זקוקה לעזרתכן- שאלת סקר

סנונית 1

New member
זקוקה לעזרתכן- שאלת סקר ../images/Emo22.gif

על מנת שאוכל להחליט טוב יותר איפה לעשות את ההפרייה הבאה אני זקוקה לעזרתכן. מטופלות של אסף הרופא (רונאל) כמה זמן אתן מנסות שם וכמה הפריות עברתן? מטופלות של אסותא כמה זמן אתן שם וכמה הפריות עברתן? אני בצומת דרכים וההתלבטות קשה (אגב לגבי וולפסון אשמח גם לשמוע תשובות על השאלות) הסקר מאוד יעזור לי להחליט. תודה על שיתוף הפעולה.

מנגוליה

New member
אסותא

אני עברתי 3 הפריות באסותא החלטתי לעבור לאסף הרופא בטיפול הקרוב

יעל301

New member
אסותא

4 טיפולי IVF אחד מחזור מוקפאים עברתי לסורוקה לטיפול הבא

חד משמעי אסף הרופא

סנונית אני הלכתי אליו פרטי וקיבלתי החזר הוא בנה לי פרוטוקול כבר בביקור השני אם יש לך את כל התוצאות של בדיקות הדם אח"כ הוא מעביר אותך למעקב בבית החולים והא תמיד בקשר מתמיד איתך. חוץ מזה המחלקה שם מתקתקת בצורה מדהימה. כל הרופאים מעולים . בכל מקרה טיפול ראשון הצליח. אני מחזיקה לך אצבעות מתוקה..... את יכולה לשלוח לי מסר....

ליטל 38

New member
הי סנונית ../images/Emo24.gif

אני מקווה ששינוי המקום אכן יביא לשינוי מזל. וראי שלפעמים פרוטוקול שונה ובעיקר מעבדה שונה מצליחים. אני מאד בעד המעבדה של אסותא וגם בעד הרופאים שם. אני חושבת שאם תבדקי את ההמלצות שקיבלו הרופאים של אסותא ב"טאג-ליין" הן מדברות בעד עצמן. המעבדה נחשבת למצויינת. ראי שקשה לעשות השוואה בין בתי החולים ובין מעבדות כי אין סטטיסטיקות לגבי אחוזי ההצלחה בכל אחד מהם. כדאי לכן לחשוב אצל איזה רופא או צוות רופאים את רוצה להיות מטופלת, באיזו מעבדה, ומה המרחק מהבית, כדי שהטיפול לא יהיה מכביד מדי. ולא כתבת כלום על תל-השומר אבל חלק מהרופאים של אסותא עובדים גם בתל-השומר. מקווה שהטיפול הבא יהיה הטיפול המנצח, ליטל

../images/Emo91.gif

היי, אני מטופלת פרטי אצל רונאל בערך שנתיים - מומלץ
. עד כה עברנו 3 מחזורי IVF ו-2 מחזורי מוקפאים באסה"ר (זה ארך כשנה וחצי). הצוות באסף הרופא מקסים, למיטב ידיעתי היחידה באסף הרופא נחשבת אחת המובילות באיזור המרכז. עם זאת חשוב לי לציין, שאני לא מכירה משהו אחר ואין לי מדד להשוואה, מעבר למידע שאני מקבלת מהפורום. בהצלחה

למעלה