זכיתי ב-EBAY ב-7210 ב-200$ שווה ?

zeevlevi

New member
זכיתי ב-EBAY ב-7210 ב-200$ שווה ?

אחי נוסע ביום שני לארה"ב ... משלחת של המכביה והוא יתארח באינדינפוליס שבאינדיאנה ... יש לו יום הולדת ב-05/08 ואני רוצה לעשות משהו מיוחד... אז בתור אח טוב שיועד מה אחי הכי אוהב הזמנתי לו את המוצר הבא : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3037542953&category=41346&rd=1 עכשיו יש לי כתובת של המשפחה שבה הוא יתארח ואני לא סגור על זה שהכתובת נכונה... ניסיתי ליצור קשר עם המשפחה אבל מותקן אצלהם מערכת שיחות שלא מקבלת שיחות ממספרים לא מזוהים ! עכשיו התקשרתי לבן דוד שלי שגר בניו יורק שהוא יתקשר למשפחה וינסה לברר לי את הכתובת המדוייקת ... אני מקווה שזה יצליח כי לא נשאר לי עוד הרבה זמן... תנו עיצות האם זה שווה ? האם זה לא שווה ? מה אתם אומרים....

ranzz

New member
הוא מוכר מוצרים מוזרים..

אבל מבחינת מחיר זה כלום כסף..

ranzz

New member
תסתכל בהיסטוריית העסקאות שלו../images/Emo26.gif

Sony ECM-R300 Omnidirectional Microphone מה זה בכלל?!
ומגלה דליפות גז.. האב USB.. לא יודע.. הוא נראה אמין מבחינת משלוח, המחיר של ה 7210 דיי זול, לא נראה כמו סכנה ממשית...

zeevlevi

New member
אתה יכול להסביר לי מה הייתה עושה

במקומי ? היית קונה אותו מתנה או לא ?

ranzz

New member
חחח זה מצחיק כל השרשור הזה ../images/Emo13.gif

מה אתה רוצה שאני יגיד לך... אתה רוצה שאני יפרט על הקשר שלי עם אח שלי, ואם הוא אוהב סלולארים כמוני ואם אנחנו מספיק קרובים בשביל שאני אוציא עליו 200 דולר על טלפון ליומולדת? וכמובן בלי לשכוח שזה תלוי איזה גיל זה כי גילאים שונים דורשים מתנות שונות... השגת 7210 במחיר זול.. תזרום עם זה..

zeevlevi

New member
לא אחי השאלה שלי

האם אתה הייתי רוכש מכשיר כזה בסכום הזה במקומי או שיש חלופות אחרות ?

ranzz

New member
כבר רכשת אותו...

בתור EBAY POWERSELLER לשעבר אני ממש לא אומר לך שום דבר חוץ מ - לך תשלום על מה שזכית בו!!

ranzz

New member
אתה טוחן מים..

כבר 4 פעמים בשרשור הזה אמרתי לך שזכית בטלפון טוב במחיר מצוין, כל מה שנשאר זה לשלם עליו, מה עוד אתה רוצה לשמוע??

zeevlevi

New member
לא על המחיר הפלאפון עצמו ....

טוב או לא ? לאחד שמחליף מסמסונג 622 של סלקום

ranzz

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

וואטאוור....

Eraser3330

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה