זקוקה המלצות....

MissUnKnown

New member
זקוקה המלצות....

נמחקו לי 200 שירי מהמחשב וזה היה מקרה עצוב...אבל עכשיו צריך לתקן תעבל הזה..ולכן אני זוקוקה להמלצות ללהקות כמו in flames וגם להקות כמו symphony X ובכלל כל דבר יתקבל בברכה כל עוד הוא מלודי

Deathatred

New member
המלצות

במאמר המצורף (בלינק) תמצאי המלצות על גותיק מטאל (וגם קצת על דת´ מטאל מלודי). יש שם שירים מומלצים של להקות כמו Tristania, Haggard, The Sins Of Thy Beloved, Therion, Nightwish, Iced Eearth ועוד. בקשר ל Symphony X: להלן השירים שאני שמעתי שלהם - כולם מומלצים: Fallen Masquerade Death of Balance Lacrimosa Of Sins and Shadows The Divine Twilight of Damnation וכמובן - חובה לשמוע - שיר מטאל פרוגרסיב עם אלמנטים גותיים, באורך 20 דקות: The Divine Wings of Tragedy.

CosmikDebris

New member
CAMEL מלודים - אבל הם לא מטאל

נסי שירים כמו: The Great Marsh Rhayader Rhayader Goes Home זה 3 השירים הראשונים מ THE SNOW GOOSE. תשמעי אותם בסדר הזה. ואת את אוהבת אפשר תמיד להמליץ על עוד. ונתקע עוד שיר שלהם מ MIRAGE - Supertwister

robert fripp

New member
The Great Marsh

היה צריך לדעתי להיות רק בסוף..... אני יודע שזה קצת שונה בסוף ובהתחלה... אבל הוא מסתדר לי רק בסוף : טוב נו... קודם אני אלחין דיסקים לפי סיפורים אחרי זה יהיה לי זכות דיבור :)

defkornot 182

New member
אמרת IN FLAMES?

pinball map episode 666 world of promises zombie inc man made god the hive only for the weak bullet ride pallar anders visa זהו להפעם ערב טוב אופיר

a_duck

New member
אמ........נראה לי....

ביקשו המלצות ללהקות בסגנון ולא לשירים שלהם... בכל מקרה...נתת את רשימת השירים של CLAYMAN או משהו? אפשר היה פשוט להגיד לקנות/להוריד את הדיסק...יותר קצר ולא צריך להעתיק כל כך הרבה שמות של שירים...

Kyen

New member
ואני התכוונתי לשיר clayman, לא לדיס

ק "יופי, תוכן בשביל אות אחת מסכנה... ולמה? למה? אני שואל אתכם" Kyen

scary_face

New member
או כדי להקפיץ או כדי לכתוב ציטוט

או שזאת הייתה שאלה רטורית (ואז אני יצא אידיוט)

Kyen

New member
חחחחחחחח... אידיוט ../images/Emo8.gif

ת´אמת, אני חייב (לפי המסורת של המינדי-באגאלו) לרשום ציטוט כל פעם שיש תוכן נגמר לי המקום והייתי חייב לרשום את האות הנוספת כי אז זה היה נראה דיס-לקטי. והשאלה בציטוט... סתם בצחוק :)) "הנה עוד הודעה חסרת משמעות" Kyen

MetalFlameChild

New member
לא לא ידעתי

שכל מה שנתת מהדיסק הזה פשוט הורדתי הרבה שירים שלהם ואלו הכי טובים אין לי מושג מאיזה דיסק זה לקוח אם אתה אומר שכולם אזז...

epitaph

New member
זה רק אני...

או שב-The Great Marsh ההבדל בין ההתחלה לסוף הוא שזה פשוט אותו הדבר רק הפוך? כלומר לקחו את הקטע הראשון באלבום,ניגנו אותו הפוך וזהו...אולי זה באמת רק אני... "המפל"ג יביא לנו באנגים וחשיש עלים של נענע,מריחואנה וסוטול סוטול כל הסוללה"

robert fripp

New member
לא...

אני צריך להקשיב לזה שוב אבל לדעתי יש הבדל הגרייט מארש בסוף למיטב זכרוני הרבה יותר... איך להגיד... מלא... כלומר.. נותן מן תחושה כאילו אתה באיזה סרט פילם נואר, על מזח.. בערב חורפי... לא יודע להסביר..

epitaph

New member
קראת יותר מדי את הביקורת...

באתר של רוק מתקדם.האמת שלא ממש בדקתי את העניין אבל יהיה נחמד לבדוק את זה פעם. "כל הזין באמינות - פינוקיו"

robert fripp

New member
חחח

אני נותן לך חודש עד שתקלוט שבדיחות כל הזין זה בדיחות של קצינים :) ועוד לא קראתי את הבביוגרפיה של קאמל

אם כבר בדיחות "כל הזין"

אז קח את הבחירות ביניהן: כל הזין במצב 2 - טרומפלדור כל הזין בניווטים - משה רבנו כל הזין בתחת - היי פייב כל הזין בשבת מקוצרת - יצחק רבין כל הזין ביציאות קורס טיס - רון ערד כל הזין בהסוואה - אלי לוזון כל הזין במעצורים - ברוך גולדשטיין כל הזין בסריקה במבט לאחור - אשת לוט כל הזין בבעיות ת"ש - איוב כל הזין בהצלב - ישו כל הזין בתלה צוואר - זוהר ארגוב כל הזין ב5 אצבעות ידית אחיזה - הנדסה קרבית (אחד הטובים) כל הזין בשלשה חסרה - המכשפות כל הזין במספרי ברזל - ניצול שואה כל הזין בשיפצור יתר - פמלה אנדרסון כל הזין בלעלות מת"ש - רב חובל צוללת דקר כל הזין ביד - ג´ורג´ מייקל כל הזין בטפל"ש - אנטרפרייז כל הזין בנדב"ר - הלן קלר כל הזין בהחלפת מחסניות בדירוג - ברוך גולדשטיין כל הזין במסע כומתה - בני ישראל ולסיום, 2 שרק חובשים יבינו: כל הזין בבו"ם המוני - הנדסה קרבית (הכי טוב !) כל הזין בסודיות רפואית - אלאניס מוריסט נ.ב אני לא בטוח שיש לך מספיק פז"מ כדי להבין פה את הכל :) בוז´ה, המפסק בוז´ה

robert fripp

New member
אני מבין מהפז"מ של אחותי :)

כל הדיברוים שלה בבית זה על הצבא והנה עוד אחד אחרון כל הזין בצנצנת- דנה אינטרנשיונל :)

Necrophil

New member
זה הפואנטה של בדיחות "כל הזין"

ומאיפה הן צצו ("כל הזמן?")

למעלה