זקוקה לחיזוק לפני שאני משתגעת!

tanel

New member
זקוקה לחיזוק לפני שאני משתגעת!

כרגע קיבלתי תשובה שלילית להחזרת המוקפאים פעם חמישית ודוקא הפעם לא היו כאבי מחזור וההרגשה היתה באמת חיובית וזהו - עכשיו ההתרסקות מגיעה!

26may

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

זה מה שנשאר בשביל לעודד . מקווה שהפעם הבאה תהיה יותר טובה והכי חשוב לא להתייאש

מצליחים

New member
אוייי, קבלי עידוד וחיבוקים ../images/Emo24.gif

מצטערת לשמוע, שיהיה בהצלחה בפעם הבאה

אביטל975

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אין הרבה מילים חכמות כרגע.. מכירה את המקום הזה ויכולה לשלוח המון אנרגיות טובות להעביר הרבה חיזוקים וירטואליים, ועוד
ים עוטפים

kugi

New member
כואב

כמה שזה כואב, קשה ומוכר השליליים האלה. שולחת לך חיבוק וירטואלי עם כתף וירטואלית לפרוק את כל הנאחס שאת מרגישה עד שתרגישי שוב חזקה מספיק להמשיך ולחתור (מצטערת אבל הפרצופים המתוקים לא עולים לי).

טאנל יקרה../images/Emo24.gif

קודם כל, חיבוק גדול של השתתפות בתחושות. כולנו מכירות ומזדהות, לצערנו. אולי, ואני מציעה בעדינות, זה הזמן לאיזה פסק זמן לנפש ולגוף? איזשהו פרק זמן שבו רק תחיי בשיגרה, תעשי דברים אחרים חוץ ממעקבי זקיקים שאיבות והחזרות וזריקות - יותר נעימים לשם שינוי... מה שלא תחליטי, אנחנו כאן כדי לתמוך ולהמשיך לחתור לעבר המטרה

tanel

New member
את צודקת אבל...

זה הטיפול הראשון אחרי שנה הפסקה- לקחתי לעצמי פסק זמן של לימוד רייקי והרבה התחשבנות נפש...

tanel

New member
בדיחה לנפש...

למטופלת IVF (טוב שינתי אבל מה זה חשוב במקור זה לרווקה) כל הזמן היו אומרות הדודות בטקסי הברית "בקרוב אצלך" היא פתרה את העניין כך שבאחת ההלוויות היא טפחה לדודה על השכם ואמרה לה "בקרוב אצלך"....

למעלה