זקוקה להתייעצות לגבי חתולים בתקופת החורף

just accidental

New member
זקוקה להתייעצות לגבי חתולים בתקופת החורף

החתול שלי עוד לא בן שנתיים, טרם עבר סירוס. חי בחוץ ורב המון עם חתולים זכרים. בד"כ עליז ויש לו אופי מדהים. היום הוא היה די אדיש, אני מנסה להבין אם זו סיבה לדאגה. לא רעב, אוכל ממש מעט בכל פעם וביומיום הוא אוכל כמויות. אין לו תסמינים של חתול חולה, לא מקיא ולא משלשל ואין לו עפעף שלישי. חיצונית נראה בסדר אך ישנוני.
לא בטוחה אם הוא סתם עייף ונינוח או שהוא מתחיל איזו מחלה. נתתי לו לאכול לפני כשעה וכשסיים הלך לישון במיטה הקטנה שיש לו והתכרבל. היום גם שמתי לו קולר נגד קרציות, גיליתי שיש לו כמה קרציות על הגוף. לא מזמן שמעתי שלא כל סוגי הקולרים הנמכרים עבור חתולים הם מתוצרת טובה . האם יכול להיות קשר בין האדישות שלו לקולר החדש? או שהקור גורם לו לכך?

חתול אדיש חייב להיבדק ע"י וטרינר

בד"כ כשמתפתחת אצל חתול בעיה רפואית, קשה לנו להבחין עד שהמצב שלו מחמיר. אדישות היא סיבה לדאגה ולכן המלצתי לך לקחת אותו לבדיקה.

dimitrygo

Active member
מנהל
איזה קולר שמת לו? עד כמה שאני יודע רק קולר

בולפו נגד קרציות מתאים לחתולים.
האם הוא מחוסן?
ולמה את לא מסרסת אותו? קרבות עם חתולם אחרים ממש לא יתרמו לבריאות שלו, הוא גם יכול להדבק ב-FIV.

ישנוניות אצ ל חתול אינה סימן טוב,

מצריכה בדיקה דחופה אצל וטרינר. עד אז רצוי שלא תוציאי אותו החוצה, היות וחתולים חולים יכולים לתפוש פינה ולא לחזור.
ישנוניות עלולה להיות סימפוטום להרבה בעיות, ובדיקת וטרינר יכולה להציל חיים.

צפנתי

New member
בן שנתיים? לא מסורס? רבה המון? למה את מחכה?!?

כשיבריא תסרסי אותו בדחיפות, למה את מחכה?!? שהוא יחזור פצוע מהקרבות ויזדקק לתפרים, אנטיביטיקה ושאר "מנעמי החיים"? שיעלם אחרי חתולה מיוחמת? שיקבל איידס לכל החיים?!

בחייאת

למעלה