זקוק לעזרתכם - תשובות בדחיפות...לשאלות...

hyfriril

New member
זקוק לעזרתכם - תשובות בדחיפות...לשאלות...

אני אמור לצאת בסוף השבוע - מחמישי ועד ראשון לטורקיה, ליתר דיוק אזור בריק שזה 30 ק"מ מאנטליה ונמצא על קו החוף. והשאלה - האם מישהו רכב שם? מה מצב הכבישים והשולים? כמות התנועה ... וסוג הנהגים, שהם כידוע בני הדודים שלנו? וחשוב לה פחות - האינטויציה שלכם ---- כדאי או לא? דחוף...כי יש עניין של ביטוח --- טנצר בן עמי מחכה לי... עזרו לי ידידי..ההתלבטויות קשות..

IlanShacham

New member
שווה בהחלט!

הייתי לאחרונה בטיול אופני שטח באזור עם חברת מדרפט, ויש שם מקומות יפיפיים (וכבישים נטושים למדי). אזור אנטליה מוקף הרים (הרי הטאורוס) שפסגותיהם מגיעות עד לכ 3000 מ' וחלקם מגיעים ממש עד לחוף. הכביש לאורך החוף עמוס ומסוכן, אך בכבישים הצדדיים העולים להרים התנועה אפסית. באחד הבקרים עשינו הקפצה על כביש שטיפס כ 1000 מ' ברציפות וכמעט ולא ראינו מכוניות בדרך (ודיברנו תוך כדי העליה על כך שמדובר בגן-עדן לכבישונים). אחרי זה, בהרים, עמדנו לצד הכביש והתארגנו ליציאה. בחצי שעה שעמדנו שם עברו רק שני רכבים. בקיצור - מה שאתה צריך לעשות זה לחפש את הכבישים הצדדיים ביותר ולעשות דרכך לכיוון ההרים. 30 ק"מ מאנטליה לאיזה כיוון? אנחנו היינו ממערב ודרום לאנטליה - אם זה הכיוון אני יכול לנסות לאתר עבורך כבישים ספיציפיים. אנחנו השתדלנו להמנע מכבישים, אבל הצלחתי למצוא תמונה על האספלט

dorone

New member
תגיד

אתה נוסע לקלאב עם המשפחה?! אם כן אז מה בדיוק אתה הולך לעשות?? לרכב??? רק הלוגיסטיקות, ביטוחים וכו יהרגו לך את כל הנופש, נופש זה להנפש. במקום לרכב תרוץ פעם ביומיים 40 דקות וזה מספיק. לרכב בחול עפי רוב זה נסיעות יעודיות או נסיעות ארוכות לא לנופש....אתה עלול לחזור לבד.

didi651

New member
רכיבה באזור בלק

לפני כ-4 חודשים רכבנו באזור בלק (30 ק"מ מאנטליה) מצב הכבישים - כבישים טובים, נקיים, שוליים אין, מדרכות גבוהות מאד בשולי הכביש. במתחם בתי המלון הכבישים פחות ידידותיים לרוכב - מלאים במשאיות, מוניות ואוטובוסים. אנו רכבנו מבלק לעבר הרי הטאורוס השווים בהחלט, נוף מדהים, עליות נפלאות וכמעט ללא רכבים אבל הדרך לשם קצת בעייתית חצינו את העיר ואת הואוטוסטדה העמוסות מאד. יש לציין שהיינו מלווים ברכב מלווה שעזר לנו עם כל הלוגיסטיקה.

hyfriril

New member
תודות לעונים - ומספר הסברים

אני נוסע לסוף שבוע של החברה במלון אדם וחוה שבאזור בלק שבאנטליה - כ-160 איש, ולכן חשבתי לרכב במקום לנפוש בבריכה... אבל בשיחה עם מישהי הדוברת "קצת" אנגלית במלון... הב נתי שלא כדאי לרכב באזור.נקודה. תודה לכולם ואני הסתובב לי יומיים בבריכה ויחשוב עליכם - תרכבו בזהירות, כי משום מה ולצערנו, בחודש האחרון מס' הרוכבים "קטן" בצורה דרסטית ומדאיגה. ושוב תהנו ותחזרו הביתה לבת הזוג והילדים שלמים.

למעלה