זקוקה לעצה ולדעתכם בעניין...

זקוקה לעצה ולדעתכם בעניין...

מה דעתכם על גבר ואשה שמכירים בצ'ט או במפגש אקראי ואח"כ במשך חודשים משוחחים בטלפון על כל הדברים הכי אינטימיים שלהם (בלי סקס טלפוני וכדומה..) כולל עסקים, רעיונות וכו'. היא מציעה לו לגור בבית של משפחתה בת"א (להזכירכם פגשה אותו פעם אחת או בכלל לא), הוא נפגש עם מכר שלה לדון בעסקים , הם מדברים מספר פעמים ביום, הוא אומר לה לילה טוב בלילה, אם היא התקשרה אליו והוא לא היה זמין הוא דואג תמיד להחזיר טלפון וכד'. להזכירכם הקשר בינהם טלפוני בלבד. היא הזמינה אותו כמה פעמים להפגש, הוא תמיד מוצא סיבות למה הוא ליכול עכשיו והוא בטוח יתפנה שבוע הבא - זה אף פעם לא קורה, היא כבר צוחקת על זה שהם לא נפגשים אני לא הבחורה בסיפור, אני פשוט לא מבינה אותו בכלל מישהו יכול להבהיר לי מה משמעות של יחסים כאלה?

יחסים מיותרים

אני בכלל לא בעד שיחות של חודשים בלי להפגש. והבחור נשמע די פלצן אם הוא מוצא כל פעם תירוץ חדש- לא נשמע לי רציני בכלל , אני קוראת לזה- בזבוז זמן.

תני לזה עוד טיפה זמן...

אם את מעוניינת וזה ניראה כאילו הוא ממשיך להתחמק, נתקי קשר. אולי כדאי לדבר על זה ישירות ולראות לאן הדברים מובילים.

linu2

New member
באמת פלצן

לדבר חודשים ולא למצוא זמן להיפגש ! הוא יכול לתרגם את שיחות הטלפון ביניהם לפגישה. במקום לדבר - להיפגש. אותו דבר , רק בלי כבלים.

למעלה