זכייה בקטנה אנשים

madmoni

New member
זכייה בקטנה אנשים

השיטה התחילה טוב כמו שאמרתי הלכתי על הבאנקרים בסופ"ש וזה מה שיצא 50 ש"ח על פיורנטינה יובה חיון וארסנל הביאו 198 ש"ח תורידו מזה את ההשקעה יוצא רווח נקי של 148 ש"ח. סיכום ביניים: 148+ ש"ח לזכותי.... לתוכניה הזאת אני שוב שם 50 ש"ח ונראה מה יצא מזה.....

madmoni

New member
תנו עצה טובה בבקשה לטור הבא

מה שלושת המשחקים הכי טובים? בארסה כדורגל? בארסה כדורסל? מילאון בחוץ נגד אמפולי? יובה בבית נגד סמפדוריה? מה השלישיה המועדפת???

madmoni

New member
כן אני עורך את הרישום כאן

כל הימור שיפול או יתפוס אני מפרסם כאן. מה דעתך על בלאקי שלא משחק בסמפדוריה??? האם זה יהיה חיסרון משמעותי לקבוצה?

madmoni

New member
הזכייה הצנועה

התחלה ברגל ימין לשיטה מי יתן והיא תתפוס חזק

madmoni

New member
תודה רבה דדי

מה דעתך על המשחקים של שני הגדולות באיטליה שווה ללכת על שניהם???

blohin

New member
מדמוני, אם תוריד משחק אחד,

תשלש את הסיכוי לזכייה. בכל אופן הדרך שלך נכונה. בהצלחה.

madmoni

New member
בעיקרון אתה צודק

אבל גם ככה אני שולח את הטור שלי רק מחר ככה שעד אז יש לי זמן לתפוס ביטחון או שירד לי הביטחון על משחק מסוים ואז אני אוריד. בכל מקרה אני מקווה שהדרך תוכיח את עצמה כי הווינר הוא לא תחליף לעבודה אבל בהחלט ניתן להרוויח ממנו איזה 400 ש"ח בשבוע טוב ואפשר לצמצם הפסדים בשבוע פחות טוב

madmoni

New member
תודה אודי ואם כבר אתה פה תרשה לי

להעזר בך טיפה. אני יודע שבטח עוד לא בדקת את המשחקים אבל ממבט ראשון מה נראה לך הכי בטוח מהחבילה הבאה: בארסה כדורגל בארסה כדורסל מילאן יובה תן לי את השלושה המועדפים שלך והאם אתה חושב שארבעתם יכולים לתפוס???

valeranga

New member
את האמת, אני הולך להשתמש בכולפ

כי אני חושב שכולם טובים אבל אם אתה שואל אותי על סדר עדיפות אז לטעמי: ברסה כדורגל מילאן יובה ברסה כדורסל הייתי מוסיף 2X באודינזה.

madmoni

New member
אודי לא מפחיד אותך

שאודינזה משחקת באיצטדיון ניטרלי ללא קהל???

valeranga

New member
מפחיד? ההיפך הוא הנכון, קודם כל

תמיד שהיא מפסידה בבית, היא אחרי זה מנצחת בחוץ, שנית, היא קבוצה הרבה יותר טובה, שלישית, אני לוקח כפול 2X שסוגר כאן את הבסטה, המנוע של אסקולי בבית זה הקהל ועכשיו זה גם לא הבית וגם לא הקהל.לאודינזה אסור להפסיד ואני הולך איתה.

madmoni

New member
סבבה אחי

אני חושב שאני אקח את כל הארבעה משחקים הם נראים לי באנקרים אחד אחד

למעלה