זקוק לתגובות

orioriori

New member
זקוק לתגובות

במסגרת איזה פרוייקט מעצבן בניתי אתר פיקטיבי למסעדה סינית. בנתיים קיים רק השלד העיצובי. אבקש תגובות. תודה.

EuroTrash27

New member
ביקורת

לצערי כתבתי הכל בפרוטרוט ונדפק לי הדף....אז הנה זה שוב. באופן כללי, האתר לא מעורר תיאבון, בחירת הצבעים באנאלית ולקוייה, לא נעשתה כאן עבודת מחקר רצינית. לא מספיק לשים איור של סיני ואגרטל כדי ליצור חווית משתמש אמיתית. הגולש מקציב לך 5 שניות כדי לבדוק אם כדאי או לא להישאר. אתה צריך לעניין אותו, לחדש לו, ליצור אוירה מתאימה כדי שיישאר. אין שום הצדקה לפופאפ. יכולת להכניס את כל הדף לעמוד רגיל. מה גם שאין הצדקה לשטח הקטן שאתה מקצה לתוכן האתר, כלומר אין הצדקה לחלון חדש וקטנצי´ק. הטיפול הטיפוגרפי לא נכון. יצירת קו אדום מסביב לכל אות יוצר במקומות מסויים מגע לא טוב, ישנן אותיות שהקוים מסביב עבים יותר. מדוע בחרת לטשטש ולהעלים את התמונה והטקסט בצדדים? אם התמונה כל כך יפה, תן לנו לראות אותה. בתוך הפופאופ: לא עושה תיאבון. עשית טעות קשה - לעולם אסור לטשטש או להסתיר חלק משם המסעדה או מהלוגו שלה. הלקוח לא יראה את זה בעין יפה. הריווחים בין הלינקים גדולים מדי, הטקסט לא נעים לי בעין. הקומפוזיציה באנאלית ורגילה לחלוטין ואני אעז לומר גם, רק מתוך אהבה: משעממת. בניתי לפני שנה אתר למסעדת אהרוני, מכיוון שעשיתי עבודת מחקר ועיצוב טובה למדי אני מזמין אותך להציץ ולהתרשם: http://www.rest.co.il/aharoni חוצמזה, שיש עוד מיליוני אתרים, תכנס, תלמד, תתרגש, תרגש ותביא תוצאות יפות יותר. בהצלחה

למעלה