זקוק לעצה מהגרושות/פרודות בפורום

BZIV1

New member
זקוק לעצה מהגרושות/פרודות בפורום

לכאורה - הסיפור הרגיל. נישואין , הולדת ילדים והיעלמות מוחלטת של אינטימיות ואהבה מצד אשתי. לפני כ 3 שנים התאהבתי בבחורה (נשואה עם ילדים גם היא) במקום עבודתי. הרומן בינינו הלך והתעצם עד שלא יכולנו להמשיך לחיות חיים כפולים. עזבתי בתחושת מועקה גדולה את המסגרת המשפחתית שלא יכולתי לחיות בה יותר, לפני כשנה. ילדיי, למותר לציין, מתגוררים איתי מחצית מהזמן ועושה רושם כי התרגלו כבר לרעיון שהוריהם חיים בנפרד. הנחמה היחידה שהיתה לי בכל השנה הזו - שותפתי לרומן שהרעיפה עלי המון אהבה ותקווה לפרק ב' מאושר. אהובתי התגרשה גם היא מבעלה זמן קצר אחרי עזיבתי את הבית. נראה היה כי הכל מתנהל למישרין עד שלפני תקופה קצרה, בלי כל התראה מוקדמת ניתקה עמי כל קשר (למעט זה המחויב מהיותנו עובדים יחד). נסיונותי הנואשים להבין את פשר התנהגותה נענים בהתפרצויות כעס והטחת האשמות "הרסת לי את החיים ! אתה קללה שנדבקה אליי !..." ועוד. ברור לי כי לא טוב לה. ברור לי כי היא חווה מצוקה קשה סביב הגירושים וכי יש לה (כפי שהיו גם לי) געגועים למסגרת המוכרת והבטוחה. בשיחות בינינו אני מתקפל ונסוג. מתנצל. מנסה לתת לה את הזמן שלה להחלים. אולם אנו נפגשים הרבה במסגרת עבודתנו וכל מילה מצידי מעוררת התנהגות דומה. המועקה הגדולה שלי נובעת מהתקווה (המטופשת אולי) שהיא חווה משבר זמני ועיניה ייפקחו עוד מעט וישובו להיות אוהבות ומחייכות כמו לפני זמן קצר. ברור לי כי תקווה זו, והאהבה הגדולה שנותרה בי אליה, אינן מאפשרות לי להיות מאושר. זקוק לעזרתכן בפתרון התעלומה (מבחינתי) כיצד הפכתי פתאום להיות שנוא כל כך.

יערית

New member
אגזמה אם כבר:- )

ובגלל זה לברוח?שתמרח משחה נגד פטריות תגרוב גרביים וזהו.

יערית

New member
הפנייה שלך

אלינו ,לפורום גרושים גרושותש בו אנשים עברו הכל מהכל,אנשים ניכוו מבגידות ובניית מערכות יחסים כפולות בעודם נשואים,זה לא אומר שזה לא לגיטימי שאתה כותב כאן,רק חושבת שלא ממש תקבל כאן עזרה בפיתרון "התעלומה" כפי שביקשת. אבל היך בן אדם כמו כולנו ושאלתך ראויה לתשובה מן הסתם: אני חושבת שכל עוד הייתם במאין בועה "מוגנת" בתוך מערכת הנישואים {אהבה אסורה} הדברים זרמו נפלא בינכם,כשהבועה התנפצה ובמיוחד לה והיא בטח עוברת משבר רציני מול בעלה(פרוד/אקס) היא פורקת עול וכעס מולך כי אתה "המקור" להתפוצצות הבועה. היא יודעת שהיא טמנה ידה בצלחת בדיוק כמוך,אבל קל יותר לגלגל אליך את כדור האשמה ולבנות מולך חומה. אולי הזמן ישחק לטובתכם והיא תתאושש מהתקופה הקשה של הגרושים, אולי הזמן יהיה לרעתכם והפרידה הזו תגרום לכם לעשות חשבון נפש האם אתם מיועדים האחד עבור השני בגלל הרקע שממנו התחברתם. עיצה(אתה לא חייב לקבל אותה) תפוס מרחק ממנה לתקופה מה ,אולי היא עוד תוכל לתקן את המדבר מול אב ילדיה והם יחזרו להיות משפחה מאוחדת(עם ים טיפולים לפניהם) או ש....היא תעבור את התקופה בלי "הצל" שלך ואז תעריך את עצם הופעתך בחייה. בהצלחה ,בברכת שנה טובה מועדים לשמחה

אז

חושבת שהמציאות הכתה על הראש ...והברק היכה על המצח. התעוררה מהחלום..כי מים גנובים ימתקו. חיי נשואים..אולי משמימים..היה רומן וניסחפה. היה כייף כל זמן שהכל על פניו היה רגיל. יש משפחה ובית..כל מה שעמלה בשבילו עומד על תילו..ויש את הרגעים שרק היא יודעת..רגעים מרגשים -רגעי רומן. לא חשבה באמת על העתיד..לא חשבה באמת לעומק מה זה אומר..מה ההקרבה..מי יפגע..והיום שהיא עומדת מול שוקת שבורה ויודעת מה עשתה..ומה הרסה..[כי למרות הכל ..אולי היה לה משעמם..אך היתה לה משפחה שלא חשבה לפרק לפני הרומן הזה..] ואיננה מסוגלת להסתכל על עצמה במראה ולומר: בגדתי בבעלי ובילדי. ולאן זה הוביל. קל קל להאשים אחר..ושכועסים ..גם אם היא כועסת על עצמה..היא מפנה הרבה כעס אליך כי זה פשוט יותר קל. כאילו..אתה זה שגרמתה לה בהוקוס פוקוס לבגוד..היה מכושפת..לא היה לה שום שיקול במה שקרה..והכל באשמתך. אז קח מרחק. תן לה מרחב. תתרחק. תתנתק. שבוגדים יש נפגעים. היא פגועה..וכן משפחתה. ואתה גם. עזבת משפחה בשבילה? זה היה שווה?\ תן לה זמן לעכל את מה שנעשה לאן הולכת מכאן..אולי בכלל תוכל לשקם חזרה ותבין שמה שהיה, היה בעצם טוב? או..תן לה לעבור את תקופת הגירושים בשקט. זו תקופה קשה לכל מתגרש..גם אם הוא הגורם.

קטי30

New member
אפשר כמה שאלות אישיות../images/Emo35.gif

פשוט בכדי לענות חסר לי כמה פרטים כמו.... למה היא כבר הספיקה להתגרש ואתה עוד לא
רשמת גם שהיא התגרשה זמן קצר אחרי עזיבתך את הבית מה שאומר ש.... יש מצב שאצלה זה כבר התבשל הרבה יותר זמן
ואחרונה חביבה אתה לא במקרה הופעת בחייםשלה בתקופה שכבר הבית שלה לא היה 100 וכבר היו לה מחשבות על נטישת המערכת הזוגית הקודמת שלה
אשמח לשמוע תשובות במידה ותרגיש שיש ביכולתך לענות בכל מקרה , יום טוב

BZIV1

New member
תשובה

הרומן בינינו התנהל שנתיים טרם עזיבתנו כל אחד את ביתו. היא הרבה יותר "פרקטית" ממני ולכן התגרשה במהירות. במקרה שלי, חוסר שיתוף פעולה של אשתי (הסכימה לפרידה וסירבה לנסיון ליישב דברים בינינו, אך גם לא הסכימה לגישור ובשלב זה- כל עוד איני מתנהג באגרסיביות - דבר המנוגד לאופיי - וממשיך לתמוך בה כלכלית ביד רחבה,אינה מעוניינת בהשגת גט) גרמו לי להישאר מעט תקוע, לא רגשית אך פורמלית.

קטי30

New member
הפורמולה הזאת../images/Emo5.gif מוכר וחצי

אני חושבת אישית שלטובתך למען האושר שלך
סע ותאחל לה בהצלחה לפעמים אנשים מעריכים את מה שקיים רק כשהוא חוסר ואם זה לא יחסר לה אז שלא יחסר העיקר במצבים כאלו הוא לזכור את עצמך ולעשות הכל בכדי שלך יהיה טוב שאתה תהיה מאושר בדרך שלך ועם הבחירות שלך זה כל מה שיש לי להגיד לך ולאחל לך הרבה
בכל דרך אשר תבחר בה

קטי30

New member
../images/Emo26.gifועוד טיפ קטנטן../images/Emo36.gif

בקשר לאישתך על מנת ל"השתחרר" כדאי מאוד ורצוי לא להשאיר את המצב ככה אם לא הולך במוח הולך בבכוח להיות לא פה ולא שם לא בריא לנו (תאמין לי יודעת על מה אני מדברת
) זה עווצר אותנו מהרבה בחינות כאלו ואחרות לשם או או לכאן כי באמצע זה רע ואפילו רע מאוד
עד כאן להיום
לילה טוב

מיקי 43

New member
תראה יש לי תשובה אמיתית ולא נעימה

שותפתך לרומן גילתה שלא מחכה לה בחוץ אביר או נסיך או ארמון מלא בחוץ החיים קשים יותר אחרי גירושין מה גם שתהליך כזה מביא את העובר אותו לעבור תהליך גם עם הוא זה שהחליט ועזב והתהליך לא קל עכשיו אותה אישה כניראה עיבדה את חלק מחברהה המנישואין ואולי יש עלהה לחץ משפחתי כזה או אחר והחיים גילו לה שאתה לא מה הייתה כשהלכת לישון ליד אישה אחרת היא עוברת תהליך ויתכן גם וגילתה על עצמה דברים לא יפים כגון זה שהיא למעשה מעלה באמון וזה קשה לה מה לעשות האסימון נופל לפעמים מאוחר (וטוב מאשר בכלל לא) אתה מזכיר לה את הלא טוב שבה את המעשה האסור ומעבר לכל אהבה אמיתית שורשית חזקה כניראה לא היתה שם מעולם בתאהבות סוחפת אולי ועכשיו אשאל אותך שאלה וחצי מעלת באמון אישתך קודם למה שלא תעשה זאת שוב לה או לאחרת? היא מעלה באמון בעלה למה שלא תעשה זאת לך שוב? אמון זה שם המשחק וואני מתקשה לראותכם מאמינים אחד לשני עכשיו הגיע אולי העת להכיר כמה דברים על החיים ולהתבגר ולעבור תהליך עם עצמך תהליך שכל מתגרש עובר של למה של לקחים של אבל של עצב של כעס ואולי שנאה והכרה של מי אתה ושל החיים והסתגלות למצב שיצרת ואז אולי תיפתח לקשר חדש בצורה נקיה אמיתית ומוצלחת יותר דרך ארוכה ורבת לימוד לך מיקי

Rinattt

New member
אומרים

"מים גנובים ימתקו" עכשיו שאתה כבר שלה ואתם יכולים להלך ללא חשש אז כבר אין ריגוש אתה כבר לא מעניין אותה כנראה, והיא הבינה מה הפסידה, בעצם.

למעלה