חבל שחגית הלכה. נראת כאשה מקסימה.

davidlev0255

New member
היא רק נראית, מסוג האנשים שלא הולך להם

ואמרים "פוס" - וכאילו כלום לא קרה הרי היא היתה מתה להיות בפנים , מה היא אומרת שהיה משעמם וההתעטשות שלה כל כך פטתית

חגית היתה הדבר הכי יבשושי בתוכנית

היא היחידה שנכנסה בגלל מי עדן ולא בגלל ליהוק של ההפקה,ושמנו לב לזה...משעממת,ניסתה להיות צעירה עאלק,ורואים שהיא חננה טורבו. הבאים שצריכים ללכת הם-שחר (שמתגלה כצבוע לא קטן),רנין (אין יותר מפונקת ובכיינית ממני),ויוני (בוא ננסה להיות מגניבים ולא נצליח).

מה יוני תורם פרט לתיפופים בראש?

הבנאדם מעניין כמו בלטה. השיחות שלו בגובה דשא, וגם כשהוא מנסה לומר משהו, או להסביר את עצמו, הוא כל כך מסתבך עד שזה נשמע כמו בלה, בלה, בלה, יעני, ידה, ידה, ידה. בהחלט מיותר

קאראט

New member
הכל ענין של זמן שגם הוא יעוף מהבית

אבל ישנן סדרי עדיפויות בענין ההדחה. יש קודם לסלק את שחר - ששוכח ברגע את הטובה שעשה לו יוסי אחריו, תהיה אינה - שהיא קרציה ודביקה מדי ואז.... יהיה יוני - שחשב שיצליח להשכיב אחת הבנות. אחחח לו ניתן היה להדיח שניים מהם בבת אחת.......

קאראט

New member
אחת כמו חגית לא היתה צריכה להיכנס לשם בכללללל

היא היתה משעממת, שמרה על הפאסון של אשת שופט, פחדה מה יגידו ילדיה כשהיא השטתחה על הריצפה בעת המשימה, ניסתה לגנוב את איתי מעינב והכי הכי ניסתה לתפוס את מקומה של עינב במטבח. הצבועה הזו כשנשאלה אתמול ע"י ארז טל מי חיבק אותה וקיבל אותה בחום בבית האח הגדול, היא השיבה לו: "עינב". אבל היא לא זכרה לה את המעשה הנדיב וביום שישי האחרון, היא הכפישה אותה בפני שחר ויוני בחצר. לא הלך לה ועל כן היא הודחה!!!! הבא בתור בהדחה יהיה שחר

diagonal1

New member
זה לא היה מצביעות. גם אני הופתעתי בהתחלה.

בהתחלה הופתעתי שחגית אמרה שעינב קיבלה אותה הכי יפה אבל אחר כך הבנתי למה. אני זוכר שביום הראשון עינב באמת היתה נחמדה לחגית אבל חגית לא אהבה שעינב אמרה ששפרה מתנשאת. יותר מאוחר חגית הבינה ששפרה באמת מתנשאת ושעינב צדקה. מה חגית אשמה שהסחרחורת השפיעה עליה באופן קיצוני ? גם בזה היא אשמה ? חגית לא היתה כול כך מעניינת אבל גם לא היתה רעה .

קאראט

New member
ובעיניי חגית הצטיירה

כמרשעת שבחשה דייסה בכל הזדמנות שהיתה לה.

נכון - אין אחד שהיא פסחה עליו

עם הרוע שלה והקלחת שבישלה..... ממש מכפשה הייתה ונהדר שיצאה החוצה, יש גם גבול לרוע.

diagonal1

New member
נכון. לחגית לא היה רוע.

חגית לא היתה מבדרת אבל הגזימו עם זה שכול הזמן אמרו שהיא משעממת. אפשר לחשוב שכול שאר הדיירים הם אנשים מרתקים. נכון שחגית היתה יבשה ולא צבעונית אבל רוב הדיירים הם יבשים. השניים היחידים שהביאו הומור הם יוסי ולאון (למרות שאני לא אוהב את לאון).

מיסיס G

New member
חגית פשוט לא התנהגה בהתאם , זה הכל .

בהרבה פעמים שראיתי אותה - היא פשוט מעין ראיינה את האנשים . היא הסתכלה עליהם מהצד וניסתה להבין מה עומד מאחוריהם , שזה היה ממש נחמד , מפני שהיא שאלה הרבה פעמים שאלות שצצו אצלי . אלא - שבמקום ליצור עניין סביבה , היא ייצרה אותה מסביב ליתר המועמדים. היא היתה יותר מדי מודעת למצלמות , מחושבת מדי ועל השניה הראשונה היה ברור שהיא לא ממש רוצה להיות שם . מעבר לזה , היא גם באה מתוך מקום של התנשאות , אולי מפני שנכנסה אחרי כולם וידעה טוב מאוד את הלך הרוחות . היה טבעי שהיא תתחבר לשפרה , אבל מאחר וזו דחתה אותה - לא נותר לה אלא לשבת עם המחנה השני , וזה מן הסתם גרם לה להבין שמה שהיא לא תעשה - טוב היא לא הולכת לצאת . אני באמת ובתמים מאמינה שאם היא היתה נכנסת מההתחלה - היא היתה כוח חזק מאוד בוילה והיתה תופסת את נישת מנהיגת הפרידמנים כקונטרה ליוסי , אחרי הכל - היא בדיוק כמו שפרה , רק מבוגרת ב30 שנה .

thankful

New member
אם שיר הפרומו לאתמול היה "PLEASE DON'T GO" ,

אז עבור חגית הייתי שר את השיר "RUN RUN RUN RUN RUN AWAY ..." היא פשוט עפה מהבית ... ראיתם איזו ריצה במדרגות ? אפילו עוד לא הספיקו לומר לה "יש לך עוד דקה וחצי (או פחות מזה) לצאת מבית האח הגדול" , והיא כבר היתה בחוץ ...

למעלה