זקוק המלצות למחשב עד 2000 ש"ח

סקיווקר

New member
זקוק המלצות למחשב עד 2000 ש"ח

ראיתי שמחשבים ניידים 15.6 מתחילים מחיר של 1600 ש"ח ובסביבות 2000 יש לא מעט דגמים. והדבר מקשה על ההחלטה. מטרות המחשב? גלישה, אופיס , גיבוי תמונות וסרטונים ואולי סרטים פה ושם. האם יש טעם לקנות מהדיוטיפריי בנתב"ג? דרישות: * עדיפות מצלמת אינטרנט טובה, ישמש אותי לסקייפ. * גודל המסך 15.6 , חשבתי על 17 אבל אמרו לי שאולי זה "גדול" מידי. לציין שרוב הזמן אני לא מתכנן להתנייד עם המחשב יותר ממרחק בין שני בניינים. * זמן סוללה ארוך - לא קריטי * האם יש צורך ביציאות מיוחדות-DVI, HDMI - עדיף אך לא קריטי. * בלוטות - כנ"ל עדיף אך לא קריטי * גודל מינימלי של כונן קשיח - יותר חשוב לי המהירות מהגודל. * צורב DVD - כן * אחריות בינלאומית -כן אני לוקח את המחשב לגרמניה וזקוק לאחריות בינ"ל * העדפה לחברה - המליצו לי על טושיבה בגלל האחריות ועל אסוס בגלל האיכות, אך חוץ מזה אין לי העדפה. תודה!

סקיווקר

New member
שאלות לגבי הדגם והמלצות נוספות

רציתי לדעת האם זה כולל אחריות בינלאומית? והאם באופן כללי כמה הוא מומלץ? כמו כן אשמח להמלצה ל2-3 דגמים אחרים (עם מסך מבריק...) תודה :)

סקיווקר

New member
אני מבין שבסופו של דבר אני פשוט אבחר מה שיראה

אין לי ממש דרך לדעת אם הדגם מומלץ או לא בגלל כמות הדגמים... יותר מזל משכל? :)

סקיווקר

New member
אני אהיה בחו"ל

בגרמניה, אבל אני לא יודע אם המחירים שם יהיו זולים משמעותית

Y. Welis

New member
שווה לבדוק, למרות שהיורו יקר יותר

יש כל מיני מבצעים.

סקיווקר

New member
השאלה כמה יותר זול כבר יהיה מאלפיים

כבר עדיף לדעתי לקנות מחשב עם עברית.

Y. Welis

New member
יש אגב סוג מסכי S-IPS לניידים

רק שהם בדגמים היקרים ביותר. אני מקוה לגירסה הבאה של ה-AMOLED ודומיו. אלה שיש כרגע בסמארטפונים של סאמסונג, LG ו-HTC.

סקיווקר

New member
S-IPS? מענייין, הם יותר זוללי אנרגיה

מצד שני אם הםא באים בתצורת LED אז כנראה זה פחות קריטי. AMOLED מסכים מעולים רק שלפי הידוע לי יש להם בעיות אורך חיים.

סקיווקר

New member
תעזור לי לעשות את החישובים שלי :)

באג הרגילים יקרים, באג נתב"ג זולים יחסית לעצמם או זולים באופן כללי?

למעלה