חאן/חניון/מאהל ללינה בטיול בדרום

טל בדשא

New member
חאן/חניון/מאהל ללינה בטיול בדרום

קראתי פה בעבר המלצות מצויינות למקומות ללינה בדרום, אבל לא מצליחה למצוא את ההודעות...
אני מחפשת מקום בו נוכל ללון יחד קבוצה של כ-8 משפחות עם פעוטות (עד גיל שלוש) במאהל אחד, ושנוכל לבשל בעצמנו שם (כלומר, נזדקק למקרר ומטבח, אפילו בסיסיים ביותר).
לא מחפשים אטרקציות או משהו מיוחד, רק מקום שנוכל ללון בו יחד ולא בצימרים נפרדים כי זה קצת מפספס את הרעיון

אשמח מאוד להמלצות מנסיון

טל בדשא

New member
זו היתה האופציה הראשונה

אבל המאהל לא זמין בתקופה שאנחנו מתכננים להגיע.

לא כתבת איפה בדרום, אבל באיזור שלי

יש את חאן דרך הבשמים בצופר ואת חוות האנטילופות.

טל בדשא

New member
בתפוסה מלאה

המקומות הבודדים שמצאנו פנויים רצו לפצל אותנו לשני מאהלים, או שאי אפשר להביא לשם כלבים או לבשל שם בעצמנו.
בינתיים סגרנו עם פאטה מורגנה בנאות הכיכר, מישהו מכיר?

לא הבנתי מהודעתך שזה לעכשיו, ברור שהכל

תפוס, אפילו כל העלאק צימרים הכי מצ'וקמקים במושבים בתפוסה מלאה.

את מושב נאות הכיכר אני מכירה, לא את החאן הזה ספציפית . בדקתם לכיוון עזוז/ בארותיים וכו ?

טל בדשא

New member
בעזוז היינו לפני כמה שנים ואהבנו מאוד

אבל באיזה צימר מאולתר ולא מאהל, לא זכרתי שהיה שם מאהל (טיילנו בישוב ובסביבה) ולא חשבתי לבדוק שם הפעם.
כשביקרנו בעזוז הלכנו לאכול בערב בחאן בארותיים ויצאנו קצת בהלם מההמוניות שבמקום, היו שם עשרות אנשים, תופים, מוזיקה, ג'יפים שיצאו לטיולים ערב מאורגנים... ממש לא מקום בשבילנו... די ברחנו משם לשקט של עזוז.

וכן, מתסכל שהכל תפוס לשבוע הבא, סגרנו עקרונית עם מקום אחד המון זמן מראש אבל הם לא יכולים לקבל אותנו בגלל כל מני נסיבות שלא בשליטת אף אחד

הייתי בפאטה מורגנה לפני כמה שנים

היה אחלה
אוהלים חמודים (אם כי אנחנו היינו רק זוג וישנו באוהל שלנו)
היו שם אחלה מקלחות ושירותים

לגבי בישול אני לא יודעת כי לא בישלנו.

טל בדשא

New member
תודה רבה! טוב לדעת

אמרו לנו שיש שם מקרר ומטבח להשתמש בהם, נקווה שיהיה בסדר וגם אם לא, נאלתר משהו, הסתדרנו שנים בלי מקרר לפני שנולדו הילדים, נצליח גם עכשיו

יש ויש, אל דאגה, וגם כיריים וסירים וכלים

ואפשרות לעשות על האש/פויקה. ממש מוצלח שם.

למעלה