זמנים מוזרים

עליסה

New member
זמנים מוזרים

זמנים מוזרים עננים נשברים בין קירות מבטים אפורים שתי ידיים זו עם זו לא מדברות האאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ניסיון לקפה רסיסים עד האופק פזורים לוחשת לקיר "אני אח"כ ארים" האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בתוכי קמה אש לנופים אחרים של ירוק ריחני של כחול טובעני זמנים מוזרים במראה יש עיניים ריקות לוחשת לקיר "תראה איך ששתינו שרות" האאאאאאאאאאאאא בתוכי קמה אש לנופים אחרים של ירוק ריחני של כחול טובעני התקרה מנמיכה מסתירה-זאת אני זאת אני האאא -המכשפות-

וואו.. שיר יפה.. ../images/Emo13.gif

באמת.. שיר יפה.. שמעתי הרבה על המכשפות אבל לא יצא לי לשמוע ממש שירים שלהם.. אולי בקושי.. בכל מקרה בחירה טובה.. אחלה שיר..
מיקי.

עליסה

New member
מתאבדת טריגר

נראה לי שאלך לטיול קטן להירגע... אני לא יכולה לחשוב על כלום מלבד המוות שלי הפסדתי חברה חברה אחרת גוססת ואחרת נשמעת נורא ואני לא יכולה לעזור הראש מסתובב וכל הגוף כואב חושבת רק על המוות שלי הצילו אולי לא אני כבר לא יודעת באמת, אני רק רוצה לקום בבוקר ויום שלם לחיות שונה אבל זה לא מצליח הצד הזה של החיים הספיק לי רוצה לנסות את המוות כול מתים בחיים במילא נראה לי שזהו אני לא יודעת

בוקר טוב!!!

את יודעת שהכאב שלך נקרא על ידי הרבה אנשים ואחת מהם זו אני... הייתי רוצה לדעת אם זה בסדר מצידך להסביר לי עד כמה כל אחת מהחברות שלך הייתה קשורה אליך . ודרך הגב גם אני פעם איבדתי חברה, שהייתה בשבילי כמו... זה היה לפני 3 שנים וכל זה בגלל שמישהו בא אליה ואמר לה שאמרתי אליה משהו...

עליסה

New member
היו + שיר

היו חשובות מאוד אפילו מידי, כי עד שהשגתי כאלו נאמנות... אני רוצה שוב לצטט עכשיו את המכשפות. "לקום וללכת לא לראות ובטחלא לבכות לרוץ להתעייף אסור לחשוב אף פעם לא לטעות לשתות ולעשן לשתוק הרבה או סתם לומר שטויות לקום וללכת לא לראות ובטח לא לבכות לרוץ להתעייף אסור לחשוב אף פעם לא לטעות לשתות ולעשן לשתוק הרבה או סתם לומר שטויות להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך האאאא לשבור ולנפץ בלי לתרץ ובלי לתת תשובות לטעום את הכאב בלי לפחד אפילו להנות לרצוח את הרגש לכבות את כל האהבות לברוח ולשכוח להעלם ולהרדם להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך האאאאאא להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך האאאאאא המכשפות

היי.. שמתי ../images/Emo23.gif

שאת נוהגת לצטט הרבה את המכשפות... הממ.. מעריצה?אני עוד מתלהבת מהשיר הקודם.. אני צריכה לנסוות לשמוע אותן פעם...

עליסה

New member
מיקייי

כן, אם את אוהבת רוק תשמעי, בטח. ודבר שני אני מצטטת בד"כ את המכשפות אביב ומשינה.. למרות שאצלי אביב הוא מקום ראשון-איך לא...

למעלה