חברה,אני לא רוצה לחמם את האוירה

angel in white

New member
חברה,אני לא רוצה לחמם את האוירה

אבל בפורום של מירי טוענים שמגיע לה יותר (למירי), ששירי "מצליחה על חשבון האחרים" בגלל כוכב נולד ומירי עבדה יותר קשה משירי.... אנא,בואו לא נגרר למלחמות טיפשיות ומיותרות.. מה שבטוח ההצלחה שלהם לא רלונטית היום אלא באלבום השני של שתיהם... אגב זה קצת מתחיל להזכיר לי את ה"מלחמה" בין עפרה חזה לירדנה ארזי,בשנים 83-85....

את דווקא כן רוצה לחמם את האוירה../images/Emo4.gif

למה את עושה את זה? למה את בכלל כותבת את זה? ועוד אחרי זה את כותבת שאת לא רוצה לחם את האוריה- את דווקא כן. מה את מנסה לגרום פה לריבים? למה? דיי אני רוצה שנפסיק כבר לריב בנינו על מי יקח.. יקח מי שמגיע לו, אם מגיע לשירי היא תיקח, אם מגיע למירי היא תיקח, אם מגיע לרייכל הוא יקח וככה השאר. מספיק כבר ביחן מירי לשירי יש דווקא חברות טובה. אז למה לעורר פה מלחמות? מספיק

אאא שירישירישירי=]=]יאאאפה שלי

גיא246890

New member
חחחחחחח את מצחיקה..

את לא רוצה לחמנם אבל את מבקשת לעשות לינץ' למישהו שרשם משהו על שירי את לא רוצה לחמם אבל את מביאה דברים שרשמו על שירי במקומת אחרים כדי שנתעצבן ...!! את לא רוצה לחמם ואת נכנסת לפה ומודיעה לנו שלשירי אין כול כך הרבה סיכוי כי היא מתמודדת מול אנשים מצוינים.. בהתחלה סלחי לי על המיללה קנינו את החרא שלך.. אבל אחרי דיפדוף בדפי האתר כבר עליתי עליך וזה לא מעכיס הו משהו זה פשוט מצחיק..!!! אז תרשי לי לת גיחוח ארוך ולהוציא את זה.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

angel in white

New member
סליחה!!קודם כל אני זכר.. דבר שני

זכותי לבקר בשתי הפורומים של שירי ומירי ... כי אני אוהב את שתיהם... סה"כ,כתבתי מה ששם היה כתוב... אז תעשי טובה ואם יש לך בעיה(ואני חיב לצין שהיא די קשה) אל תגיבי!!!!!!!, כי זכותי לאהוב את שתיהם ולרשום מה כתוב בפורום של מירי,לא טוב ת ת ע ל מ י!!!!

גיא246890

New member
תגיב .!!!חחחחחחחח

מה אני יגיד לך את כול כך אוהב לבקר פה עד שאתה ממש דואג שהיה רגוע בלי מריבות ובל "לינצ'ים" ... מרוב שאתה כול כך אוהב תפורום אתה אפילו מביאה תגובות של אנשים מהפורום של מירי מסיקה כדי שנתרשם כמה אוחהבים אותה ""ונודה " להם על המחמאות...ממש כיף שי אנשים כמוך...!!

גיא246890

New member
פשוט מאו מה שאתה צריך לעשות זה

לגרום לסכסוך בין שני הפורומים שלהן...

Deanb

New member
ANGEL IN WHITE

אתה יכול לאהוב את שתיהן, אף אחד לא אמר לך מה לעשות... אבל הדבר הלא חכם הוא ללכת לפורום הזה של שירי ולכתוב שבפורום של מירי מסיקה אומרים דברים לא יפים על שירי... מה יוצא מזה? זה באמת קצת מחמם את האווירה וזה מיותר...

Deanb

New member
ועוד משהו...

איך היית מרגיש אם הייתי בא לפורום של מירי מסיקה עכשיו וכותב שבפורום של שירי חושבים שמירי היא זמרת גרועה ולא מגיע לה בגרוש לקחת? גם אתה לא היית מרגיש נעים... אז באמת בואו נמנע ממי לוקח ולמי יש סיכוי לקחת ופשוט נחכה עד הטקס... מי שיקח נפרגן לו בכבוד וזהו

dovratl120

New member
עפרה-ירדנה הגזמת ודי תפסיקו עם הריב

הריבים המטופשים האלה שיעשו מה שבא להם ומה שבראש שלהם וגם אנחנו...

חנן ויס

New member
כל אחד יצביע למי שהוא חושב שזה מגיע

לא צריך להילחם על זה בכלל. מי שחושב שלמירי מגיע אז שיצביע למירי- נכון. מירי פרצה השנה ובגדול. אך בואו לא נשכח מי ייצגה את ישראל השנה והביאה את הכבוד האבוד למדינה אחרי כמה שנים לא ממש טובות באירוויזיון.

למעלה