חבר´ה, זה פשוט אתר מגניב - אתם

1kodkod1

New member
חבר´ה, זה פשוט אתר מגניב - אתם

תמותו עליו. הרעיון מבריק ולא מבין איך לא חשבו על זה קודם??? ובכן, לא אלאה אתכם במה מדובר. הכנסו והיווכחו בעצמכם: www.hevre.co.il תהנו... קודקוד

popeye1

New member
בפעם הבאה...

בפעם הבאה תשתדל גם להכניס את הכתובת כקישור , זה יקל עלינו , אבל לא נהיה קטנוניים. אז הנה הקישור תהנו עדי

Az_24

New member
אני כבר באתר הזה שבוע ו...

באמת הוא מדהים אפילו מישהו מהצבא שהיו לו תמונות שלי והוא לא ידע איך להעביר לי אותם, פתאום מצא אותי באתר ושלח לי את התמונות

sobolina

New member
וואווי איזה אתר מגניב......

מי האמים שמישהו מהאולפנה שלי יהיה באתר הזה...אני בהלם מלא חברות שלי כבר רשומות לשם עוד מימי קוקוס
אחלה של אתר.... מומלץ בחום
סובו
ינה

kreimer

New member
אפילו מצאנו חברים מהיסודי

חבל שאין קישור למעון

amitgold

New member
אני כבר רשום באתר הזה בערך חצי שנה

והוא אכן אתר עם רעיון
מוצלח ביותר. אממה, בגילי המתקדם, עוד לא הספקתי לשכוח חברים מביה"ס, וכבר אני נפגש איתם שוב במסגרת האתר, גם כאלה שאני מתראה איתם יום-יום. עם אתרים כאלה, בכלל לא תהיה לי אפשרות לחוות את הרגשת הפגישה-מחדש עם חברים מילדות, כי ההכרות פשוט לא תופסק
הערה - תתעלמו, פשוט חיפשתי משהו להתלונן עליו, וזה הדבר הראשון שמצאתי. עמכם הסליחה. נ.ב. בקי, אם "במקרה" יוצא לך להעיף מבט בהודעות חסרות הטעם של כולנו, את באמת מוזמנת להוסיף כמה משלך, רק כדי שנזכור שאת עדיין איתנו... חולה עליכם, עמית

sobolina

New member
המממממממ.... מה פספספתי../images/Emo35.gif

נו טוב...בירורים בעוד כ -12 שעות
לילה / בוקר טוב לכולנו חולה על כולנו
רק במועדי א´ סובו
ינה

EricCartman

New member
חברה...

אם תדפדפו חודש או חודשיים אחורה (בלי להתעלם מהודאותי
תראו שהצעתי לפתוח לחוג המשולב אתר בחבר´ה.. אז חבר´ה, קצת עירנות.... (דרך אגב, חבר הכי טוב שלי הוא ממקימי האתר - מברוק לו) מיכאל

למעלה