זקוקה המלצות....

epitaph

New member
הרסת לי הרבה משפטים שימושיים...

בלל זה אני מתנקם.
ואני אעשה את זה בזכות אחד השירים שבהם השתמשנו כדי לקרוא לגדוד שלך את הצורה בארוחת ערב.
"אני נמר,אני מפגר ויש לי קב"א נעל דפקו אותי בסוללה הכי דפוקה בצה"ל לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה אני מפגר"

epitaph

New member
איזו דיסלקציה של שעת לילה מאוחרת

בלל=בגלל לקרוא=לקרוע

Lucky Bob

New member
ווואאא!!! ../images/Emo98.gif

איך אני שמח לחזור לעניינים אחרי 28 שעות בהן המזד**** הזה לא הצליח להתחבר לאינטרנט! אז כפי שבטח אמרו לך כבר (שוב, אני לא נוהג לרוב לטרוח ולקרוא תגובות של אחרים), אבל אין פליימס משתייכים בסך הכל של התקופות שלהם, לא שאני מבין כזה גדול בהם, ל... אקט הדת´\סקנדינבי\שוודי\מלודי מטאל משו.. ולדעתי להקות בסגנון יהיו: At The Gates Hypocrisy Children of Bodom Darkane Soilwork Skyfire The Haunted Ebony Tears Amon Amarth ואולי גם Arch Enemy אבל המלודיה זה לא ה-צד החזק פה.. יחסית, בכל אופן.. אלו פשוט להקות שמזכירות בסגנון את אין פליימס בצורה זו או אחרת.. ועל כן יש גם דברים כמו סימפוני X!
אממ, להקות פאוור\פרוגרסיב מטאל שכזה, פירסמתי לפני זמן מה רשימה לא קטנה של להקות כאלו, עם מלודיות וכל זה, אז תעברי כמה דפים אחורה ואת אמורה למצוא את זה שם! בהצלחה! LOOK WHO´S BACK IN BIZNESS! YEAHH!

Zed off

New member
המלצה טובה...

רוב הלהקות שרשמת הם להקות דת´ מלודי טובות, מה שצריך זה רק להוציא את צ´ילדרן מהרשימה...

למעלה