זקוקה לעיצה - יומולדת 18 -

katavor

New member
זקוקה לעיצה - יומולדת 18 -

הבן שלי עומד לחגוג 18 ועוד 3 חודשים מתגייס. אני רוצה לעשות משהו שייחרט בזכרונו רעיונות יתקבלו בברכה - גם למתנה עבורו וגם לאיזו שהיא חגיגה משפחתית+חברים קרובים

אפרתינה

New member
רעיונות !

משהו שבטוח ייחרט בזכרונו - צניחה חופשית, או שיעור טיסה שאחריה אפשר לעשות מסיבונת עם המשפחה והחברים הקרובים... בפיקניק או משהו כזה.

אני אוהבת לעשות חבילות

אז מה מגוייסים צעירים צריכים:
כלי גילוח
כלי רחצה
מגבת שרקומה עליה השם שלו (מדהים איך דברים נעלמים בצבא..)
כפכפי אצבע למקלחת
הרבה תחתונים/גרביים/חולצות T לבנות
אם הוא מתגייס בחורף אז אפשר להוסיף כובע גרב בצבע שחור ומבחינת יצירה (אחרי כל זה פורום יצירה) תכיני לו ספר שכל חבר/בן משפחה יכתוב משהו מעין ספר זכרונות ותמונות , מזכרות כאלו יקרות מפז. תוסיפי עוד כמה שוקולדים - הנחמה האמיתית וסידרת לך יופי של מארז

katavor

New member
תודה! אנו בשלבי בחירת ההפתעה! לכל

אחד מהמשפחה יש דיעה אחרת. אני אעדכן אתכם -מה בחרנו ואיך היה!

ניצנץ1

New member
כשבנותיי התאומות היו בנות 18

וזה היה לפני שנה- עשינו להן הפתעת " בית מלון"... הזמנו חדר בבית מלון מפואר בתל- אביב, התקשרנו ל 4 חברות טובות וביקשנו להגיע לתל- אביב למלון, רק בבוקר יום ששי אמרנו להן לארוז ושמנו ביד את מפתחות המכונית עם שם המלון.. נכון, חדר אחד ל6 בנות, אני מי מתכוון לישון? אז השמנו גם 6 ארוחות ערב, 6 ארוחות בוקר לחדר. אח אחד שלח שירות חדרים של עוגה ענקית עם נרות ושמפניה- כי כבר מותר לשתות רשמי.. אח שני סידר כניסה חינם למועדון חשוב, כולל שתייה חינם לכלות השמחה.. כמובן שלא קבלו מתנות אחרות מאיתנו, כי זה היה לא זול, אבל הרושם היה חזק. השנה, בהיותן בנות 19, בקשו שוב מלון... הפעם לא שילמנו על חברות, אבל עדיין המתנה הייתה מצויינת.. ותחשבי על זה.

למעלה