חבר'ה, אני צריכה קצת עזרה

dark dumb

New member
חבר'ה, אני צריכה קצת עזרה ../images/Emo85.gif

חברים של המשפחה (החברים הכי טובים אפשר להגיד) גרים בחו"ל, לא ראינו אותם המון זמן ועכשיו הבן הבכור שלהם מגיע לסיור מודרך של הסוכנות היהודית לארץ!! כיף חיים, אפשר להיפגש, עממה!!! הם קנו לנו מלא מלא מתנות ואין לנו שמץ של מושג מה אפשר לקנות להם
אז ככה, העניין הוא שבניו יורק (איפה שהם גרים) אפשר לקנות הכל, כל מה שיש פה, יש שם! אז זה צריך להיות מששהו סימלי של ישראל,אבל שלא יראה כאילו לא השקעו. זו צריכה להיות מתנה (טוב, מתנות) לכל המשפחה, לא רק לבן הבכור שמגיע. ודבר נוסף זה שגם אחרי שאנחנו נפגשים הוא ממשיך בטיול, וא"כ יש לו עוד 12 שעות טיסה, אז שלא יהיה שביר או גדול כזה שקשה לאחסן בתיק, אני לי רעיונות
אני חסרת אונים
עיזרו-נא לי בבקשה

ShirShir

New member
מתנות לקרובים מחו"ל../images/Emo160.gif

כשאנחנו קונים מתנות לחו"ל, זה בד"כ מתנות תוצרת כחול-לבן
שוקולדים של עלית וורד הגליל - יש סדרת חורף של הפרה, מיוחדים של ספלנדיד, יש קליקים מיוחדים ועוד ועוד... בגדים, גרביים חמימות תוצרת של "דלתא" ושאר החברות הישראליות. בקבוק יין ארוז היטב תוצרת יקבים ישראליים. ספרים בעברית (אם הם דוברי עברית) דיסקים של מוזיקה ישראלית - אמנים ולהקות ישראליות DVD של סרטי ילדים, DVD של הצגות סטנדאפ לנוער ולמבוגרים אם הם דתיים - אז פמוטים להדלקת נרות, גביע יין לקידוש... חמסה לקישוט הבית - יש מגוון עיצובים ברחבי הארץ.

dark dumb

New member
נממ... ../images/Emo85.gif

הם לא דובריי עברית, ומוזיקה ישראלית לא תעניין אותם, דברים כמו שוקולד, זה יהיה רק לאדם מגיע ורוב הסיכוים שלא לשאר המשפחה, והיין יכול גם להישבר ודברים כאלה (הבקבוק הכוונה
).. אבל בעיקרון אפשרי... תודה! אסמח לעוד רעיונות משאר חברי הפורום

אמממ

לדודים שלי שבחו"ל אנחנו מביאים בדרך כלל מוצרים של ים המלח (ויש להם המון) או באמת דיסק ישראלי למרות שהם לא מבינים.. אולי יוצרים ישראליים ששרים באנגלית.. ולא חסר כאלה. חמסה יפה.. מזוזה מקושטת.. אולי משהו שמסמל את אחד החגים הקרובים (שנראה לי זה טו בשבט, פורים ופסח.. אני יודעת שזה רחוק אבל בטח עד שהוא יבוא ויחזור יקח זמן..)

אולי

קולאז'ל תמונות שלכם ושלהם ביחד עם רקעים ישראלים (כמו הכותל, ים המלח, הגנים הבאיים וכד'...) מה את אומרת?

katam

New member
אפשר גם מוצרים של סבון של פעם

אני אף פעם לא נופלת עם מתנות שאני קונה מהם. יש להם סבונים, קרמים, שמנים נרות כל מיני דברים לריח ומוצרים לגבר. הם עושים חבילות מאד יפות.

למעלה