זקוק לעצה- כתם על קלף

picaresque

New member
זקוק לעצה- כתם על קלף

לא מזמן גיליתי 2 כתמים כהים על גב קלף השמש בחפיסה בה אני משתמש, הרקע הוא בהיר ובכתמים ניתן להבחין בקלות גם בעת טריפת החפיסה. הדבר פוגע מהותית בשימוש בחפיסה כיוון שבכל פעם שהקלף נגלה לעיניי עוד כשהוא הפוך אני יודע מראש מה תוכנו וזה מערער את הריכוז (יש לציין שיש לי קשר מנטאלי מיוחד לקלף השמש דווקא). הכתמים לא יורדים. מה דעתכם? האם ניתן להתגבר בדרך אישית כלשהי על הפגם הנ"ל? האם כדאי לי פשוט לקנות חפיסה זהה אך חדשה?

אפשר:

1. לעצום עיניים כשטורפים קלפים. 2. לחתוך את החפיסה ל 2 או ל 3 וכך למנוע מהקלף הבעייתי להפריע. 3. לקנות חפיסה חדשה.

רשף כשף

New member
לי זה לא מפריע

מכיוון שאני בוחרת את הקלפים ולא השואל. אני בוחרת אותם על פי הסדר בחבילה לאחר שהשואל טרף וחילק, ולכן אצלי אין משמעות לאיך הם נראים מהצד השני. אולי זהו מסר עבורך- מדוע השמש שלך מוכתמת, האם איבדת את האופטימיות?

מציע לך לעשות פתיחה על הנושא הזה

תשאל את עצמך בעזרת הטארות את השאלה שמטרידה אותך. לדוגמה: מה המצב הזה בא ללמד אותי? האם רצוי לקנות חפיסה חדשה? ועוד עצה: אם יש לך חיבור מיוחד לקלף הזה אז ייתכן שכדאי לך להתחבר אליו יותר לעומק. לעשות מדיטציה עם הקלף ולראות מה הסיפור, מה המסר שהוא רוצה להעביר לך. יום טוב מעוז

למעלה