זקוקה לעזרה/עצה

bion

New member
זקוקה לעזרה/עצה

שלום לכולם, חזרתי כרגע מביקור אצל חברה ובכניסה וחצר ביתה נמצא חתול/ה רזה וכחוש, עם פגיעת אגן אחורית כלשהי ועקב כך צולע והולך בצורה מוזרה. מסתבר שהשכנה עברה דירה ונטשה אותו שם ומאז אין מי שמטפל בו (חברתי ומשפחתה ממש לא אוהבים בעח"י ונראה שגם אף אחד אחר באיזור לא שש לעזרתו). מאז שחזרתי הביתה אני לא מפסיקה לחשוב עליו. אני מוכנה לחזור לשם ולקחת אותו לוטרינר אך אני לא יודעת מה לעשות איתו הלאה כי הביתה אני לא יכולה לקחת חתול נוסף ואני בטוחה שהוא לא ישרוד בעצמו שם (לא נראה לי שהוא מסוגל לקפוץ, לברוח או להגן על עצמו מסכנות). האם למישהו יש עצה? ממש עצוב לי עליו. הוא מיילל לכל מי שעובר ואף אחד לא מתייחס. אני גרה באיזור מודיעין.

enat06

New member
האם הוא חתול בית שננטש או חתול רחוב??

ממש עצוב לשמוע... אם את גרה בקרבת מקום הייתי אומרת לך להגיע יום יום ולתת לו אוכל עד שאת מצליחה לחשוב על פתרון טוב יותר, כדאי מאוד לקחת לוטרינר, אם את ממונעת ויש לך אפשרות את יכולה אולי לקחת אותו לטיפול במרפאה של תנו לחיות לחיות ברמלה, עדיין יהיה צורך להאכיל אותו יום יום לאחר הטיפול.. מציעה לך לפרסם את ההודעה בפורומים נוספים של אוהבי בע"ח, אולי מישהו עם פינת האכלה בקרבת מקום יסכים לקלוט אותו.. בבקשה תמשיכי לעדכן!..

bion

New member
מה שידוע לי זה

שהוא היה שייך לשכנה והיה גם בבית וגם בחצר שלה, כך שאכן זה מאד עצוב שהוא ננטש וכפי שנראה גם לא ממש מצליח להסתדר בכוחות עצמו (אני לא יודעת האם הפגיעת אגן היא ישנה או חדשה אבל הוא נראה מאד מוזנח). ככה"נ אני אנסה לחזור לשם מחר בבוקר ולקחת אותו לוטרינר קרוב.

B0NB0N

New member
אגן כושל יכול להיות גם מחולשה

כתוצאה ממחלה ותרופה תחזק אותו. כל הכבוד לך על האיכפתיות ועדכני אותנו בבקשה.

leeloo2007

New member
יש לך אפשרות "לשכן" אותו ליד ביתך?

תבדקי את האופציה הזו או אולי תמצאי עמותה שתוכל לקחת אותו. נשבר לי הלב לקרוא את זה :(

bion

New member
עדכון קצר

תחקרתי קצת את חברה שלי אודות החתול אז מסתבר שזו בכלל חתולה והיא כנראה די מבוגרת (הם זוכרים שהיא הייתה מאז ומתמיד בערך), מה שעוד יותר עצוב שנטשו אותה ככה לעת זקנה. בכל אופן, קבעתי תור לוטרינר מחר אחה"צ ואני בודקת אפשרויות להמשך. אני אעדכן מחר מה קורה ותודה לכל מי שמציע עזרה. אני מאד מעריכה את זה.

למעלה