חברה. אני צריך עזרה, דחוף!

מצב
הנושא נעול.

האם זה נכון שאם אני עובר דירה לישוב אחר המרוחק מעל 200 קילומטר ממקום העבודה המעסיק חייב לשלם לי פיצויים? אני עובד שם כמעט 3 וחצי שנים ומת לעוף משם, זה מקום כזה שבחיים לא יסכים לתת לי פיצויים. בבקשה תעזרו לי

שיר ורד

New member
היכן אתה גר ועובד

האם זה נכון שאם אני עובר דירה לישוב אחר המרוחק מעל 200 קילומטר ממקום העבודה המעסיק חייב לשלם לי פיצויים? אני עובד שם כמעט 3 וחצי שנים ומת לעוף משם, זה מקום כזה שבחיים לא יסכים לתת לי פיצויים. בבקשה תעזרו לי
היכן אתה גר ועובד
להיכן את העובר ולמה?

אני גר ועובד בירושלים בעוד שבוע אני

היכן אתה גר ועובד
להיכן את העובר ולמה?
משתחרר מהצבא ורוצה לרדת לאילת , לעבוד שם במועדפת ולכייף (כמובן שעד עכשיו עבדתי עם אישור מהצבא ותלוש)

היכן אתה גר ועובד
להיכן את העובר ולמה?
משתחרר מהצבא ורוצה לרדת לאילת , לעבוד שם במועדפת ולכייף (כמובן שעד עכשיו עבדתי עם אישור מהצבא ותלוש)

היכן אתה גר ועובד
להיכן את העובר ולמה?

שיר ורד

New member
כן, בתנאי

כן, בתנאי
שתעבור לגור באילת לתקופה של חצי שנה לפחות. תהיה זכאי לקבל את הפצויים לאחר שתעבור החצי שנה. כדי להוכיח שאתה אכן גר באילת יהיה עליך להציג תעודת זהות שבה כתובת המגורים היא אילת ואולי גם חוזה לשכירת דירה באילת ו/או תשלומי ארנונה באילת על שמך.

המעסיק לא חייב לשלם לי מיידית?

כן, בתנאי
שתעבור לגור באילת לתקופה של חצי שנה לפחות. תהיה זכאי לקבל את הפצויים לאחר שתעבור החצי שנה. כדי להוכיח שאתה אכן גר באילת יהיה עליך להציג תעודת זהות שבה כתובת המגורים היא אילת ואולי גם חוזה לשכירת דירה באילת ו/או תשלומי ארנונה באילת על שמך.
אין מצב שאני יכול לשנות את הכתובת רק בתז. אם את גרה ועובדת במלון אז אין לך חוזה שכר דירה וגם לא תשלום ארנונה.

שיר ורד

New member
לא חייב לשלם מיידית, רק לאחר חצי שנ

אין מצב שאני יכול לשנות את הכתובת רק בתז. אם את גרה ועובדת במלון אז אין לך חוזה שכר דירה וגם לא תשלום ארנונה.
לגבי מגורים ועבודה במלון, תצטרך כנראה להציג הסכם עבודה הכולל זכות למגורים .

פאק. הפלאפון שלי עוד פעם משכפל

לגבי מגורים ועבודה במלון, תצטרך כנראה להציג הסכם עבודה הכולל זכות למגורים .
את ההודעות. חבר שלי עובד שם בישרוטל, אני ינסה להשיג טפסים ולזייף איזה הסכם

שיר ורד

New member
אם תנסה לזייף והמעסיק יצליח לעלות

את ההודעות. חבר שלי עובד שם בישרוטל, אני ינסה להשיג טפסים ולזייף איזה הסכם
על זה, הוא צפוי להגיש נגדך תלונה במשטרה על זיוף וניסיון הונאה.

אבל אני באמת ייגש לישרוטל כדי

על זה, הוא צפוי להגיש נגדך תלונה במשטרה על זיוף וניסיון הונאה.
להתעניין בעבודה, ומקסימום אני יציג הסכם שבו אין את החתימה שלהם או משהו כזה, ואז זה ייראה כמו סתם טעות. בכל מקרה דיברתי עם אנשים שירדו לאילת וקיבלו פיצויים מיידית. נראה מה נעשה כבר. תודה לך. (דרך אגב, מה עיסוקך? עורכת דין?)

רענן111

New member
למנהל הפורום

להתעניין בעבודה, ומקסימום אני יציג הסכם שבו אין את החתימה שלהם או משהו כזה, ואז זה ייראה כמו סתם טעות. בכל מקרה דיברתי עם אנשים שירדו לאילת וקיבלו פיצויים מיידית. נראה מה נעשה כבר. תודה לך. (דרך אגב, מה עיסוקך? עורכת דין?)
למנהל הפורום
הפורום הזה לא מיועד ללמד פונים איך לזייף ולרמות את המעסיק (או את העובד). אני מציע למחוק את השרשור הזה. ולירושלמי - העצה הטובה ביותר שאפשר לתת לך היא - נהג על פי החוק ועל תתפתה לעבירות פליליות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה