זמן לסיכום השבועי

Digi Lista

New member
זמן לסיכום השבועי../images/Emo88.gif../images/Emo103.gif../images/Emo98.gif

מכיוון שהיו"כול כך הרבה שהתנדבו" לכתוב את הסיכום היה קשה "לבחור" ולכן החלטתי כשאי אפשר "לבחור" לוקחים את האחריות על עצמנו וזה מה שבעצם אתם קוראים עכשיו...בפעם הבאה רצוי שלא "תתלהבו מאוד ותתנדבו בשניות" אלא תשאירו צ'אנסים לאחרים...
ולתכלס... זה היה שבוע עמוס במיוחד ואחד הטובים והשמחים ביותר שהיו כאן מזה המון זמן,אז מה היה לנו?
הניתוח של יובל עבר בהצלחה(בריאות קודמת לכול ולכן זה מצויין ראשון)מלבד כמה יצורות שהיו איתו בחדר,נחרו ושיגעו אותו,מה שחשוב שיובל התגבר וחזר.
מלבד יובל חצי פורום חזר(וחצי אחר נסע...)-ווילו,יאקומו,ליאור,אורנית,לילו,הארוקה בשם אחר ואני מקווה שלא שכחתי אף אחד נוסף אם כן אני מתנצלת מראש מעומק ליבי.
יאנה ומיתר טסו לחו"ל,לורי נוסעת(או כבר נסעה) לאילת.
מאיה בר שלום נכנסה להיפרד מאיתנו וכמה שאני שונאת פרידות אני ממש שמחה בשבילה שסוף סוף היא יכולה לנוח,להינות ולהירגע כי מגיע לה על העבודה הקשה והקדושה שהיא עושה עבורנו(ולא רק בקטע של דיג'ימון) ובכלל לכול אדם מגיע חופש
במקום מאיה(לא!לא בדיוק במקום,מאיה היא מספר אחת ולא מחליפים אותה בכזאת קלות!)נכנסו לכאן גבי אלון הטכנאי שעובד לא פחות קשה(למעשה מאוד מאוד מאוד מאוד קשה) ממאיה ומשאר הצוות שאחראי על הגירסה העברית של דיג'ימון(ולא רק...) וגם יובל סגל שמדובב את בוקומון המאמא עוף(ככה זה,בגלל שאני כותבת את העידכון תיאלצו לסבול את ההגדרות והניסוחים שלי
)ומחליף את מאיה בבימוי עשרת הפרקים האחרונים לעונה(וכנראה גם בכלל של דיג'ימון,אם כי אני עדיין אופטימית ומתפללת שזה לא הסוף אבל...),נראה לי שיובל קצת נעלב מאיתנו(לא יודעת למה,יש לי מין הרגשה כזאת) אבל אני מקווה שבהמשך נפצה אותו(עדי כבר כתבה לכבודו שיר), שניהם נכנסו בזכות אורי(אמרתי שהוא יועיל בסוף?סססססתתתאאאאםםםםםםםםם, הוא יודע שאני לא רצינית ובטח לא מנצלת אותו
, הוא אחלה ואני שמחה שהוא כאן לא כמדובב אלא כחבר לכול דבר
)אז
ענקית אורי
מה עוד היה לנו השבוע? אמממ... המון דברים.
הסקר הוחלף,הוכנסו מלא מאמרים חדשים ומהממים,תמונות הוכנסו לגלריות(בעיקר אלה שעדי וטלי ציירו),אנחנו הולכים חזק על תחרות הפאנפיקים של פורומי הטלוויזיה בתפוז ואנחנו לא מתכוונים לנוח,ברור?
היה לנו עיתון חדש עם טור של מאט בפעם הראשונה,ראיון עם טאקויה כילד תיש ועוד הפתעות ששווה לקרוא,ואם כבר עיתון אז אנחנו צריכים להתארגן עם סיקור ההופעה/ות או מה שלא הוחלט בסוף(אני איבדתי אותנו בשלב מסוים). היו לנו השבוע דיון על העונות,ציטוטים שבחיים לא נשמע,עדי התחילה השוואה בין דמויות מסדרות שונות לדמויות מדיג'ימון והגיע הזמן להגדיל את השרשור ההוא(בכלל האוטובוס היה פעיל ביותר עם שירים,משחקים,תמונות וסיפורים השבוע,יופי אוטובוס!
).
בכלל גם הפרקים השבוע היו מעולים(מלבד הפרק עם זואי על בסיס שלגייה כי אני אישית לא הבנתי מה רוצים להגיד בו...)ככה שהיה מעניין במיוחד.
הייתה חתיכת הצפה אתמול בלילה(כלומר אחרי שתיים עשרה בלילה ביום חמישי) אבל אין מה לדאוג הכול נוקה וטופל
היו עוד דברים אבל אני רוצה להתמקד בנושא מסויים הפעם.
אוקיי בזמן האחרון לא ראינו כאן את הילה,מבירור קצרצר הסתבר שהיא לא נכנסת בגלל התכסחות עם חבר/ת פורום אחר במהלך שיחה בצ'אט. חשוב להבהיר שהפורום הוא מקום מספיק גדול וגם מריבה עם מישהו לא אמורה לגרום להחרמת הפורום כולו,בעיקר לאור העובדה שהילה הייתה כאן מההתחלה,היא חמודה ויש לה הרבה מה לתרום(כמו לכול אחד),הפורום הוא בסך הכול קהילה וירטואלית(וגם קבוצת דיון אבל כרגע ההגדרה לא מתאימה לעניין)וכמו שקורה בכול מקום יש מריבות ויש כעסים ואי אפשר להימנע מהם לחלוטין,זה העולם,אבל מכאן ועד להחליט משהו כמו לעזוב את הפורום כשרובינו בכלל לא יודעים למה(גם אני לא ממש,לא הייתי בצ'אט ואני לא יודעת מה בדיוק הלך שם,ניסיתי לדבר עם שני הצדדים אבל עדיין לא אומר כלום),כמה אני צריכה להגיד שחבל לעזוב בגלל ריב?ומילא זה אבל לאחד הצדדים יש גיבוי מה שאומר שאם הוא עוזב גם הגיבוי נמצא כאן פחות וחבל,לא נראה לי שהריב שהיה יעבור גם לפורום,זה נראה לי ריב על בסיס אישי וכשיש ענייינים אישיים בדרך כלל לא מוציאים את "הכביסה המלוכלכת"(הפורום גם לא ממש מיועד לזה). עצוב לי שחברים מחליטים לוותר עלינו בכזאת קלות,אחרי הכול לא כולם אשמים(או בכלל מודעים),הילה אם את רואה את זה שתדעי שאנחנו(ואני אישית)מתגעגעים,לא מבינים למה נטשת אותנו ורוצים שתחזרי וחלאס עם להעניש את כולם,אני למשל כידוע לא מוכנה לבחור בין חברים(וחבל שחברי פורום יתחילו לבחור ולהתפלג),אני רוצה כול מי שאוהב דיג'ימון(וגם שלא אבל אוהב את החברים כאן כמו אורנית
)ונהנה איתנו עד עכשיו,יאללה הילה
טלי שלנו מתגייסת מחר,
,
ואנחנו מחכים לשמוע חוויות כול שבוע
ועכשיו אחרי שהשקעתי מעל 40 דקות אל תשכחו להגיב אפילו באטומיקון(בעיקר תתמקדו בקטע עם המריבה,הוא הכי משמעותי) כדי שאני אדע שלא כתבתי לעצמי ואני מקווה שלא שכחתי כלום(אם כן אתם רשאים להוסיף ולתקן אותי)

lgmtk

New member
ליסטה../images/Emo26.gif

אחלה סיכום שבועי
בקשר למריבה אין לי מושג על מה את מדברת לא הבנתי כלוםםםםם
......

אחלה סיכום ליסטי!

ממש ריגשת אותי עכשיו.לא שכחת כלום.כל הכבוד על ההשקעה!קראתי הכל. הילה תחזרי,יש כאן הרבה שמתגעגעים אלייך! אם את לא מסתדרת עם מישהי כאן אז את לא חייבת לדבר איתה אבל עם שאר הפורום את מסתדרת אז אין שום סיבה שלא תכתבי כאן.

Goggle Girl

New member
*האוטובוס דורס אותך*

זה מה שקורה שנוסעים יותר מדי באוטובוס, הולכים הבלמים
כן, התחלתי השוואה בין דמויות, אבל התעלמו מזה. לי לא ממש אכפת, כל עוד יצא לי לא רק לדבר עליו, אלא גם לפרסם תמונה חמודה של נארוטו שלי *_* (כן כן, הפורום הפך לפורום דיג'ימון, היקארו נו גו, ונארוטו. אני לבד שומרת על החלק האחרון
) בקשר להילה, אני חושבת שאני אולי יודעת משהו, אני רק לא יודעת ממש אם זה זה כי לא יצא לי לדבר איתה
ואחלה סיכום, חוץ משימוש יתר ב'שמי השני'
אולי הגיע הזמן להסביר לאנשי ההפקה את הקטע של האוטובוס, אחרת הם סתם לא יבינו?

star_female

New member
../images/Emo45.gif סיכום מעולה!

את כותבת את הסיכומים הכי טובים ליסטה ^_^ (בלי להעליב את כל השאר שכתבו סיכומים, גם הם היו טובים!) מה שהיה לי להגיד בקשר להילה כבר אמרתי לה אז אין לי יותר מה להגיב בנושא הזה (לדעתי את לגמרי צודקת...).

Digi Lista

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif../images/Emo98.gif../images/Emo13.gif

תודה לכול מי שהגיב וקרא,אני שונאת לעשות חצי עבודה ולכן כשאני עושה משהו(בעיקר בתחום הכתיבה)זה עד הסוף ועם כול
הקרח שלי והנשמה וחשוב לי שתהיו מרוצים
יש משהו שאני לא יודעת בקשר להילה?(עדי וטלי רמזתן משהו...) מישהו מתנדב לשבוע הבא?(לאט לאט שלא יהיה עומס כמו בשבוע שעבר
) ולורי,הגבתי לך על המסר באימייל

star_female

New member
לא יודעת אם יש משהו שאת לא יודעת...

אנ פשוט במקרה הייתי בצ'אט כשזה קרה... אז אני מן הסתם יודעת יותר פרטים. אבל אני לא רוצה להיכנס לזה שוב...

../images/Emo92.gif

אם את עושה את הסיכום כלכך טוב אז למה שלא תעשי אותו כל שבוע?הרי במילא אנשים לא מתנדבים,אז זה לא שאת לוקחת להם את ההזדמנות או משהו. אולי שכל שבוע יתנדב מישהו אחר שיעזור לך,כדי שלא יהיה לך כלכך קשה?

טיקיי

New member
סיכום יפה!

בקשר למריבה, דיברתי עם הילה אתמול, אבל היא סיפרה לי חצי, הבנתי רבע ואני זוכר רק שמינית, אז אני מניח שאני לא יודע יותר ממך... אבל אני חושב שאת צודקת בכל מה שאמרת בקשר לזה...

יאקומו

New member
וואו יופי של סיכום!

בגלל זה הילה לא הייתה פה כל כך הרבה זמן... אני באמת מקווה שהיא תחזור!

Digi Lista

New member
לאן 'חמאה' וימית נעלמו?../images/Emo11.gif../images/Emo2.gif

יובל התשובה שלך קרעה אותי
אם אתם מתעקשים אז אני אעשה כול שבוע את הסיכום השבועי,הרעיון היה פשוט לתת לכול מי שירצה הזדמנות ככה אפשר להרגיז יותר אחראיים ומעורבים(הינה שוב המסר החינוכי...
),זה היה מין רעיון של שיתוף כי הפורום גם שלכם(למעשה הפורום של כולנו במידה שווה)אבל אם במילא אין מתנדבים(זה לא סגור,אתם תמיד יכולים להתנדב)באותו השבוע אני לוקחת עליי את האחריות(ככה זה איתי...טיפוס שכמותי
)מה שאומר שאם מראש אתם מתכוונים לא להתנדב אז אני אכתוב את הסיכום בכול מקרה
זה היה שבוע מעולה,שרק ימשיך ככה

Digi Lista

New member
יופי../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אז יאללה תראי קצת יותר נוכחות

ימית גם לא עונה לי באיי סי קיו

נראה לי שהיא כנראה נסעה לאיזה מקום או שהיא עסוקה מכדי להיכנס לאינטרנט.היא בטח תחזור בקרוב אל דאגה....

למעלה