חבל דק

חדשה20

New member
חבל דק

פוסעת על חבל דק, גבוה באוויר. אסור ליפול, אסור למות. צריך להמשיך ללכת, למרות שאין שום סימון לאן. בהתפצלויות פונה לדרך כלשהי, הרי הכל איכשהו כבר מכוון. הרבה אנשים בקהל. מסתכלים, בוחנים כל צעד. לא מפספסים כלום. מעודדים, מזלזלים, מעריכים, מלגלגים, אבל הם שם... מרוחקים... איש לא מתקרב. רק אני צועדת כאן. לבד. חייבת לשמור על שיווי המשקל, גם כשמועדים, צריך לתפוס מהר את החבל, ולטפס בחזרה. איש לא ירים אותי אם אפול, אם לא אמשוך את עצמי. והקהל... ממשיך לצפות. כאילו יש משהו יפה בהצגה הזו. כאילו אני אמורה ללכת לבד, כל הזמן, בלי איש שיאמר מה השביל הנכון. כאילו לא זעקתי לעזרה בעצב שהפנמתי, שבלעתי, שחנקתי... כאילו פנים עצובים, חסרי חיוך, לא באמת מעידים שרע. זו רק אשליה... אחת... גדולה. הקהל פשוט חרש, מבחירה או מהכרח. הם ממשיכים להסתכל עלי, פשוט אין מנוס מהמבטים האלה. אני ממשיכה ללכת, ונראה שהכל בסדר. וגם אם כן, אם טוב לי, איש לא מגביר את השמחה. איש לא מבחין בנחיצות שלה, בקושי כשהיא נעדרת. עצמאות מוחלטת... קצת רבה מדי... ממשיכה ללכת... החבל הזה לא נגמר לעולם, מזל שיש מקומות שאפשר להתמלא בכוח, אפילו שהם מעטים... והולכת הלאה...

חדשה שלום

אומר לך מילה אחת .את חזקה . אני רואה את זה לפי כתיבה יש בך את הכוח יש בך תמשיכי מאמי. על תוותרי על שלך חיים מאוד יפים חבל לוותר. מאמי תכתבי תצעקי אבל על תעשי מה שהוא לעצמך שאחר כך תצטערי כי את מאוד חזקה מאוד כפי שהספקתי להכיר אותך מירני. שולחת לך חיבוק ענק עם המון כוחות

חדשה20

New member
תודה, יקרה...

לא. אני לא מתכוונת לוותר, אל תדאגי. פשוט קשה לפעמים... תודה... אוהבת ושולחת גם

vishnushka

New member
../images/Emo151.gif

הממ... יפה דימוי ההליכה על החבל הדק. משהו כל כך עדין ומדויק שהפך קרקס וקהל צופים נרגש רק למחשבה שתבוא נפילה. אבל בשביל לא לפול הבלרינה על החבל מוחקת את כל ההפרעות והמכשולים והמבטים ומרוכזת אך ורק בדרך, בחבל. היא לא חושבת על-רק לא ליפול- כי רק עצם המילה-נפילה תגרום לנפילה. כמובן יש גם את הליצן.-הזה שילך על חבל דק ויצחק על כל קהל, יהרוס לו את האנדרנלין וישחק אותה. יפול בצורה הכי צינית וצפויה רק בשביל לבאס- דרך מועדפת עליי:p סתם..

למעלה