חבר´ה, שאלה חורצת גורלות

מצב
הנושא נעול.

Asaf p

New member
חבר´ה, שאלה חורצת גורלות

חבר´ה, שאלה חורצת גורלות
אני מתעתד להיות סטודנט בשנה הבאה, ואחד הדברים החשובים שיכריעו בין לימודים באונברסיטת תל אביב לאונברסיטת באר שבע זה זמן הנסיעה ממקום מגורי לתל אביב. הכבישים בשעות הבוקר פקוקים ואני לא לוקח את זה בחשבון, אבל יש לי קו רכבת ממקום מגורי שמגיע לתחנה שנקראת : תל אביב-אונברסיטה. האם השם של התחנה מטעה או שהיא באמת צמודה לאונברסיטה? צריך לקחת אוטובוס ממנה?

alexUK

New member
היא אכן צמודה לאוניברסיטה

חבר´ה, שאלה חורצת גורלות
אני מתעתד להיות סטודנט בשנה הבאה, ואחד הדברים החשובים שיכריעו בין לימודים באונברסיטת תל אביב לאונברסיטת באר שבע זה זמן הנסיעה ממקום מגורי לתל אביב. הכבישים בשעות הבוקר פקוקים ואני לא לוקח את זה בחשבון, אבל יש לי קו רכבת ממקום מגורי שמגיע לתחנה שנקראת : תל אביב-אונברסיטה. האם השם של התחנה מטעה או שהיא באמת צמודה לאונברסיטה? צריך לקחת אוטובוס ממנה?
וזה תלוי בך - מהתחנה אפשר ללכת קצת בעלייה או שאתה יכול לקחת אוטובוס שנוסע עשר דקות.

איליה.

New member
הממ, איך בדיוק ללכת בעליה?

וזה תלוי בך - מהתחנה אפשר ללכת קצת בעלייה או שאתה יכול לקחת אוטובוס שנוסע עשר דקות.
הממ, איך בדיוק ללכת בעליה?
בפעם האחרונה שניסיתי להגיע מהאוניברסיטה לתחנת הרכבת, נאצלתי ללכת במורד הכביש בתוך תעלת ביוב (כי אין מדרכה) ואחרי זה לחצות מחלף במקום מסוכן (כי הם לא חשבו על מעברי חציה). האם מאז משהו השתפר?

איליה.

New member
תחנת תל אביב אוניברסיטה

חבר´ה, שאלה חורצת גורלות
תחנת תל אביב אוניברסיטה
אינה צמודה לאוניברסיטה, אלא צריך לקחת אוטובוס.

יש כמה אפשרויות

חבר´ה, שאלה חורצת גורלות
יש כמה אפשרויות
שהשפויה ביניהן היא- לקחת 112 ואני מניח שיש איזה כרטיס משולב של דן והרכבת או אפשרות להשאיר את האופנוע בתחנת רכבת, כל מיני כאלה0 צריך לברר ברכבת ישראל. אפשר ללכת את העליה, זה מסוכן רצח (כי זה ממש ללכת על נתיבי איילון) ומניסיון, כשמגיעים למטה מנשקים את הרצפה ואומרים תודה שלא נהפכת למשהו מעוך על הכביש
עכשיו, מקימים משהו שיקשר בין התחנה לאוניברסיטה עצמה או משהו, אבל זה יהיה מוכן רק ב2004 (? שכחתי איזו שנה) חוצמזה, יש הרבה קווים די נוחים לאוניברסיטה, אם אתה גר במרכז פחות או יותר.

Asaf p

New member
תודה על התשובות

יש כמה אפשרויות
שהשפויה ביניהן היא- לקחת 112 ואני מניח שיש איזה כרטיס משולב של דן והרכבת או אפשרות להשאיר את האופנוע בתחנת רכבת, כל מיני כאלה0 צריך לברר ברכבת ישראל. אפשר ללכת את העליה, זה מסוכן רצח (כי זה ממש ללכת על נתיבי איילון) ומניסיון, כשמגיעים למטה מנשקים את הרצפה ואומרים תודה שלא נהפכת למשהו מעוך על הכביש
עכשיו, מקימים משהו שיקשר בין התחנה לאוניברסיטה עצמה או משהו, אבל זה יהיה מוכן רק ב2004 (? שכחתי איזו שנה) חוצמזה, יש הרבה קווים די נוחים לאוניברסיטה, אם אתה גר במרכז פחות או יותר.
תודה על התשובות
הבנתי שזה לא מעשי ללכת ברגל וצריך לקחת אוטובוס של דן. מה התדירות של האוטובוס שעובר שם? כמה זמן לוקח לו להגיע לאונברסיטה? האם הוא עושה רונדלים בין התחנה לאונברסיטה או שזה חלק מהמסלול?

איליה.

New member
תשובה

תודה על התשובות
הבנתי שזה לא מעשי ללכת ברגל וצריך לקחת אוטובוס של דן. מה התדירות של האוטובוס שעובר שם? כמה זמן לוקח לו להגיע לאונברסיטה? האם הוא עושה רונדלים בין התחנה לאונברסיטה או שזה חלק מהמסלול?
תשובה
קו 112 נוסע פעם ב-15 דקות, וכל המסלול שלו הוא בין תחנת הרכבת לאוניברסיטה. הוא לא עושה סיבובים מיותרים.

alexUK

New member
מקימים עכשיו מעבר תת קרקעי

יש כמה אפשרויות
מקימים עכשיו מעבר תת קרקעי
שיהיה מוכן בדיוק לפני שנת הלימודים הבאה (לפחות לפי מערכת הזמנים של רכבת ישראל...) ואז תוכל לעבור את נתיבי איילון בשלום. אני לא יודע מה קורה בקטע שבו נגמר המעבר - אם מסדירים שם משהו עד האוניברסיטה עצמה או לא.

danezeq

Member
בונים מעבר תת קרקעי

חבר´ה, שאלה חורצת גורלות
בונים מעבר תת קרקעי
אז בקרוב התחנה אכן תגיע לאוניברסיטה, אני הייתי קורה לה "תחנת רוקח"

מצב
הנושא נעול.
למעלה