חברה בוגדנית.

חברה בוגדנית.

מה עושים איתה?
חשדתי בחברה שלי שהיא בוגדת בי.
בשיחה איתה היא התוודתה שאכן יש לה קשר עם מישהו "אבל" שלא הבשיל לכלום.
שתקתי באלם וחשבתי מה לעשות.
בסופו של דבר הגעתי אליה כאילו כרגיל אפילו פרח הבאתי.. ואפילו נשיקונת קטנה. הבאתי איתי קרטון קטן ומיד בלי דיבורים ניגשתי למגירת השידה והוצאתי ממנה חפצים אישיים שלי כולל מנורת שולחן בקבוק וודקה ונעלי בית.. שמתי הכל בקרטון בעודה מביטה בתדהמה ופשוט ברחתי בלי להביט אחורה מרוב זעם והרגשת השפלה.
מה קורה עכשיו?
למישהו יש תובנות? לפני שאני משתגע?
 

זיקן

New member
מנהל
"עלם"

לבעיה זו שציינת יש רק דרך טיפול אחת.
דרך זו קרויה "עלם" מלשון נעלם.
אתה פשוט נעלם. מתאייד ולא נראה יותר אפילו לשניה אחת באזור שהייתם גרים.
זה כולל את החברים המשותפים החברות שלה במיוחד וכל מה שקישר בינכם וסימל את הקשר שלכם. אתה פשוט כמו בורח מהארץ ולא נודע איפה הוא ומה מעשיו.
תחליף מיידית חברים ושחזר קשרים מהעבר שלא קשורים לבת הזוג.
בת הזוג נחשבת עכשיו לאקסית לשעבר. תכניס לך את זה טוב טוב לראש.
עכשיו אתה יושב בשקט בפינה לא עושה כלום לא מתקשר אליה בשום אופן. לא יוצר קשר עם החברות שלה.(שלא תעיז) ולא מנדב לאקסית שום מיידע לגבייך .
אפילו אם נישארו חובות מהקשר או פינות חשובות וסימני שאלה לסגור אל תיזום קשר בשום צורה.
אחריי שתפסת את הפינה שלך ואתה "עלם" מושלם וכמה שזה יהיה יותר מושלם זה יותר טוב. אתה מעביר שבוע בחשבון נפש הרגעות ובתכנון המשך דרכך לעולם חדש ואחריי שבוע אתה מתחיל להרגע ולהתאפס. לא יזיק חבר או חברה טובים לשיחות נפש אבל לא יותר מזה.
ברגע שאתה מתחיל להרגע. מתחילות ארובות השמיים להפתח סערה מתחילה להתפתח ולהשתולל. רגשות מתפרצים לשיאם ויש מלחמה בלתי פוסקת בין הלב לראש ובדרך כלל זו מלחמת עולם קשה עם פצצות אטום ומימן כמו גשם של אש שיורד מהשמיים . אל תדאג. אם נרגעת אצלך הסערה תהיה בעוצמה של גשם קל שיהפוך בהמשך לטפטוף קל וניסבל עד להפסקה מוחלטת אבל לא כך יהיה אצל האקסית שפתאום תתחיל להבין לאיזה בור ללא תחתית היא הכניסה את עצמה. תלוי הרבה בסוג הקשר שהיה לכם. אם זה היה קשר ארוך שנים אז היא תכנס להתקף שגעת קשה אחריי שבוע בערך כשהסערה שציינתי כבר תופסת עוצמה ומתגברת, מאותו יום אצלך מתחילה הסערה לשכוך אבל אצלה זה מתגבר ומתגבר עד שהיא תתפוצץ כמו אלף פצצות אטום . זה מצב עדין מסובך ומסוכן מאוד בשבילך ואין לדעת אם היא תתגבר עליו בצורה שכלתנית. אבל אתה כבר לא שם ומה כפת לך מה היא עושה ועם מי היא יוצאת וכל מה שקשור אליה.
כל מה שייעצתי יקרה בתנאי שתעשה את כל התהליך במדוייק.

אין הנחות ואל תיזום קשר בשום צורה וגם אל תענה לטפונים (רק במקרה חירום אמיתי).
בהצלחה.
 
עשית בשכל

כנראה שהפסקת לעניין אותה והיא הכירה במקביל מה היה שם? שתראה לך ווטאספים ושיחות פייסבוק וכו אם היא אומרת שזה רק היה שיחות ,אם היא לא נותנת לך גישה למידע אז תדש שהיה שם משהו ,כמה גבר יכול להיות בקשר עם מישהי ללא מגע?

וזהו תמשיך הלאה נשים לא עושות דברים סתם בהצלחה
 

זיקן

New member
מנהל
לאישה אין בעיה לשכב עם כמה גברים במקביל.

היא חוזרת הביתה מקיאה את הנשמה (או שלא) וממשיכה הלאה.
קוראים לזה "היפרגמיה".
מי שסובלת מזה השכל נמצא אצלה בתחת ולא רחוק היום והיא נופלת כמו כבשה למלכודת של רגשות ומלחמה בלתי פוסקת בין הלב לראש.
 
למעלה