זקוקה לחיבוק חם ואוהב...

זקוקה לחיבוק חם ואוהב... ../images/Emo7.gif

ביום שלישי ב 30 לחודש בעוד שבועים אני נכנסת להניתוח אנשים אני צריכה להוציא את הטבעת שלי... הוושת שלי התרחבה וזה לא טוב... אני רוצה לספר לכם שלפני 5 שנים שעשיתי את הניתוח ירדתי את ה 60 קילו במכה אחת אבל אחרי זה 4 שנים אני מקיאה כל יום כמה פעמיים ביום וכמובן אחרי כל ארוחה....היום אחרי שהייתי אצל הרופא מנתח שלי שוב ואני אצלו לפחות כל חצי שנה הוא גילה שהוושת שלי התרחבה עד מאוד הדבר היחידי שהוא ביקש ממני זה להיות על נוזלים וזה הוא פותר לעצמו ולא לי את בעיה... אני לא מוכנה מה שרציתי להגיד שאני מאוד מפחדת לעבור את הניתוח ואני מקווה שהוא יעבור בשום והדבר שאני מפחדת ממנו זה להמשך להקיא אחרי שאני יוציא אותה כי זה מה שעלול לקראות הטבעת פגעה בגוף שלי המון ובכל מערכת החיסון אנשים לא תעשו את השטויות שאני עשיתי תאמינו לי שאפשר לרדת גם בלי ניתוחים תעשו לכם לבד את הניתוח בראש כאילו כמו שאם אחרי ניתוח באמת.. אוהבת אותכם המון וזקוקה להרבה חיבוקים שרון

MAYAB3

New member
קבלי המון המון../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מקווה שתרגישי טוב מהר

Eran De Niro

New member
אני גם מקוצרץ קיבה אבל...

זה לא בדיוק ככה הירידה הראשונית במשקל זה רק הסטראטר ההתחלה אבל מה שאחרי אחרי שנתיים צריך להתחיל לשמור אחרת כל הניתוח הזה לא שווה אני היום טוחן אוכל כמו לפני זה רק עניין של הרגל אני לא פוסל את הניתוח אני רק מציע לחשוב אם יש כח רצון להיות רזון האמת שלא הייתי בביקורת מאמצע 2003 וברוך ה' הכל תקין ואני אוכל הכל כולל הכל (מקיא קצת אבל בקטנה ) ולגבי החיבוק אני שומר נגיעה

matyc

New member
מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה בסדר

בהצלחה מותק

בעזרת ה' את תיהיי בסדר נשמה שלי...

קבלי חיבוק ענק!
יהיה בסדר מאמי העיקר שתרגישי טוב ושתחלימי במהרה מהמכה הזאת אני לצידך...
אוהבת, אפרת

תודה רבה לכולם אני באמת...

זקוקה לחיבוק החם שלכם ואני אזדקק לו יותר ב 30 לחודש אחרי הניתוח...

שרוני נשמה שלי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

נשמתי הכל יהיה בסדר, את תעברי את זה בשלום, ותצאי מזה כמו גדולה את ידועת שבכל ניתוח עלולים להיות סיבוכים ולצערי זה קרה לך, את צריכה להיות חזקה ולא לחשוב על זה יותר מידי הכל יהיה בסדר ממוש אני כאן בשבילך כל הזמן ואת יודעת את זה אוהבת אותך ומתפללת שתעברי בשלום את הניתוח ותחזרי אלינו במהרה הילה

החלמה מהירה !

אל תצטערי על הניתוח שעברת! סה"כ קרו שינויים לטובה. תשמרי על עצמך, כמו שאת מאמינה עכשיו שאפשר לעשות דיאטה גם בלי. שהרי אחרי הניתוח, כבר תאכלי כנראה לאכול בלי להקיא ויכול כמובן להיות רילפס...

../images/Emo24.gifשיהיה בהצלחה../images/Emo24.gif

שתעברי את זה בשלום ושתחזרי לחיים נורמליים בלי הקאות. אינשאללה!!!

למעלה