זקוקה להרגעה...

mingalim

New member
זקוקה להרגעה...

זה בטח סתם טיפשי... אבל עדיין, החלטתי לשתף. אני בסוף שבוע 23 ומאתמול בערב יש לי כאבים בבטן התחתונה עדינים, לא מוציאים מתפקוד, קצת כמו לפני מחזור. מצד אחד הרבה אומרים לי שזה כלום, ושבמעבר בין חודשים זה קורה, אבל אני צריכה הרגעה מעוד בנות... בנוסף חלמתי בלילה שאני יולדת לידה מוקדמת, וגם בלידה אומרים לי שזה בן (אמורה להיות בת בפנים (-: ) חצי לילה לא ישנתי כי כנראה נמתחה לי איזה רצועה באמצע הבטן שממש ממש הציקה לי ולא נתנה לי לישון בקיצור... זו הודעת קיטור
למי שנשארה עד עכשיו

א R נ ב ת

New member
קבלי הרגעה

כאבי מחזור קלים היו לי הרבה. כל העסק שם נמתח ומתרחב... חלומות - ההריון זה "ה"זמן לחלומות זוועה... היו פה הרבה שרשורים על זה. יש הרבה חששות, חרדות, חוסר ודאות.. זה כנראה מתורגם ומעובד בלילה, ומאפשר לכל הפחדים לצאת. מתיחת רצועות - BEEN THERE ועדיין... בקיצור - את בחברה טובה.

ag 26

New member
../images/Emo24.gifהרגעה-בחלום ראית ממש פנים

אני גם לפני מספר לילות חלמתי שאני אחרי הלידה,ושאני מטילת איתו בגינה.... ובקשר לכאבי בטן יתכן שזה המתיחות של רצועות הרחם..

mingalim

New member
לא נעים לי להגיד...

אבל עד עכשיו לא הצלחתי להבין מה זה "התקשויות של הבטן" (מביך משהו, אבל צריך להגיד ..)

א R נ ב ת

New member
זה כשהבטן נהיית קשה

כמו אבן... ומרגישים אותה נורא מתוחה. זה לא כמו המצב הרגיל שלה.

mingalim

New member
תודה על המענה. אז לא

לא נראה לי שזה מלובה בהתקשויות של הבטן. היא במצב הרגיל. פשוט קצת כואב. מה זה אומר אם זה כן מלווה התקשות? יש טעם ללכת לרופא כרגע לביקורת?

א R נ ב ת

New member
לי היו התקשויות בשבועות האלה

והרופא לא התרגש. תקפידי לשתות הרבה.

טאש

New member
../images/Emo45.gif התקשויות כאלו עלולות להעיד על

צירים מוקדמים. לא צריך להלחץ אבל כן חשוב לבדוק. בכל מקרה, אכן מומלץ להרבות בשתיה. רק בריאות

sansi

New member
../images/Emo41.gif ואם זו התקשות רק בנקודה אחת../images/Emo35.gif

גם אתמול וגם היום היתה לי כמו מעין התקשות אבל רק בנקודה מסוימת בבטן. מה זה אומר? גם צירים? זה נמשך 3 שניות בערך ואז עובר. יש לי מה לדאוג? אה שבוע 21...

טאש

New member
נקודה אחת נקודתית או אזורית?

אם זו התקשות של איזור - הייתי הולכת לבדוק.

sansi

New member
לא זה ממש בנקודה מסוימת

נניח בקוטר ס'מ אחד או שניים (לא לתפוס אותי במילה). זה קרה פעמיים בשתי נקודות שונות ומאז לא חזר. אני רוצה גם לציין שלפני יומיים הייתי בביקורת והכל היה תקין (זה קרה פעם ראשונה אחרי הבדיקה). למשהי זה מוכר? אני לחוצה כי אני נמצאת בסיכון מסוים ללידה מוקדמת בגלל ההפחתה שעשיתי.

טאש

New member
אם זה כמו התכווצות שרירים נקודתית

ורגעית (הבזק כיווץ) אז כן - זה מוכר ואין מה לחשוש. (בהריון השני שלי היו לי 2 או 3 כאלו. כל אחד מהם הוציא ממני קריאת הפתעה שהבהילה את הבעלול לא פחו ממני...)

TaraSky

New member
מנסיון הייתי הולכת למוניטור לשלול

צירים מוקדמים. וכן לשתות הרבה, לפחות 3 ליטר ביום.

mingalim

New member
למה מניסיון?

ולאיפה אני בכלל הולכת למוניטור ככה באמצע היום? (אני באיזור חיפה, קופ"ח מכבי)

arc55

New member
אם כבר מייללים- נרדמות לי היידים כל

הזמן. במהלך הלילה והמצחיק הוא שהן לא "מתעוררות" מיד אלא לוקח להם זמן (לדוגמא היום בלילה נרדמה לי כף יד ימין והיא התעוררה רק באיזה 12 בצהריים ולא לגמרי). אם אני מחזיקה משהו זמן מסויים (טלפון או עט) זה קצת מפחיד ומאוד מעצבן... מה זה מישהי יודעת? חוותה? שמעה? אני בשבוע 23

mingalim

New member
הייתי אומרת "מצטערת" , אבל לא

לא מכירה את זה (טפו טפו...) ומקווה גם לא להכיר, אז אני לא יכולה לעזור

גלינקה27

New member
גם לי נרדמות הידיים

זה נגרם מבצקות בידיים ומציק מאוד מאוד, חלק מתופעות ההריון הלא ממש נעימות...

TaraSky

New member
אז ככה בקיצור...

מנסיון בשבוע 22+ היו לי כאבי בטן חזקים. נכון שיש מקומות בהם "לא נהוג" לעשות מוניטור בשבוע כזה א ב ל לא התייאשתי ובסוף הגעתי לבית חולים והמוניטור הראה שיש לי צירים מוקדמים. אושפזתי במקרה הזה. אין צורך להגיע למיון אבל בהילט לדרוש מוניטור במוקד. תבררי מוקד מכבי באזור שלך וכמובן תוודאי שיש שם רופא נשים ומוניטור. ככה באמצע היום.

למעלה