זקוק לעיצה - דחוף!!!!

בחור23

New member
זקוק לעיצה - דחוף!!!!

תקראו את ההודעות הקודמות שלי. המצב מסובך - אני חושב עליה בלי סוף והיא לא שמה עליי. מה לעשות? האם להתקשר? להציק? או לאכול את הלב? האם לומר לה את האמת? שאני רוצה שהיא תעזוב את החבר שלה ותבוא אליי... מה עושים??????? הצילו? למי היה מצב דומה? מה הסיכוי שהיא פתאום תחשוב גם עליי???. האם אני רק חולם...ובמציאות עליי לנסות לשכוח ממנה? האם זה אפשרי??? עזרה. בבקשה.

כן זה אפשרי.......

אומנם זה קשה מאוד...... קראתי את ההודעה הקודמת שלך וגם רציתי להגיב , אבל אז לא היה לי ראש כ"כ..... תראה תכניס לראש שלך כל יום שהיא לא תהיה שלך (לא קל בכלל, אבל אפשרי) וככה מיום ליום אתה פחות תחשוב עליה..... אני לא יודע מה היה בינכם, אבל תנסה להתקשר ורק פעם אחת, תהיה חזק תגיד לה מה אתה חושב (ככה היא תדע בוודאות) ואז תראה איך היא מגיבה....... אם היא תעדיף להשאר עם חברה הקיים, וותר עלייה ותמשיך הלאה, תנסה לשכוח ולשכוח..... זה לא קל בכלל ובהתחלה כל מה שתעשה, תתחיל להזכר בה, אבל יגיע איזה יום (אחרי תקופה מסויימת) שאתה לא תחשוב עליה והיא תרד לך מהעיניים...... מקווה שהקצת הזה עזר לך במעט.....

קספר

New member
בחור 23 אני אגיד לך בקצרה

תנסה לחשוב מה היה קורה אם אתה היית החבר של אותה בחורה ואז היה בא מישהו ואומר לחברה שלך שהוא אוהב אותה ומבקש ממנה לעזוב אותך. לא נעים נכון ? אז למה לעשות את זה לאותו בן אדם ? אני במקומך גם אם הייתי יודע שאני אוכל להשיג את אותה בחורה לא הייתי עושה את זה.כי זה ידפוק לי במצפון ואני יודע שמתישהו זה יכה גם בי. אבל ביננו אתה לא מאמין שאותה בחורה תעזוב אותו בשבילך נכון ? כי אם היא תעשה לו את זה היא בסופו של דבר תעשה את זה גם לך אז תצא מזה פשוט מאד וזהו

kerenush

New member
בחור 23 יקר!

קראתי את ההודעות שלך (הנמצאות בפורומים השונים...) ואחרי בחינה מעמיקה של המצב הלא כ"כ נחמד אני רוצה לשאול אותך: התחרפנת לגמרי או מה?! תראה, לא יכול להיות שבחור שנשמע כ"כ נחמד כמוך ושיש בתוכו כ"כ הרבה אהבה להעניק מבזבז את כל האנרגיות שלו על בחורה שלא שמה עלי (וזה ציטוט שלך...) כבר כ"כ הרבה זמן!!! למה מי היא חושבת שהיא?! לפי מה שהבנתי, הבהרת את עמדתך מספר פעמים וגם היו לה הזדמנויות להגיב (כי היא הספיקה להיות פנויה מספר פעמים מאז...) והיא לא עשתה כלום. נו?!| מה זה אומר לך? הבחורה ל א מ ע ו נ י נ ת תעשה לעצמך טובה ותוציא לעצמך אותה מהראש! אם היא לא רצתה עד עכשיו אז היא גם לא תרצה אח"כ... הצעתי המלומדה היא- קח שני חבר´ה, צאו לפאב, תתחיל עם הראשונה שעושה לך את זה ותפסיק לחשוב עליה. הכאב שלך לא שווה את זה. יש מספיק בנות בחוץ שרק מחכות לבחור חמוד שיתחיל איתן טוב? <קרנוש מקווה שהיא הבהירה את עצמה מספיק לבחור 23> ואגב, חברה הכי טובה שלה?? בחייך... לא לעניין.

למעלה