זקוקה להחזקת אצבעות

doritya2

New member
זקוקה להחזקת אצבעות

אחרי שנה ו.. של נסיונות להיכנס להריון, סוף כל סוף הריתי באופן ספונטני. אני ממש בהתחלה ובגלל זה לא שיתפתי אתכם. הבעיה, גילו אצלי CMV, ואני כבר יומיים רק בוכה ומפחדת שאני אצטרך להפיל. הרופא אומר שיכול להיות מאד שזה קרה לפני ההריון, אבל תשובה לזה אני אקבל רק עוד שבועיים. אני מרגישה שאני משתגעת והמחשבות לא עוזבות אותי. בבקשה תחזיקו לי אצבעות שהכל יהיה בסדר.

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מחזיקה לך אצבעות אני לא יודעת מה זה cmv אבל מקווה שיגלו שהכל בסדר. ומזל טוב על ההריון אם אפשר להגיד, תעדכני אותנו כשתדעי,

עם אכן הCMV פרץ

הסכנה עלולה להיות אדירה- לפי מה שאני יודע. אני הייתי הולך לפי מה שהרופאים אומרים לי במקרה זה, בלי לסור ימינה או שמאלה. זו מחלה נוראית ולצערי ראיתי פעמיים את תוצאותיה על ילודים (לא על בשרי). מקווה שזו לא המחלה, אבל אם כן- הייתי בוכה, מוציא את כל הרגש החוצה- ואז הולך להפרד מהחלום- כרגע... תלוי כמובן מה הרופאים יגידו. אז מה שרציתי לכתוב זה שאני מחזיק אצבעות שהדבר הנכון ביותר יעשה...

אורן, יש הבדל בין מחלה ביילודים

לבין חשד למחלה אצל האם בהריון. שיעור ההעברה האנכית (מאם לעובר) כאשר יש חשד להדבקות של האם הוא סביב 30%, כך שיש כ-70% שהעובר כלל לא בא במגע עם הוירוס. ניתן לבדוק זאת. מובן, שאם מדובר ביותר מחשד(כמו שהיה אצלי, הדבקות מוכחת, פעילה וסמפטומטית שחלה בוודאות בשלישי הראשון), הסיכון עולה ואז בהחלט יש מקום לשקול הפסקת הריון, אבל לטעמי, המצב עדיין רחוק מכך. אני ממתינה לנתונים, על מנת לראות מה הסיכויים. כאמור, רוב המקרים מסתיימים בלידת ילד בריא ושלם.

הבנתי שלמעה סיכוי טוב שהחידק מצוי

אצל כולנו, אבל המחלה לא פורצת בדר"כ. אם היא פורצת- כל מה שאמרת לא רלוונטי, נכון? את יודעת תחת איזה רושם של CMV אני חי..זוכרת את הסיפור? אוף....

CMV הוא וירוס (לא חיידק)

ממשפחת ההרפס. רוב האוכלוסיה חלתה בו בילדות, ללא סימפטומים בכלל או במחלה דמויית שפעת, ולכן רוב האוכלוסיה מחוסנת. הוירוס, כמו שאר הוירוסים ממשפחת ההרפס, נשאר בגוף ויכול להתעורר מחדש מידי פעם (אבל אז, הסיכון לעובר נמוך יותר, כי כשם שהנגיף עלול לעבור את השליה ,כך גם חוצים אותה נוגדנים שכבר קיימים) אני בהחלט זוכרת את הסיפור העצוב, ודווקא בשל כך (וגם לאור הסיפר שלי שנגמר בהפסקת הריון) חשוב לי להגדיש שלרוב זה מסתיים ביילוד בריא.

doritya2

New member
אורן, כפי שכבר נאמר לך,

הכל אינדיווידואלי, יש כאלה שחושבים שכאלה שנולדו בשבוע 26, אין להם סיכוי להיות נורמליים והפורום הזה מוכיח ההפך. לכן, כל מקרה לגופו. היום שאני יותר מפוקחת, אני אני ידועת שאני אהיה יותר במעקבים ובדיקות ומה שיהיה צריך להיות יהיה ואם אני אצטרך להפיל בשבוע 24, בלית ברירה אני אעשה זאת ועוד צלקת תיווסף לי ללב, אבל לא תהיה ברירה. אני מקווה ומתפללת שלא אגיע למצב הזה.

../images/Emo49.gif

מקווה שהכל יעבור בשלום . תעדכני אותנו

H O P E 2 9

New member
מחזיקה אצבעות..ואם את רוצה יש לי

שם וטלפון של זיהומולוג מאוד טוב (אם רלוונטי אשלח מסר בערב)

גילילי2

New member
../images/Emo57.gif מחזיקה אצבעות מכל הלב...

מקווה שהכל יעבור בשלום - תהיי חזקה...

למעלה