זמנים מסלובניה לישראל

ס י ל י

New member
זמנים מסלובניה לישראל

הי, כמה זמן אמור לקחת להביא יאכטה מסלובניה לארץ בעונה הזו, כלומר אורך השיט עצמו . אמרו לי שיקח לי כבערך שבועיים. האם זה סביר?

soso_sami

New member
זה תלוי או אולי מתנדנד

אם הכוונה לבצע הפלגת דליברי ישירה עם עצירות לתדלוק רק במידת הצורך אז זה יכול להיות גם פחות משבועיים אבל העבודה קשה. אם הכוונה גם להינות מהנופים הקסומים ולא לקרוע את הצוות ולהפליג רק ביום ובכלל זה יקח יותר משבועיים. אל תשכח שיש לקחת בחשבון את חלונות מזג האויר בעיקר באזור יון.

Alex33

New member
כמי שעשה פעמיים את כל הדרך..../images/Emo13.gif

שבועיים זה אכן "ריצה" מהירה, מאמצת, מעייפת אבל אפשרית, בלית ברירה.... באם מזג האוויר או תקלות בלתי צפויות אינם מעכבות אותך. אני עשיתי זאת בחודש בערך בשתי הפעמים..מה שמאפשר להינות מהדרך, להימנע לרוב מהפלגות לילה, לבקר פה ושם במקומות יפים, בעיקר אלה בים האדריאטי שסביר ש..בעתיד תגיע לשם עם סירתך מהארץ ( הלוך - חזור..
) די מעט, אלא אם אתה- וצוותך- פנסיונרים..
... וגם להרגיש תחושה של נופש, בלי לחץ של לוח זמנים, בלי לחץ על עצמך או על הצוות אם מתאפשר לך..תעשה זאת אפילו יותר מחודש.. אם מתאפשר לך..רצוי לעשות הפסקה או/והחליף צוות לאחר שבועיים.. כך גם תהנה יותר מהדרך ואנשי הצוות ירצו להפליג איתך גם בעתיד..
אם מתאפשר לך..תתיעץ לגבי הנתיב עם יהודה זומר("אופק",- מרינה תל-אביב) , הוא מומחה לנושא,הוא היה בכל המקומות שם ויותר מפעם אחת..והוא שמח לעזור ולחלוק מנסיונו עם אחרים.

למה להפליג ארצה? הים האדריאטי מקסים ומלא איים

ונוף משגע .סלובניה ,קרואטיה ומונטנגרו יפהפיות . האיים היוניים ביוון כנ"ל , אז למה לרוץ ארצה ? אני מסכים עם אלכס שצריך לפחות חודש וכל המרבה הרי זה משובח . הפלגה נעימה אורי

למעלה