זקוקה לעזרה בקניית מחשב נייד

s t a r k

New member
זקוקה לעזרה בקניית מחשב נייד

אני צריכה לעבודה מחשב נייד , רק לעיבוד תמלילים *שום* דבר מעבר. אולי תוכנות מידע , כמו הספריה התורנית, פרויקט השו"ת. איפה אפשר למצוא, ובכמה מינימום כסף מדובר? האם יש ענין לקנות מחודשים מיד שניה? אני מפחדת שיד שניה ישבות לי לאחר זמן קצר... יש מקום לחשש הזה? תודה ענקית מראש!

יאיר B

New member
ביד שנייה יש סיכון מסויים, במיוחד אם את קונה

מאדם פרטי שאת לא מכירה (ולא יודעת מה המחשב עבר). יש חברות שמוכרות יד שנייה והן נותנות אחריות, אבל הן גם רוצות יותר כסף (הן צריכות להרוויח משהו...). מחשב משומש גם לרוב הסוללה גמורה (כלומר תצטרכי לעבוד עם חיבור לחשמל או לקנות חדשה = בערך 600-700 ש"ח למקורית). מחשב חדש שהוא המינימום הנורמאלי מתחיל בערך ב-3000 ש"ח (שזה ממש המינימום של המינימום). פרוייקט השו"ת בא על CD (אולי גם הספרייה התורנית, לא יודע מה זה) ולכן ה-EEE PC לא יתאים (כי אין לו כונן CD).

s t a r k

New member
אז אם אני קונה מחברה שנותנת אחריות

המחשב אמור לת עבודה של עוד כמה שנים טובות? כי מן הסתם האחריותרק על שנה. מה המחירים של החברות האלה? מי היותר אמינות? כי 3000 זה בערך כפול מהרף הכי גבוה שלי...

ali052

New member
פרויקט השו''ת של אוניברסיטת בר אילן זו תוכנה

תוכנה כבדה מאוד והיא מצריכה מחשב חזק יחסית אם כי כל מחשב נייד חדש שנמכר כיום הוא יכול להריץ אותה [אני מיתכוין לגירסאות החדשות שעולות 400 דולר!!! ]

למעלה