זקוקה לחתיכות פרווה בצבעים שונים

עמיתושש

New member
זקוקה לחתיכות פרווה בצבעים שונים

זקוקה לחתיכות פרווה בצבעים שונים, אלו שעושים מהן את השיער לבובות מעיסת נייר.(מדובר על חתיכות בגודל של 20/20 ס"מ פחות או יותר) בתמורה...יש לי פרווה ירוק עז שיער קנוי (תלתלים) שחור/חום חוט מתכת קשיח שמתאים לבסיס/מודל של עבודות בעיסת נייר. משטח מגנט 20/20 ס"מ (ללא דבק) חול צבעוני במגוון צבעים שונים אבני פסיפס (של סופרקיט) עציצי חרס קוטר וגובה 11 סמ' אם למישהי יש פרווה ורוצה משהו אחר... שתיצור קשר במסרים, יש לי המון חומרים, ואני בטוחה שנמצא משהו. כתבתי גם בפורום החלפת מפיות ודברי יצירה.... אבל אולי יש פה למישהי תודה מראש

רותה22

New member
למה שלא תפני לפורום החלפת מפיות

ודברי יצירה? אולי יש להן?

לצערי אין לי להחליף אך אני יודעת

איפה קונים... בדרום תל אביב באיזור רחוב כפר גלעדי... יש חנות שמוכרת צעצועים ותחפושות ש להם כזו פרווה עולה בערך שקל אחד... וגם בנחלת בנימין בחנויות הבדים... בהצלחה

עמיתושש

New member
איפה יש בשקל??

איפה יש פרווה בשקל?? באיזה גודל? הנחלת בנימין צריך לקנות מינימום 50 סמ' (והאורך 150 סמ') וזה המוןןןןן אני צריכה מבחר יותר מגודל... בגלל זה אני פונה פה לבנות...

50מרלין

New member
בנחלת בנימין אצל שוורץ פרוות

תמצאי שאריות בכל מיני צבעים וגדלים, כל שארית עולה 10 ש"ח

הבנתי אותך התכוונתי לצעיפים הארוכים

הצבעוניים האלה שמוכרים לקראת פורים צעיף כזה לא עולה שקל אבל הוא ממש לא יקר ונראה כמו השיער ששמים לבובות מעיסת נייר. אבל אולי אני טועה כי קניתי ממש מזמן

shahar40

New member
בבני ברק בחנות הכל לתופרת

או כל בו לתופרת ממש ליד צומת ירושלים - ר' עקיבא יש בדיוק את מה שאת מחפשת בכל הצבעים.

דניאל741

New member
ישנה חנות בראשון שתופרת מוצרים

בובות וכריות ... מפרוות במגוון סוגים עכשיו ... אני לא קניתי אצלו (הוא סיטונאי) אך הוא יושבצמוד לרפאלס (שם אני קונה יצירה ופתיתי סבון) וראיתי מס' פעמים שהוא זורק שאריות שהן בעצם יכולים להתאים לדרישות שלכן מה שנקרה הזבל שלו הזהב שלי וחוץ מזה אם תשאלו אותו אולי הוא גם ימכור .... שווה לנסות לא?

עמיתושש

New member
יכול להיות מצויין.... שאלה....

איפה הוא נמצא??? ואיפה זה רפאלס???? אני מכירה קצת את ראשון.... תודה, רעיון טוב......אני רק צריכה להבין איפה זה....

דניאל741

New member
בא.ת חדש ראשל"צ יש פרטים באומנות

שימושי חברתי - רשימה של חנויות , יש שם כתובת מלאה וטלפון.

שולשול1

New member
היתי אצלו הערב מה זה מגעיל הוא יבקש

ממכם כסף או יגיד לכם רק שהעובדת שלו הם מנצלים כל חתיכה זה לאחר שראה שיש ביקוש קודם זרק למכולה כל ערב חבל על הדרך רציתי לקחת כמות אבל טובות אני לא אוהבת אפשר לפנות לכל מתפרה ותקבלו אולי יחס יותר אנושי צר לי.

דניאל741

New member
את רצינית? אני כל הזמן לקחתי - לפי

מה שאת מספרת הוא עוד יחביא את הזבל ...צריך לעקב אחריו ..אני אהיה שם השבוע שוב נראה מה הוא עשה....איזה חוצפן!!

עמיתושש

New member
תודה שולשול.... אז אני לא אטרח

להגיע לשם. וסתם שאלה.... הוא אמר לך מחירים???

שולשול1

New member
לא לא דברנו על מחירים

הוא דבר ממש לא יפהעוד שאמרתי לא שאני עובדת עם ילדים חריגים וזקוקה לזה לצורך עשקתם אמר תקבעי עם הפקידה . יש לא צרות עין על מי שנכנס לשליס סבונים. בקיצור התנגהג לא יפה אני הפנה למרפדיות אחרות .

דניאל741

New member
בנות שמענה קטע: היום בערב עברתי

עם הרכב דרך ה"צפרדע" איפוה שהוא זורק את שאריות הפרווה בקיצור ראיתי שק שקוף עם לא תאמינו המון אבל המון פרוות בכל הצבעים :ירוק, כחול ,כתום,סגול.... בתוך הצפרדע היו עוד איזה שתי שקים לפחות (אבל זה לא רלוונטי כי עם כל הכבוד - ויש כבוד...אני לא אכנס... אבל נחזור לשק הנחמד שזרקו אותו ליד המכולה נשבעת לכן התחלתי להזיע , חשבתי על כל הבנות שהנה אני הולכת לחלק לכם את הפרוות ניגשתי אל השק "תופים ברקע , הלב שלי דופק איזו דרמה............ נוגעת בשק באה לקחת אותו מגיעה חזרה לרכב ופתאום מגיע אליי גבר כבן 50 ואומר לי "סליחה...לאן את חושבת שאת לוקחת את השקית (שקית הור קרא לה) ואני בשיא התמימות שה זבל ואני צריכה את השאריות לגן(איזה גן..( והוא בשיא התמימות אומר לי אני מצטער אני לא יכול לתת לך ואני אומרת: אבל זה זבל "אני כבר מתעצבנת והאגרוף בדרך... הוא אומר : זרתי את זה בטעות - לא הייתי צריך לזרוק וחטף לי את השק התבאסתי מה זה התבאסתי דמעות ירדו לי הרגשתי שהאדמה נפתחת ובולעת אותי אמרתי: מצטערת נכנסתי לאותו ונסעתי . חכו.. לא נגמר הסיפור...אני מסתכלת במראות ומה אני רואה? החתיכת נב...קמצ...מ...זרק את השק אל תוך המכולה!!! נו...... לא למות? איזה אנשים יש בעולם הלכתי לשלי כמעט בכיתי אצלה ואז אני רואה את החריי....עובר ליד החנות עם חיוך ענק!!!

למעלה