זקוקה לחיבוק חם ואוהב...

AlteX

New member
../images/Emo50.gif חמודה! ../images/Emo24.gif

מחזיק לך אצבעות חזק, שתעברי את זה בשלום ותהיי בריאה! להקיא כל יום זה ממש לא לעניין!

בתור אחת שעברה את זה וגם לי

הוציאו את הטבעת לפני כ1/2 שנה אני בהחלו מבינה את החחששות שלך לגיטמי כל ניתוח באשר הוא מפחיד מה שכן זה ניתוח פשוט ולא ארוך במיוחד מאחלת לך המון הצלחה ושתעברי אותו בשלום ובמהרבה המון בריאות אושר ואהבה עדי ...

אמרו לי ש...

גם אחרי הניתוח אני אמשיך להקיא כי הוושת שלי התרחבה ואם היא לא תחזור לאותה מצב אני יצטרך לעבור עוד ניתוח לשים מסנן כדי שאני לא יוכל להקיא...:( מי יבוא לבקר אותי במדיקה סנטר בהרצליה...? אני מפחדת

../images/Emo24.gif ובהצלחה

כמו שכבר סיפרתי בעלי עבר את אותו הניתוח החודש... שיהיה לך בהצלחה והחלמה מהירה.

יהיה בסדר!

זה קרה גם לחברה שלי (אצלה הטבעת השתחררה לגמרי), והיום היא ממש בסדר, והכל עבר בשלום ולא לדאוג, לרופאים יש המון ניסיון בדברים כאלה!
עברת את זה פעם אחת,תוכלי לעבור את זה שוב, את חזקה!

shangrila

New member
נשמה מתוקה../images/Emo50.gif

חמודה שיהיה לך המון בהצלחה וחיזוקים לידי המנתח, נשיקות רונה השמנה והיפה

polegra

New member
../images/Emo24.gif

יקירתי מאחלת לך החלמה מהירה אני מקווה שבלי הטבעת תוכלי לחזור לאכול כרגיל ולחזק את הגוף טלי

עופר 123

New member
../images/Emo24.gif

שרון, אני בטוח שתעברי את הניתוח בקלות, ואני מקווה שאיכות חייך תשפר בעקבותיו. שולח לך
גדול, עופר

משה פ

New member
פינוקית!!!!!

הצטערתי לשמוע שאת נפרדת מהטבעת. חבל. אני מאד נהנה ממנה. את בטוחה שכלו כל הקיצין? אין שום אפשרות שתוכלי ללמוד לחיות איתה? כי הטבעת היא מכשיר מצויין לעזרת הדיאטה. חבל שלא השכלת לחיות לפי הטבעת, אבל לא אכנס איתך לויכוח. על כל פנים, הוצאת הטבעת היא בניתוח לפרוסקופי, ותהליך ההחלמה הוא ממש קצר. 24 שעות אישפוז, וחזרה לחיים נורמליים תוך פחות משבוע. שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתבחרי....

משה..!!!

הלוואי והייתי יכולה לחיות איתה זה לא הגיוני ש5 שנים שיש לי אותה אני לא מפסיקה להקיא ולא משנה מה אני נ אוכלת עכשיו בצילום האחרון הוא אמר שהוושת שלי התרחבה ולא פחות ולא יותר היום הוא שלח לי לפקס לחברת ביטוח שלי והוא כתב שהטבעת נפלה החליקה אני כבר לא יודעת למה להאמין אני ממש ממש לא מתלהבת להוציא אותה להפך אני ירדתי עם הטבעת יותר חמ 60 קילו בשנה הראשונה וזהו אם יש פיתרון אחרי מאשר ניתוח אני בעד!!! שלא תבין לא נכון

למעלה