זקוקה למידע ו/או עצה

זקוקה למידע ו/או עצה

מסיימת שבוע 37 הערכת משקל נכון לתחילת השבוע הייתה 3700. הרופא אמר לי היום שאם לא אלד עד שבוע 39 סיכוי סביר ביותר שיפנה אותי לקיסרי! עכשיו לשאלות- עד איזה משקל מיילדים רגיל בבתי החולים השונים? מה ניתן לעשות והאם יש משהו בכלל שאני יכולה לעשות או לבקש ע"מ לא להגיע לניתוח... מדובר בלידה שניייה שחלמתי לתקן באמצעותה את החוויה מהלידה הראשונה בשבוע 35 ועם לא מעט התערבויות... כמו כן, זקוקה להרגעה בנוגע להנקה לאחר קיסרי... לכל מידע/ עצה אודה מאוד!!!

מציעה לך לפני הקיסרי לפנות לחוות דעת שניה

יש לזכור שהUS אינו מדוייק ויתכנו הבדלים בין מכשיר אחד למשנהו. בהריון עם בני אמרו שהוא 3600 והוא נולד 3400 בכל זאת הבדל משמעותי ומלבד זאת לא מובן לי למה ממהרים כל כך לקיסרי הרי יש תינוקות שנולדים בלידה רגילה במשקלים של 4 ק"ג. תבדקי במכשיר נוסף. לגבי הנקה אחרי קיסרי תכנסי לפורום הנקה, יענו לך שם בצורה מפורטת. בהצלחה

חמניה6

New member
לצערי אין לי את המידע הראשוני

שביקשתי בנוגע לנהלי בתי החולים. בנוגע להנקה אחרי קיסרי - אין בעיה. ילדתי קיסרי חירום בלי שהייתי בכלל בלידה והנקתי 6 שעות אחרי את הקטנה שלי והכל היה סבבה. כמובן שהתכווצות הרחם מאוד כואבת אבל אין לי מושג איך זה אחרי לידה רגילה. שמעתי מרופא שלי שאשתו בהריון השלישי הייתה עם עובר במשקל גבוה והוא הקדים לה את הלידה ע"י זירוז בשבוע 37 - אולי זאת אופציה אבל באמת אין לי מושג. שיהיה המון בהצלחה.

פיצה6

New member
גם עונה

בלידה הקודמת ילדת בקיסרי? כי אם כן, הסיכוי לקיסרי גדל כשהעובר גדול ואז מיילדים בשבוע 38 כדי להימנע מניתוח נוסף. לגבי הנקה, בטח שזה אפשרי, הכל עניין של כח רצון ושל סביבה תומכת. אני ילדתי בניתוח חירום והנקתי 10 חודשים. את מניחה כרית שינה רגילה על הבטן ועליה את התינוק ואז זה פחות כואב.בביה"ח היה לי הכי נוח לשבת בכיסא שלהם עם הידיות בצדדים ולא בשכיבה או בכורסא רכה. אחרי שמורידים את התפרים מרגישים הרבה יותר טוב וזה נעשה קל יותר. יש תנוחות הנקה שונות, תתייעצי עם כל מי שאפשר כבר בביה"ח ותמצאי את הדרך שהכי נוחה לך או שתגייסי יועצת הנקה טובה. בהצלחה ולידה קלה!

תודה על התשובות. בלידה הקודמת

ילדתי לידה רגילה בשבוע 35, לאחר אי אלו התערבויות...

דידו24

New member
היי, אנחנו במצב ממש דומה...

עכשיו אי בשבוע 37+4, נכון לשבוע 36, שמנציק שלי שקל 3500, אני מניחה שהיום אנחנו בערך אותו דבר (יש לי הערכת משקל עוד יומיים) ממש מוזר לי שמדברים איתך על קייסרי, בעוד איתי אפילו לא מדברים על זירוז אלא רק "להיות עם האצבע על הדופק". למה לא זירוז אם כבר? לקפוץ ישר לקייסרי נשמע לי קצת מחמיר.

שרון 115

New member
למה קיסרי? בגלל המשקל???? נו אז??? יש גם יותר

נשים יולדות גם 4500 בלידה רגילה רק אם יש היסטוריה קודמת כמו ניתוח או סכרת הריונית לא נותנים ללדת במשקל כזה

דידו24

New member
גם אצלי התוצאה של ה100 תקינה (ועשיתי אותה

פעמיים
) אם כבר ואין ברירה למה לא לזרז? אגב, היקף הבטן מתאים לאיזה שבוע?

katan tanit

New member
אין שום בעיה עם הנקה אחרי קיסרי

חוץ מזה שזה קצת כואב, אבל גם בלידה רגילה עם תפרים כואב לשבת. מוצאים פתרונות להכל לי היה הכי נוח להניק בישיבה, אפשר להיעזר בכרית בניגוד לדברים שקראתי לגבי הנקה אחרי קיסרי שממליצים להניק בשכיבה על הצד - לי זה היה נוראי כי היו לי כאבים איומים בשכיבה על הצד. הכי כואב אחרי קסרי זה לקום מהמיטה (משכיבה לישיבה) , אז הבעל יכול לעזור (גם לך להתיישב וגם להביא את התינוק אלייך) לפחות בשבועות הראשונים זה מאוד עוזר. חוץ מזה באמת לא רואה שום בעיה, אני הנקתי מהתחלה, ועדיין...

ooochy

New member
יש לי חברה שילדה את שני בניה הראשונים גדולים

הם שקלו מעל 4 קילו והיא עברה לידה וגינלית רגילה. הרבה תלוי בך - כמה את הולכת אחרי הרופא או כמה את שואלת ומתעקשת על מה שאת רוצה. לפי מה שאני הבנתי יש משעות גדולה גם למבנה גוף שלך - אם את בחורה קטנה מאוד רזה וצרה לידה של תינוק גדול היא קשה יותר. החברה שילדה שני תינוקות גדולים היא לא גדולה בכלל אני חושבת שהיא 1.60 או אפילו קצת פחות אבל עם מבנה מעט רחב. השאלה היא גם איך עברה לך הלידה הראשונה בלי קשר להתערבויות - או בהתחשב בהן - תלוי מה הן היו.... אני הייתי מתייעצת עם 1-2 דולות מנוסות בהצלחה

yellowTree

New member
בדיוק דיברתי על זה עם רופא

נשים שהוא גם חבר. הוא טוען שבעצם ההנחיות הם עד 5 ק"ג לכל אישה, עד 4.5 ק"ג לאישה עם סכרת. ופה בארץ מלחיצים מאוד נשים כבר מעל 4 ק"ג. בקיצור. אין מה להלחץ. אם חשוב לך לא ללכת לקיסרי , הייתי הולכת לעוד חוות דעת אצל רופא שאת יודעת שהוא לא "לחוץ". בהצלחה

למעלה