זקוקה להמלצה על מכשיר די-וי-די

yalagala

New member
זקוקה להמלצה על מכשיר די-וי-די

שלום, לא יודעת אם זו הכתובת, אבל אם כן, אשמח לקבל המלצה על מכשיר די-וי-די מוצלח ולא יקר מאוד, בסביבות 800ש"ח. ואם יש לכם טיפים בנושא, כמו מה באמת חשוב במכשיר, איזה יציאות חובה שיהיה לו וכו, גם אשמח. תודה

kkdd

New member
אני ממליץ לך לחכות עוד כמה שבועות

ולקנות DVD שקורא DIVX כיום יש כאלה בארץ במחירים םסבירים, אבל מומלץ (אם לא לחוץ) להמתין עוד קצת שיצאו דגמים יותר טובים

yalagala

New member
ראיתי שיש כבר כמה כאלה

של ITT, VERTEX... ITT פעם הייתה פירמה גרמנית מוכרת. לא יודעת איך הם היום ומבינה שה-וי-די מיוצר בקוריאה. סליחה על הבורות: בלי DIVX אי אפשר לצפות בסרט שהורד מהאינטרנט? עד כמה הפונקציה הזו חשובה? תודה

FRAIFY

New member
Divx זה פורמט...

זהו הפורמט המוכר ביותר,אם הדי וי די שלך יוכל לקרוא קבצים בפורמט Divx הרי שמן הסתם תוכלי לראות סרטים שהורדת מן האינטרנט.

kkdd

New member
אם לא תיקני DVD שיודע לקרוא DIVX

אז תוכלי לצפות בסרטים רק כ S/VCD או DVD ואת תשלמי עליו כ 800 שקל אם תמתיני תשלמי אותו מחיר (אולי אפילו פחות) ותקבלי DVD שקורא DIVX ולא תצתרכי להמיר את הסרטים, לאבד איכות וכו'.... פשוט צורבים את הסרט וצפייה מהנה ב DVD שקורא DIVX/XVID

yalagala

New member
הבנתי. תודה

אז לאיזה פירמה מומלץ לחכות? אני מניחה שיש עוד פונקציות, לא פחות חשובות.

Ncoder

New member
אם את מעוניינת ב-DVD ...

ללא Divx אז אני מציע את פיוניר 366 ואולי יש דגם יותר חדש בסכום הזה(אולי תיאלצי להעלות את התקציב ב-100 שקלים נוספים אך זה שווה). אם את מעוניינת בתמיכה ב-Divx אז פה זה עניין אחר לגמרי, את יכולה לקנות את המכשירים הסיניים האלה ב-500 או 600 ש"ח אך הם לא אמינים כמו פיוניר ולרוב לא יאפשרו עדכון תוכנה שזה הדבר החשוב ביותר שהרי Divx ו-Xvid כל הזמן מתחדשים (במיוחד Xvid שמשתמשים בו היום יותר ויותר מאשר Divx). יש מכשירים היום שמגיעים ל-1500 ש"ח (נראה שזה רק KISS ו-YAMADA) ומעלה ומאפשרים עדכון תוכנה+תמיכה בעברית, עדיין מדובר במכשירים מחברות לא מוכרות ומעל לכל השוק עדיין בחיתולים בכל הנוגע למכשירים האלה.

yalagala

New member
תודה על ההסבר

באמת ראיתי שני דגמים של פיוניר שיכולים לבוא בחשבון. תודה

למעלה