חבל על דאבדין וכו'
- מקווה שבין השורות תעלה הכוונה

חבל על דאבדין וכו'
- מקווה שבין השורות תעלה הכוונה

מעבר לצער הגדול על מותו הטרגי של אמיר פרישר גוטמן אני צועקת בלב ולא מבינה איך זה לא עף בכותרות
למה???????????????????????!!!!!!!!!!!
ולא למה של רק של צער אלא בעיקר של זעם -
למה למען השם הלכתם לים לחוף לא מוכרז?
שמאופיין בקשיי נגישות
לפני ט ' באב
ולמה עם ילדים?
ולמה התאפשרה כניסה למים?
אי אפשר כמובן להחזיר את הגלגל לאחור אבל במדינה מטוררלת כמו שלנו בה אנשים נהרגים השכם וערב בתאונות נדרכים או נטבחים בערב שבת על ידי מחבל שטוף שנאה - את המוות הזה אולי אפשר היה למנוע.
נשבר לי הלב על רוי וינאי - הם לא שונים משום אלמנ/ה יתומ/ה גם אם יש החושבים שהם נחשבים פחות.מבחינתי הם נחשבים אולי קצת יותר - אבא שלו / בעלו היה גיבור

סליחה שזה לא קשור לעניין הפורום .

haych

New member
דווקא הייתה התייחסות לעניין החוף

אך באמת הדגש היה ברשתות החברתיות יותר מאשר בחדשות/עיתונות. אולי לא רצו להכנס לזה כל עוד היה בסכנת חיים והתמקדו במצבו.
אני ראיתי ששיתפו שוב ושוב את נושא הסחף ומה לעשות במידה ונקלעים לכזה.
בנוגע לט' באב - לא רלוונטי להרבה אנשים. אני באופן אישי לא רואה בימים האלו כמשהו שונה, להיפך, בצעירותי אחותי ואני היינו נוסעות בכל ט' באב לים בגלל שהיה פחות עומס בחופים.
אני יכולה להבין למה הם בחרו בחוף כזה. נכון שבדיעבד זה לא היה הדבר האחראי לעשות, אבל הסיכוי שיקרה משהו הוא לא גבוה. אני מתארת לעצמי שהם היו בחופים לא מוכרזים גם בעבר, אף אחד לא יכול היה לחשוב שדווקא הפעם הזאת תסתיים בצורה שונה...גם המשפחה שלי הייתה לוקחת אותנו לחופים לא מוכרזים, שם יותר שקט ופחות עמוס.
בקיצור, הנקודה היא שאחרי שיש לך נסיון כ"כ מוצלח, אתה לא חושב על הסיכוי הנמוך שאולי יקרה כזה דבר נורא, אתה מתמקד בכמה כייף הולך להיות לך, כפי שהיה עד כה.
אז כמובן שצריך להדגיש את הנושא ולהדגיש את הסכנות ולתת לזה דגש בתקשורת, אבל אני חושבת שלא צריך למהר ולשפוט את הבחירה שלהם.

הלב שלי יוצא אל המשפחה שלו, לקחתי את זה ממש קשה, רפרשתי אתמול והיום בלי הפסקה באתרים השונים ואפילו התעוררתי באמצע הלילה מתוך מחשבות על זה, ונלחמתי בדחף להכנס לאינטרנט לראות אם יש משהו חדש.
הם עברו גיהנום בשנתיים האחרונות, הגיע להם שהסיפור שלהם יסתיים אחרת :(

היא321

New member
לגבי ט באב

אני לא אדם מאמין כלל, אבל תקופה זו של השנה מאופיינת בים לא רגוע. הטבע לא רוקד לפי החליל של הדת, אלא הלבישו את הדת על התנהגות הטבע.
הייתי בים בשבת נכנסתי למים בחוף מוכרז עם מציל והוא הדגיש כל הזמן בפני ההורים לשמור על ילדיהם ולא להתרחק מהחוף כי הים מאוד מסוכן היום.
גם אם נסע בלי חגורת בטיחות ברכב רוב הסיכויים שלא יקרה כלום, אבל מסםיקה פעם אחת שכן...

ועל כן חיייבים להיזהר

הטבע לא קשור לחליל הדת אבל בהחלט לתקופות בשנה

אני לא שופטת איש זה לא התפקיד שלי הכל נכתב בצער

אני מורה בחופשה אבל נכנסתי אתמול לקבוצה של הכיתה וחפרתי להם בפעם המיליון על ונשמרתם לנפשותיכם.
לגבי ט' באב - אי אפשר לחשוד בי בקרבה לדת אך ידוע כי בתקופת בין המיצרים הכל סוער ובעיקר הים. סוף השבוע האחרון הוא יופי יופי של דוגמא לכך . חוץ מהמקרה דנן טבעו לא מעט אנשים אחרים.

a morph

New member
אני חושבת שלא התמקדו בעניין גם בגלל כל סיפור הרקע הטרגי

האבחנה השגויה, הטיפולים המיותרים, ההתאוששות, ואז מוות טרגי ומיותר כל כך.
בכל ידיעה שאני קראתי ציינו את עניין החוף הלא מוכרז, אבל כנראה לא רצו לעשות מזה אייטם בפני עצמו כדי לא להעמיס על המשפחה עוד יותר.

הסיפור שלו כל כך עצוב, והמוות כל כך טרגי

במותו הציל את החיים,
אולי בגלל זה לא הדגישו את נושא החוף הלא מוכרז..
&nbsp
סיפור עצוב וכואב

&nbsp

נועה312

New member
לדעתי

הם בחרו בחוף הזה כי הוא היה מספיק מבודד בשביל שהם יוכלו לחגוג בפרטיות.
אם הם היו בוחרים בחוף מוכרז מלא אנשים הם לא היו יכולים להקים בו את כל האוהל שהם הקימו בלי אישור ובטוח היו כל מיני אנשים שהיו מציקים להם תוך כדי

למעלה