זקוק ליעוץ
(בנים ובנות)

זקוק ליעוץ ../images/Emo92.gif (בנים ובנות)

הנה סיפור קצר. בתקופה האחרונה הכרתי שני חברים חדשים. אנחנו מבלים כבר כמה חודשים ביחד והכל היה סבבה עד עכשיו. לפני כמה שבועות אחד החברים פגש מישהי והביא אותה לפקניק שהוא ארגן. ישר ראיתי שהיא לא ממש מתענינת בו ויותר רצתה לדבר איתי אבל שמרתי יחסית על מרחק ממנה. אחרי כמה ימים שוב פגשתי אותה איתו ושוב נראה לי שהיא מתענינת בי ואז גם התברר שהיא לא רוצה יותר לצאת עם החבר הזה שלי. חשבתי שאולי אני אדבר איתו ואקח את הטלפון שלה אבל ראיתי שכל פעם שאני מזכיר אותה הוא נהיה קצת עצבני אז עזבתי את זה ולא אמרתי שום דבר. אחרי כמה שבועות החבר השני הביא איזה בחורה ליציאה שלנו ושוב פעם אותו דבר....היא ממש התענינה בי ואחרי כמה ימים כשהוא רצה לצאת איתה עוד פעם היא אמרה שהיא רוצה לצאת איתו רק אם אני מגיע... עכשיו רק שתבינו - אני לא איזה דון ז'ואן שכל אחת מתאהבת בי. להפך- דווקא בזמן האחרון ממש קשה לי למצוא משהי וכבר איזה שנתיים אין לי חברה קבועה. זה היה פשוט צירוף מקרים מוזר. עכשין השאלה היא אם לדבר עם החבר ולקחת ת'טלפון של הבחורה הזאת או לשכוח מכל הסיפור.... מה נראה לכם חברים?

גלי 1970

New member
אם אתה באמת חבר שלהם...

אל תיתקרב לאף אחת מהבחורות במיוחד אם זה עיצבן את החבר שלך שהזכרת אותה. שאלה אפילו מיותרת לדעתי

היי עופר

אני מבינה שיש לך דילמה מאוד קשה תשאל את עצמך אם היית במצבם מה היית עושה במידה ובת זוגתך היתה נדלקת על אחד החברים שלך איך היית מגיב, במידה והקשר של החברים לבחורות לא משמעותי ואין רגש ואין הכרות מעמיקה אז יכול להיות שלא תהיה להם (לחברים שלך) בעיה שתיצור קשר עם אחת הבנות אבל במידה והם כן משמעותיות בשבילהם אז אני מציעה שפשוט תרפה ואל תדבר איתם על הבחורות, אמרת שכשאתה מזכיר לחבר שלך את השם של הבחורה הוא נהיה עצבני וזה אומר הכל. יקירי תסתכל סביבך לא חסר בחורות נחמדות שמור על החברים שלך. בכל אופן אני מאחלת לך הצלחה בכל אשר תבחר. אהה שכחתי ושתהיה לך אחלה שבת.

D e c e m b e r

New member
אם להיות כנה...

(בלי לפגוע) זה נשמע כאילו אתם בכיתה ו'. מה זה "היא אמרה שהיא רוצה לצאת איתו רק אם אני מגיע.." אם היא מעוניינת בך, למה היא יוצאת איתו, שתחתוך ותפנה אליך.. ולגביך...לא נראה לי לעניין לבקש מחבר שלך טלפון של חברה שלו...(גם אם החבר הזה הוא חדש) תעמיד עצמך במקומו... איך זה נראה לך ?! (ושוב אין לי כוונה לפגוע, זו נקודת המבט שלי)

ממש ../images/Emo51.gif

על התגובות. מענין שעד עכשיו כולם נגד..איך אומרים, מליון זבובים לא טועים
חחח..כנראה שזה צריך להגיד לי משהו. בכל מקרה רק שתדעו שבשני המקרים לא ממש מדובר ב"חברות" של החברים האלה אלה יותר בבחורות שהצטרפו ליציאה והן כבר הבהירו לבנים שהן לא מעונינות בהן. רוב הסיכויים שגם אני וגם הם לא יראו אותם יותר. אם זאת היתה ממש חברה בחיים לא הייתי אפילו חושב על זה. בכל מקרה תמיד מענין לשמוע דעות של אחרים (ביחוד של בנות) אז שיהיה שב"ש לכולם ויום מעולה לנבחרת ישראל

ועוד דעה אחת קטנה...

פעם מישהי אמרה לי שחולצה שלא מתאימה לי תוכל להתאים לה בדיוק
אם אין בין החבר לידידה קשר רומנטי אני לא רואה בעיה לכך שתשב ותדבר איתו, תסביר לי שאתה רואה את הפוטנציאל ואם זה בסדר מצידו אתה רוצה לנסות לממש אותו. משום מה אני לא רואה בעיה עם זה שחבר לשעבר/ידיד יצא עם אחת החברות הטובות שלי. ההפך, אם לשניהם טוב והקשר נכון להם אז בכייף שיהנו. מה שאני מבהירה לשניהם זה אני לא מוכנה להיות באמצע, אבל אם יהיה צורך אני אנגב לשניהם את הדמעות ללא הבעת העמדות האישיות שלי לגבי הקשר הנ"ל. שיהיה בהצלחה בכל דרך שתחליט ללכת בה

דרורk

New member
מבחינה חברתית אסור לך...

להתחיל עם חברה של חבר שלך. גבר שתופס מעצמו מחבד את החברים שלו. בכל מקרה במקרים שכאלה כל תלוי בך,באישה, ובמה שמזמן לך הגורל. ההחלטה היא שלך ורק שלך, והתוצאות הם רק עליך.

אולי פשוט תסיק מהמקרים../images/Emo91.gif

שאתה עדיין מושך את בנות המין השני דבר שיקנה לך יותר בטחון לנסות "להתחיל" עם נשים, אבל רצוי לא עם כאלה שיצאו עם חבריך, באמת לא חסרות נשים מקסימות ופנויות .... בהצלחה!!!

ומי קבע ?

מי החליט על הנורמות האילה ? ואם זה נכון לי מבחינת חברה טובה לשדך בין ה-X המיתולוגי לחברה שבמקרה נדלקה עליו ? אני לא רואה בזה בעיה של כבוד. אם החבר הרווק שלך מכיר את X המיתולוגית שלך ומזה יצא סיפור אהבה ובית חם בישראל למה זה מפריע לך ? מאיפה ה"בעלות" שאנחנו לפעמים לוקחים על אנשים? לפעמים צריך לוותר כדי לקבל. אולי הדעות שלי קצת שונות בעניין

יחפניתוש, זה אחרת כשזה בא מהחבר

שיצא עם הבחורה והוא מציע לשדך ביניהם.... לא כולם רואים את זה כמוך, שזו ראיה מקסימה בעיניי, לרובנו יש את "הבעלות" הזו על אנשים וזה גורם לנו לראות רק את המשבצת שלנו ולא את התמונה הגדולה....

גלי 1970

New member
../images/Emo6.gifאל תישבעי

העולם קטן,את לא יכולה לדעת אם את מכירה את החברים שלו

קארמה יקרה ../images/Emo13.gif

אכן זו דעתי ורק הבעתי אותה
לכן הצעתי שילך וידבר עם החבר .. אם החבר לא יבין אז אולי עדיף לוותר אלא אם כן הוא חושב שזו אהבהת חייו אז השיקולים פה שונים. אולי בכלל החבר יבין ולא תהייה לו שום בעיה עם זה ? לדעתי שווה לנסות
אם לא מנסים לא יודעים ... (משפט פולני מבית אמא)

מסכימה איתך כפי שכבר אמרתי../images/Emo140.gif

אהבת חייו???? אני בספק, הוא התלהב משתי הבחורות ולדעתי בעיקר כי הביעו בו עניין....מסקנה, הבחור שלנו זקוק להמון חיזוקים, בגלל זה הצעתי את שהצעתי, עליו להאמין בעצמו יותר

יחפניתוש אינעל...

הרסת לי את כל הסטטיסטיקה
את היחידה פה שבעד שאני אדבר איתו. עכשיו אני לא יודע מה לעשות
סתםםםם - כל הכבוד על הדעה
, נראה לי שאת בעקרון הכי צודקת - הכל תלוי בבן אדם עצמו. יש מצב שדברים כאלה עוברים בסדר ויש מצבים שלא. בעקרון אני חושב שאני אתן לזמן לעבור קצת ונראה מה יקרה. מי יודע מה ילד יום...אולי החבר (השני) ימצא חברה היום בערב ואז לא יהיה אכפת לו?

קארמה הבנתי מה שאמרת

אבל אני ממהר לצאת ואין לי זמן לכתוב לך תשובה מפורטת. אולי אני אכתוב לך משהו יותר מאוחר.

למעלה