חברה אחלו לי בהצלחה.

MadManIII

New member
חברה אחלו לי בהצלחה.

מחר אני מתגייס לצבא (כפיר) אני נמצא בפורום זמן רב -מאז 2004. לאורך ההיסטוריה היו לי שמות אחדים Grand dark mage, MadManII, MadManIII לאורך ההיסטוריה ראיתי עידכונים שבועיים, טופיקים,סקילות ברוב עם לאדם ששאל "מהו סדר הקריאה(Oh the good old times) ביקורת ספרים, חברים חדשים ובפורום כמו שלנו גם הרבה (אבל הרבה ) דברים מוזרים. לאורך ההיסטוריה המפוארת אני יכול לומר שהייתי החבר הראשון שהגיע לפורום דרך אינטרנט סוללרי (WAP), כמו כן אני יכול לרשוםי לזכותי שהועפתי מפורום למשך כמה ימים (עוד כשסייבר היה מנהל)- הכל כמובן שהיה אי הבנה. כמו כן אני הייתי הראשון ונראה לי עדיין היחיד בפורום שהוא דתי. (למרות שיש לי הרבה חברים שקראו את הרומח) נקווה שאני אמצא זמן לכתוב בפורום. שלכם, יאיר "עד מתי מרץ 7"

אלאנקה

New member
בהצלחה../images/Emo24.gif

הממ גמאני דתיה
וגם דניאל דתי.. בכל אופן, גיוס נעים ומהיר
(זה מה שאומרים, לא?
)

MadManIII

New member
כמו שכתבתי

אני חושב שהייתי הדתי הראשון. לא הייתי מודע לאלה שהצטרפו ועוד דבר- אני לא מתמחה בשמות. מהו הכינוי של דניאל.

גברגבר, אולי נטשתי והחלפתי כינוי,

אבל עדיין אני הדתייה הראשונה של הפורום. הצטרפתי אליו חמישה ימים אחרי שהוא נפתח.

flint15

New member
בהצלחה גבר,וגם אני דתי (למה אף אחד

לא מבין את זה?)

Wing Chan

New member
מרץ 7 אומרים עד מתי

פייייי כמה שאתה הולך לרוץ לש.ג וחזרה בטירונות שלך כשתגיד את זה...
בהצלחה אחי

RoCKeR121

New member
נכון שזה עצוב

אבל כדי לרענן קצת את רוחו של הצעיר נגיד את זה ככה: גם לצעירים מותר להתייאש עד מתי?!?!?!?! נוב 06 יש לי חברים מהטירונות שכבר עכשיו מתעוררים עם הצלצול הזה של ה"עד מתי"...אבל אולי זה כי אני ת"ל... בואנה אחי סוף סוף אנחנו לא הכי צעירים בצה"ל! יש לנו אחים קטנים! זהו...קצת חפירות צבא..

RoCKeR121

New member
בהצלחה DUDE

מי יתן ולא תדע יותר מידי חול ואל תשכח להיות מורעל על גולני/צנחנים אחרי שתבין שרק לחטיבות האלה יש את התנאים הטובים(בעיקר בטירונות)...

למעלה