זקוקה דחוף בהול להמלצות

זקוקה דחוף בהול להמלצות

שלום לכולם, בשעה טובה רכשנו דירה חדשה בפרוייקט ברמה"ש. ה"בעיה" היא שהקבלן נותן הכל בסטנדרטים גבוהים ומציע מליון אפשרויות בכל תחום- צבעים מטבחים קרמיקות שיישים וכו'. אני קצת בלחץ שמרוב השפע הבית יראה מקושקש התלבות מדברים שונים שיביאו למראה לא מחובר של הדירה. בקיצור.... אני זקוקה קודם כל גם להמלצות בשבילי מאיפה להתחיל? דבר שני אולי אתם יכולים להמליץ על מעצבות שמלוות פרוייקטים כאלה? מישהי שיש לה ראיה טובה אני לא מחפשת לרכוש את כל הבית מחדש פשוט לנצל נכון את מה שנותנים וקצת מעבר העזרה היא דחופה כי האיכלוס באוקטובר וכבר רוצים שאפגש עם קבלן השינויים והחשמל.... מליון תודות.

כדאי להיזהר עם מה שנותנים

לפעמים הכמות היא על חשבון האיכות כי הקבלן צריך להרוויח. אשמח אם תפרטי בקצרה מה נותנים בכללי מבחינת סוגים וחומרים פחות צבעים - שזה השלב הקל...

shadav

New member
עיצוב פנים

שלום בשביל זה הרי קיימים מעצבי פנים שבעצם נכנסים לפרוייקט עוד בשלבי תכנונו : מברור הצרכים והעמדת הריהוט והקירות בהתאם לכך,הפקת תכניות עבודה, חשמל ואינסטלציה לקבלן וכמובן בחירת החומרים והתאמת הדברים אחד לשני. במקרה שיש מבחר גדול אתה צריך באמת מישהו שיכוון אותך להתאים נכון ולבחור נכון - לשם כך אנחנו עובדים קשה ומבצעים זאת יחד איתך - הכוונה כמובן למעצבי הפנים באשר הם. שמי שרון דוד אני מעצבת פנים עם ניסיון של 11 שנה בתחום אשמח להיפגש ולהכיר וכמובן לעצב את ביתך תוכל להתרשם באתר שלי מחלק מעבודותיי: www.sharondavid.co.il בברכה שרון

lank

New member
../images/Emo68.gifעיצוב פנים

עיצוב פנים מתחיל עוד בשלב התוכניות הראשוניות. מטרת העיצוב להתאים את החלל הקיים לפונקציות הדרושות ללקוח בשילוב מגע אומנותי התואם לחלל ולאופיו של הדייר. כאשר רוכשים דירה ע"ג נייר מקבלן, מומלץ כבר בשלב הראשוני לפנות למעצב/ת עם תוכניות העבודה של הקבלן בכדי להגיע לתכנון מוצלח עוד לפני הבנייה. כך בעצם תוכלו לקבל עיצוב מחודש לחלל מבלי להוסיף כסף על הקיים ( אלא אם כן אתם מוסיפים קירות , אביזרים או נקודות חשמל ). ברגע שהקבלן כבר בנה את הקומה שלכם כל שינוי ייחוייב בתשלום!!! ומכאן יוצא שלא מומלץ להתמהמה . אחרי שלב הכנת תוכנית השינויים ותוכנית החשמל ע"י המעצב, מגיע שלב בחירת החומרים ( קרמיקה וסניטרים ) , תכנון המטבח ( במקרה ואתם לא מעוניינים במטבח של הקבלן ) , צבעים , אלמנטים בנויים ( גבס, נישות , הנמכות... ) ,חומרי גמר , צבעים ודקורציה. הפרוייקט אמור לקחת כשנה ומתפרס לפי שלבים. בין לבין אמור המעצב ללוות אתכם מבחינת ביקורת השלבים באתר עצמו וליווי לחנויות השונות. אתם מתחילים דרך נפלאה , התוצאות בעוד כשנה??? תהנו. בברכת חג שמח.

הכל2

New member
נשמח לעזור

הי , קודם כל לא להלחץ...
בשביל זה קיימים אנשי מקצוע... טל ואני (אודית) שותפות לחברת 'טאצ' - הסגנון הוא האדם'. תפקידינו ללות את הלקוחות ולכוון אותם לעשות את הבחירות הנכונות מתוף ההצע הקיים על ידי הקבלן בניסיון להפחית ככל שניתן את כמות השידרוגים... נוכל לעזור לכם גם ב: שינויי פנים במידת הצורך, ייעוץ בצבע, ייעוץ בתאורה, טקסטיל, פריטי ריהוט ונוי וכדומה. נשמח אם תצרי קשר דרך המייל [email protected] שבת שלום, אודית / רמת השרון

למעלה