חבר´ה צריכה עזרה

meravido

New member
חבר´ה צריכה עזרה

אני רוצה לארח בשבועות. נורא מתחשק לי להכין קישים אישיים. השאלות הנשאלות הן: א. למי יש מתכון לקיש בצל ולקיש פטריות? ב. מי יודע היכן משיגים תבניות חד פעמי לקישים אישיים? אם יש לכם עוד רעיונות למתכונים מעניינים (לא את הפשטידות הסטנדרטיות) אני נורא אשמח לקבל. המון תודה

Lela

New member
תבניות חד פעמיות לקישים אישיים...

לא יודעת מאיפה את בארץ, אבל בשוק של ראש העין מוכרים 30 תבניות אלומיניום חד פעמיות ב 10 ש"ח. וגם בשוק של לוד- לא יודעת מה המחיר. מעבר לזה- חנויות - לא יודעת... אני תמיד קונה כמויות בראש העין לשעת הצורך. ללה

meravido

New member
ללה

דווקא אני מבקרת שם לפעמים ובאמת קניתי תבניות אבל גדולות. את ראית בוודאות שיש את הקטנות?

Lela

New member
הייתי שם ביום שישי האחרון

וקניתי תבניות קטנות לקישים. כשאת נכנסת לשוק, יש דוכן של בגדים ענקי (במגרש חול), ולידיו הבחור שמוכר את התבניות הללו.

חנהפ

Active member
בפ"ת ליד תחנת המשטרה יש חנות/

מחסן גדול ובו חד פעמיים בכל מיני צורות וגדלים כדאי לבקר מי שגר באיזור, גם נחשב זול

מרב-כנסי

יש לי פה מתכונים לשלושה קישי בצל: קיש בצל ופטריות קיש ביצים בצל וכמון וקיש בצל שזוף רוצה מתכון של אחד מהם??? שלך, קיבוצניקית.

meravido

New member
קיבוצניקית

קיש בצל ופטריות וקיש בצל שזוף נשמעים מאוד טוב ואשמח לקבל מתכונים תודה רבה רבה

קיש בצל ופטריות

בצק: מצרכים: *1.5 כוסות קמח רגיל. *75 גרם חמאה. *0.25 כפית מלח. *2 כפות מים קרים. *3 כפות גבינה צהובה מגוררת (רצוי עמק). *1 חלמון. אופן ההכנה: שמים במיכל מעבד מזון את כל החומרים, מעבדים לבצק אחיד וחלק. ומניחים לחצי שעה במקרר. קיש: מצרכים: *הבצק מלמעלה. ולמלית: *50 גרם מרגרינה. *4 בצלים פרוסים לעיגולים. *500 גרם פטריות שמפיניון, פרוסות דק לאורך. *1 כף אבקת מרק בטעם עוף (פרווה). *פלפל שחור. *1 כוס גבינה, מגוררת גס. *תבנית פאי בקוטר 26 ס"מ , משומנת. אופן ההכנה: 1. מחממים תנור לחום בינוני (180 צ.). מרפדים את התבנית בבצק, כך שיכסה את התחתית ואת הדפנות. 2.ממיסים בסיר את המרגרינה, ומאדים את הבצל והפטריות, עד שנוזלי הפטריות מתאדים. מסירים מהאש. 3.מוסיפים את יתר החומרים, ובוחשים היטב. 4.יוצקים את המלית על הבצק שבתבנית, ואופים כ-45 דקות, עד שהמלית מזהיבה. ב-ת-א-ב-ו-ן

rachelidedlouya

New member
נוסח מקוצר-פשטידת פטריות

אפשר לעשות את כל מה שרשמת בלי הבצק: הבסיס הוא הבצל והפטריות כשהם אחרי טיגון והמלית היא קוטג´ וגבינה 5% +2 ביצים עם פלפל שחור ואבקת מרק בטעם עוף קורט מלח ותהיה לך פשטידה מהממת!!!! בתאבון-או כמו שאומרים אצלנו:לשובע!!!!

מרב-כנסי

בא לך מתכון של קיש חזה אווז מעושן ופטריות??? אל תגידי סתם כן כי לוקח לי הרבה זמן להעתיק את המתכונים מהספר... ואת עדיין רוצה מתכון של קיש בצל שזוף??? אל תפחדי לבקש כן? אמרתי פשוט כדי שלא ישגעו אותי לחינם... חחחח.....

rutka

New member
תבניות אישיות

חד פעמיות יש גם בשוק הכרמל, וגם במושבה יבנאל(ליד הכנרת) יש חנות מפעל של "שגיא" ויש שם את כל הסוגים האפשריים של כלים חד-פעמיים.

למעלה