכל למען השלום. יש לי חדשות בשבילך: א. עידן ההתקפות מצידי מדינות ערב על ישראל תם. מלחמת לבנון השנייה הייתה מלחמה מול חיזזבאלה, ארגון טרור שלא קשור לממשלת לבנון. גם כל העליהום התקשורתי על איראן הוא מדיניות של זריעת פחד בציבור. אפילו דגן וברק כבר הבינו. ב. כל הטיעונים שלך הם "פסה" המצב במדיני היום שונה בהרבה מלפני 20 שנה ואפילו 10 שנים. ג. הקנאות הדתית של ישראל לא מאפשרת להגיע לשום הסדר עם הפלסטינים. הפלסטינים מצדם הביעו נכונות לויתורים רבים, בעוד שישראל מקובעת בתוך "הסדרי הביטחון". תעשה חיפוש בגוגל על עשרות משמכים מודלפים מויקיליקס בעניין, ואולי תבין. ד. למיטב זכרוני בכינוס האחרון של הליגה הערבית הייתה הסכמה להכיר במדינה יהודית בגבולות 67'. פסה כבר אמרתי?
כל מה שכתבת מוכיח בורות מוחלטת
של ישראלי מתחת לממוצע. א. עידן ההתקפות לא תם - מדינות ערב כיום תוקפות את ישראל באמצעות "ארגוני טרור" שאינם אלא זרועם הארוכה. חיזבאללה הוא לא רק ארגון טרור שקשור לממשלת לבנון - הוא עצמו ממשלת לבנון ושולט במדינה הזו באופן מוחלט. חיזבאללה מנהל את לבנון לפי הוראות מסוריה ואיראן וכל פעולותיו נגד ישראל מהווות התקפה שלהן על ישראל. כנ"ל לגבי חמאס וכל יתר הארגונים בשטחים. למותר לציין שכל ההתקפות האלה מנוגדות לחוק הבינ"ל אך הקהיליה הבינלאומית לא נוקפת אצבע נגדן בשל גזענות. ב. המצב המדיני אכן שונה אך קמפיין ההשמדה נגד ישראל לא הסתיים, הוא רק החליף טקטיקה. ג. ה"פלסטינים" כפי שאתה קורא להם מעולם לא הביעו "נכונות" לשום "ויתור". הם הביעו "נכונות" לוויתורים של ישראל בלבד. כל ההסכמים איתם הם על הקרח, מייד לאחר הוויתור של ישראל הם מפרים אותם ללא כל סנקציה מצד הקהיליה הבינ"ל, ודורשים ויתור נוסף. המסמכים ש"מודלפים מוויקיליקס" חסרי משמעות כל עוד קמפיין ההשמדה נמשך. ד. ה"הסכמה" של הליגה הערבית היא זמנית ומעושה - מייד לאחר יישום "הסכם" כזה הליגה הערבית מתכוונת להפר אותו ולחדש את המלחמה, וגם הפעם האו"ם והמעצמות לא יעשו דבר כפי שלא עשו דבר בשנת 2000 כשה"פלסטינים" הפרו את הסכם אוסלו ויצאו למלחמה. ה"חדשות" שלך אינן אלא העתקה של קומניקטים מתוצרת יחצ"נים המשרתים את הקמפיין.

0bama1

New member
של ישראלי מתחת לממוצע. א. עידן ההתקפות לא תם - מדינות ערב כיום תוקפות את ישראל באמצעות "ארגוני טרור" שאינם אלא זרועם הארוכה. חיזבאללה הוא לא רק ארגון טרור שקשור לממשלת לבנון - הוא עצמו ממשלת לבנון ושולט במדינה הזו באופן מוחלט. חיזבאללה מנהל את לבנון לפי הוראות מסוריה ואיראן וכל פעולותיו נגד ישראל מהווות התקפה שלהן על ישראל. כנ"ל לגבי חמאס וכל יתר הארגונים בשטחים. למותר לציין שכל ההתקפות האלה מנוגדות לחוק הבינ"ל אך הקהיליה הבינלאומית לא נוקפת אצבע נגדן בשל גזענות. ב. המצב המדיני אכן שונה אך קמפיין ההשמדה נגד ישראל לא הסתיים, הוא רק החליף טקטיקה. ג. ה"פלסטינים" כפי שאתה קורא להם מעולם לא הביעו "נכונות" לשום "ויתור". הם הביעו "נכונות" לוויתורים של ישראל בלבד. כל ההסכמים איתם הם על הקרח, מייד לאחר הוויתור של ישראל הם מפרים אותם ללא כל סנקציה מצד הקהיליה הבינ"ל, ודורשים ויתור נוסף. המסמכים ש"מודלפים מוויקיליקס" חסרי משמעות כל עוד קמפיין ההשמדה נמשך. ד. ה"הסכמה" של הליגה הערבית היא זמנית ומעושה - מייד לאחר יישום "הסכם" כזה הליגה הערבית מתכוונת להפר אותו ולחדש את המלחמה, וגם הפעם האו"ם והמעצמות לא יעשו דבר כפי שלא עשו דבר בשנת 2000 כשה"פלסטינים" הפרו את הסכם אוסלו ויצאו למלחמה. ה"חדשות" שלך אינן אלא העתקה של קומניקטים מתוצרת יחצ"נים המשרתים את הקמפיין.
אין לך סימוכין לכלום .

yehuda7K

New member
כל מה שפארק כותב מעיד על בורות מוחלטת
כל מה שפארק כותב מעיד על בורות מוחלטת. (ועוד הוא מעיז להאשים אחרים בבורות). פארק כתב: "חיזבאללה מנהל את לבנון לפי הוראות מסוריה ואיראן" האמת- לא נכון. עובדה שחיזבאללה הסלים את מלחמת לבנון השניה למורת רוחה של איראן. איראן לא רצתה לבזבז את הרקטות שלה על מה שבעיניהם נראה שולי וחיזבאללה עשה זאת בכל זאת. כלומר צריך להתיחס לפארק כפי שהוא כותב על אחרים: "ה"חדשות" שלך אינן אלא העתקה של קומניקטים מתוצרת יחצ"נים המשרתים את הקמפיין. " פארק כתב: "כל ההסכמים איתם הם על הקרח, מייד לאחר הוויתור של ישראל הם מפרים אותם ללא כל סנקציה מצד הקהיליה הבינ"ל, " הכתיבה הזו היא מעוותת וחסרה. אנחנו הפרנו הסכמים חתומים כמו החלטת ממשלה לפינוי מאחזים לא חוקיים שלא קוימה. ולא חסרות דוגמאות נוספות. פארק מדקלם את הקומוניקטים שלו במקום לחשוב רגע ( טוב, קשה לו) ולא להבליט נקודות שבהם פישלנו לא מעט. פארק כתב: "שכל ההתקפות האלה מנוגדות לחוק הבינ"ל אך הקהיליה הבינלאומית לא נוקפת אצבע נגדן בשל גזענות" פארק פשוט לא מבין שמדינות פועלות לפי אינטרסים (כולל המדינה שלנו) והקשר בין אינטרסים וצדק הוא די רופף. קשה לעמוד בקצב של השטויות הרבות שפארק פולט ולתקן אותם. יהודה

down under

New member
אגב, האם אתה הוא הליצן הדרעק מיט לייבער
דמתקרא גם בשם ירון לבנה? כי יש פה אחד הזוי מאוד שמקומם פה את כל שאר הגולשים עם דעותיו האנטי ציוניות. משום מה אני מזהה יותר מאשר דמיון קל בין שניכם.

yaron419

New member
אגב, האם אתה הוא הליצן הדרעק מיט לייבער
דמתקרא גם בשם ירון לבנה? כי יש פה אחד הזוי מאוד שמקומם פה את כל שאר הגולשים עם דעותיו האנטי ציוניות. משום מה אני מזהה יותר מאשר דמיון קל בין שניכם.
אתה משועמם מאוד
תמצא חיים, ותבין שיש אנשים עם דיעות שונות משלך שהם לא ליצנים, חייזרים ושאר הכינויים שאתה מדביק להם ברחבי תפוז (או כדבריך - תפו"ז).

down under

New member
אתה משועמם מאוד
תמצא חיים, ותבין שיש אנשים עם דיעות שונות משלך שהם לא ליצנים, חייזרים ושאר הכינויים שאתה מדביק להם ברחבי תפוז (או כדבריך - תפו"ז).
אני מבין שלעקוב אחר אדם חסר חיים כמוני
כן נחשב לחיים. עובדה שאתה עוקב אחרי תגובותי ברחבי תפו"ז אנשים.

yaron419

New member
אני מבין שלעקוב אחר אדם חסר חיים כמוני
כן נחשב לחיים. עובדה שאתה עוקב אחרי תגובותי ברחבי תפו"ז אנשים.

אני גולש ב-2 פורומים עיקריים: בנוכחי ובפורום תל אביב. לא צריך להיות גאון כדי להבין שאתה מברך את כל הגולשים ברחבי תפוז במחמאות פרי דמיונך גם בפורומים אחרים, במידה ואתה גולש בהם.

down under

New member

אני גולש ב-2 פורומים עיקריים: בנוכחי ובפורום תל אביב. לא צריך להיות גאון כדי להבין שאתה מברך את כל הגולשים ברחבי תפוז במחמאות פרי דמיונך גם בפורומים אחרים, במידה ואתה גולש בהם.
אני "מברך" (במרכאות כפולות ומכופלות)
רק את אלו שראויים (והפעם בלי מרכאות [למלה ראויים]) לכך.

אתה משועמם מאוד
שוב אתה מתחמק מתשובה
מה אתה מנסה להסתיר? אם מדובר בשני ניקים של אותו אדם - תודה באמת (אם כי כשמאלן יש לך בעיה אינהרנטית עם האמת).

האו"ם קבע גבולות מאוד ברורים למדינה היהודית
אבל אנחנו הלכנו וכבשנו עוד שטחים, רק כדי שהדוסים יוכלו להשתטח על קברי אלילים. אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף בביטחון, אבל כבר ראינו לאן הביטחון הזה הביא אותנו. כל המלחמות, הסיכולים, החיסולים... האם הם הועילו במשהו? ישראל תישאר מאוימת לנצח גם אם תפתח במלחמת עולם שלישית. אבל יש לזה פתרון, מה שנקרא "חשיבה מעבר לקופסא".
שקר וכזב
האו"ם קבע גבולות שונים לחלוטין מגבולות 67', והעובדה שאינך יודע זאת מוכיחה בורות מוחלטת של ישראלי מתחת לממוצע. כיבוש השטחים לא היה קשור לקברי אלילים אלא להתקפה בלתי חוקית של צבאות ירדן, מצרים וסוריה על מדינת ישראל בשנת 67'. הבטחון הביא אותנו להישרדות במרחב עויין ושגשוג כלכלי ותרבותי כנגד כל הסיכויים - הכל תוצאה של הבטחון בלבד ולא של שום דבר אחר. העובדה שישראל תישאר מאויימת לנצח נכונה - והיא לא תיפתר ע"י ויתור על שטח כלשהו. האיום על ישראל ייפסק רק לאחר שכל 5.83 מיליוני היהודים שחיים כאן יירצחו. מה שאתה קורא "חשיבה מעבר לקופסא" הוא למעשה "העדר חשיבה".

yaron419

New member
שקר וכזב
האו"ם קבע גבולות שונים לחלוטין מגבולות 67', והעובדה שאינך יודע זאת מוכיחה בורות מוחלטת של ישראלי מתחת לממוצע. כיבוש השטחים לא היה קשור לקברי אלילים אלא להתקפה בלתי חוקית של צבאות ירדן, מצרים וסוריה על מדינת ישראל בשנת 67'. הבטחון הביא אותנו להישרדות במרחב עויין ושגשוג כלכלי ותרבותי כנגד כל הסיכויים - הכל תוצאה של הבטחון בלבד ולא של שום דבר אחר. העובדה שישראל תישאר מאויימת לנצח נכונה - והיא לא תיפתר ע"י ויתור על שטח כלשהו. האיום על ישראל ייפסק רק לאחר שכל 5.83 מיליוני היהודים שחיים כאן יירצחו. מה שאתה קורא "חשיבה מעבר לקופסא" הוא למעשה "העדר חשיבה".
צר לי להגיד לך
אבל כנראה שאתה מושפע משטיפות המוח של פרשני החדשות. כמו כל יהודי טוב, הגורל שלך נקבע מראש. מאחל לך כל טוב.

צר לי להגיד לך
אבל כנראה שאתה מושפע משטיפות המוח של פרשני החדשות. כמו כל יהודי טוב, הגורל שלך נקבע מראש. מאחל לך כל טוב.
גם הפעם אין לך תשובה עניינית
ברגע שגמרת לדקלם את מה שלימדו אותך הקומיסרים של השמאל, אין לך מושג מה לענות למי שמציג את ה"טיעונים" שלך ככלי ריק.

אבישי ק

New member
האו"ם קבע גבולות מאוד ברורים למדינה היהודית
אבל אנחנו הלכנו וכבשנו עוד שטחים, רק כדי שהדוסים יוכלו להשתטח על קברי אלילים. אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף בביטחון, אבל כבר ראינו לאן הביטחון הזה הביא אותנו. כל המלחמות, הסיכולים, החיסולים... האם הם הועילו במשהו? ישראל תישאר מאוימת לנצח גם אם תפתח במלחמת עולם שלישית. אבל יש לזה פתרון, מה שנקרא "חשיבה מעבר לקופסא".
האום לא קבע את הגבולות
אני חושב שמדובר בטעות שכולם ממשיכים איתה. האום קבע את המדינה כמדינה רב לאומית כאשר חלק קטן מאד שייך ליהודים והרוב למוסלמים וירושלים לאו"ם. גבולות 67 הם גבולות הסכם הפסקת אש, כלומר ישראל הסכימה על הגבולות הללו ב67. אבל..... מאז היו המון שינויים האוכלוסיות גדלו והתנאים השתנו. וכל פיסת קרקע הפכה לחשובה. לא לשכוח!!!!!! ישראל היא בגודל של שתי ערים גדולות ולכן כל פיסת קרקע יקרה לנו מאד. אני יודע שחלק מאוכלוסיה לא יצא מאיזור מגוריו הרבה זמן אבל המדינה היא פיצית, כל כך קטנה שכשמדברים על השטחים שוכחים שמדובר באיזור קטן מאד. כשנוסעים בשטחים מגלים כמה האיזור קטן. אם לא היינו כובשים עוד שטחים אז מדינת ישראל לא הייתה קיימת. כל מדינה בעולם עסוקה במלחמות, חלקן גלויות וחלקן מוסוות. אפילו שוויץ שנחשבת למדינה שקטה מעורבת בלא מעט מלחמות ומחזיקה צבא לא קטן. אנחנו היינו מעורבים במלחמות מכיוון שהיינו, ועדיין צריכים, להצדיק את קיומינו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה