זקוקה למתכון

גיל גל1

New member
זקוקה למתכון ../images/Emo53.gif

למי יש מתכון לעוגת שוקולד מתאימה לילדים קטנים לתבנית אחת של אינגליש קייק?

pirge

New member
2 עוגות שוקולד מהירות ונהדרות.

כוס קקאו 2 כוסות קמח תופח חצי כפית סודה לשתיה 2 כוסות סוכר 2 ביצים כוס שמן 2 כוסות מים רותחים לערבב הכל ביחד לשמן 2 תבניות אינגליש קייק ולאפות בחום 175. כ-45 דקות. לצנן היטב לפני שפורסים. אפשר לצפות בקרם שוקולד חם על העוגות החמות משמנת מתוקה שמרתיחים עד לסף הרתיחה ושוברים אליה 100 גרם שוקולד מריר בקוביות. עוגות נהדרות נימוחות וטעימות מאד.

גיל גל1

New member
תודה תודה, יש לך קרם

שוקולד לא על בסיס שמנת מתוקה ושוקולד מריר אלא חמאה , קקאו וכד.?

pirge

New member
קרם עוגה מקקאו

לשים בסיר קטן: 2 כפות קקאו מלאות חצי כוס סוכר רבע כוס מים מעט רום או כף יין קידוש מתוק. לבחוש עד שהסוכר יימס היטב. להוריד מהאש להוסיף בבחישה 100 גרם ח מ א ה עד שיהיה קרם. לצקת חם על העוגות. לשמור בחוץ. אין צורך במקרר.

גיל גל1

New member
נהדר אני אנסה

אני בטוחה שהילדים בגן ילקקו את השפתיים..נשמע טעיםםם

גיל גל1

New member
../images/Emo51.gifאם אפשר לשאול..

כמה ימים ניתן להשאיר בחוץ ללא קירור?

limim

New member
מתכון: עוגת מקופלת ושוקו

- לא ניסיתי, אבל בפורומים של ynet מהללים אותה - מתכון: עוגת מקופלת ושוקו רכיבים: 200 גרם חמאה רכה 1/2 1 כוסות סוכר מקציפים ומוסיפים 3 ביצים קמח אסם קטן שמנת חמוצה 1/2 כוס משקה שוקו מוכן, קנוי או עשויה בבית מאבקה וחלב במינון סטנדרטי מוסיפים ידנית 150 גרם מקופלת שבורה (לא מרוסקת) אופן הכנה: מעבירים לשתי תבניות אינגלישקייק משומנות ומפזרים מעל כל עוגה שתי כפות שוקולית תוך ערבוב עדין לתוך העוגה. אני משתמשת גם באבקת משקה וניל והופכת את הרקע של העוגה לווניל במקום שוקו אופים בתנור שחומם מראש ל180-175 מעלות כ 40-45 דקות. יצא ממש ממש טעים, מספיק רטוב, מתוק ומלא מקופלת הערות: מקור המתכון: פורום מתוקים ynet-תמרי הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

למעלה