חבל שאין 600000 בהפגנה של שמאל

יוטו

New member
אז אתה מודה שהיו 600 אלף ?

אם כן - אתה השמאלני הראשון שאולי קצת שפוי פה בפורום ..

konda

New member
אני מודה

שבשנה האחרונה הציונות הדתית אכלה אותנו בגדול והשמאל כבר כמה שנים סובל מאי רצינות ושאננות. אני מצדיע לציונות הדתית על הנחישות שהפגינו בשעת המשבר שלהם ואני יודע שגם אני הייתי נאבק כך על עקרונותי ועל ביתי ! אבל לא היו שם 600000

יוטו

New member
אני לא תומך בגירוש יהודים מאדמתם

.. אתה כן .. לכן מקומך לחיות עם האוייב ולא איתנו ..

יוטו

New member
אל דאגה .. אתה לא שייך לעם הזה ..

כמו שכתבת אתמול - מעניין אותך רק קרוביך , אגואיסט - לך מצא לך אי בודד ותגור שם יחד עם קרוביך ..

moazin 1

New member
אתה צודק בתור נציג השמאלנים השולטים

אתה שולט על הערבים.אתה שולט על היהודים ואתה לא זה ולא זה,אז על מה אתה שולט בכלל לפי איך שאתה כותב אפילו על עצמך אתה לא שולט. חלקת הארץ הזו תקיא מקרבה שולטים כמוך והכתובת על הקיר:"האני מאמין של השולט " "אני מתבייש (תגיד תאמת אני שונא) להיות יהודי" "אני לא רוצה להיות שייך לעם הזה" "אני בושה וחרפה לעם ישראל"

yochay 2

New member
שמאלנים שולטים

אני פאקינגגג בהלםםם ממך! מתבייש בזה שאתה יהודי? מלא ישראליי חח גם זה לא טוב אבל יהודיי?? שמע אתה יכול להתאסלם.. אבל להתבייש בדת שלך?? אלוהים יישמור.. אל תדאג אם אתה אומר את זה מבחינתי אתה כבר לא יהודי! ובטח מבחינת כולם.. אפשר לדעת רק למה אתה מתבייש?

konda

New member
יוחאי

יהדות היא דת ומי שחילוני הוא לא יהודי דתי, כך שהוא לא מתבייש בדת שלו משום שהוא לא דתי. אני חילוני ואני משתייך לעם ישראל משום שאני צאצא לדורות רבים של יהודים וצאצא לדורות בני ישראל ויש לי זיקה לעם ישראל ולארץ ישראל !

למעלה