זכותו הבסיסית של כל אדם להגן על עצמו ומשפחתו

CANADA101010

New member
זכותו הבסיסית של כל אדם להגן על עצמו ומשפחתו

"האנשים במחוז פולק אוהבים נשק, יש להם נשק, אני מעודד אותם שיהיה להם נשק, והם הולכים להיות בבית הלילה עם הנשק שלהם טעוו. אם תנסו לפרוץ לבתים שלהם הלילה ותנסו לגנוב, להצית שריפות, אני מציע בחום שהם יעיפו אותכם מהבית עם הנשק שלהם." כמו כן, הוא אמר שאם שוטר שלו היה הורג מישהו כמו מה שקרה במינאפוליס, הוא היה בכלא עוד באותו יום. https://www.youtube.com/watch?v=kQF2SFz0A0I&feature=emb_title במחוז יש עוצר לילי. השריף הזהיר שיש "מתפרעים מקצועיים" בין המפגינים. הוא הראה תמונה של מתפרע שהגיע מוכן עם מסיכת גז. כמו כן, הוא הראה תמונה של מכונית שהותקפה על ידי המפגינים, אחרי שהיא נכנסה בהם. האדם במכונית לא פנה למשטרה ולכן לא שמעו את הצד שלו. השריף אמר שהמפגינים שהתקיפו את המכונית הם לא בסדר, לא משנה מה אותו אדם עשה. זכותו הבסיסית של כל אדם ללא הבדל דת, גזע, צבע, מין,להכל להגן על עצמו, על משפחתו ועל רכושו בכל האמצעים העומדים לרשותו וגם אם הפושע נפגע או אפילו "נפל בעת מלוי תפקידו" ואין לאזרח שום אחריות ובוודאי שלא פלילית כלפי העבריין אלא האחריות היא על ראשו של הטרוריסט, אנס, בוזז בלבד!

debby12

New member
מנהל
איפה זה מחוז פולק?

אני חושבת בין ה"מפגינים" יש אנשים שהם סתם פושעים באמת. הפגנה איננה תירוץ מספק לביזה. חברים וקולגות שלי שגרים בקפיטול היל די סי מספרים שהם לא מצליחים לישון בלילה (ולא מצליחים להרדים ילדים) בגלל הטירוף של מסוקים מעל הראש כל הזמן + החשש שהונדליסטים יהרסו להם את האוטו ו/או ינסו לפרוץ להם לבתים. והם לא ממחוז פולק החברים/קולגות אז אין להם כלי נשק בבית. לא נעים

debby12

New member
מנהל
Black Lives Matter v. All Lives Matter

היום הצעתי במהלך שיחה משפחתית שנשים שלט על הדשא לפני הבית. אני הצעתי שיהיה כתוב בו: "Everyone's Lives Matter". זה הביא להתפרצות עצבנית מצד בת העשרה בבית. מסתבר שיש כבר סלוגן כזה אבל הוא נקרא "All Lives Matter" אבל שהוא נחשב גזעני ופוגעני. הלכתי לחפש ומצאתי למשל את זה https://www.scotsman.com/news/world...ns-and-why-all-lives-matter-offensive-2873155 אני עדיין לא מצליחה להשתכנע שלומר שהחיים של כולם חשובים זה "גזענות". זה אומר שאני גזענית חבויה
?

vinney

Well-known member
הקונטקסט חשוב

על פניו - כן, ברור שחיים של כולם חשובים. &nbsp אבל למה הסלוגן הזה נולד? הBLM לא אומר שרק השחורים חשובים, הBLM אומר שהשחורים חשובים. ומה הALM אומר? זה קונטרה לBLM, זה אמור לעמוד לנגד הטענה שלהם. לכן מה משתמע מכך? שבעיניי מי שטוען ALM, הBLM אינו נכון, דהיינו חיי שחורים אינם חשובים. &nbsp לשים כזה דבר בכניסה לבית שלך זה כמו לשים את שלט של הKKK. אני בטוח שלא לזה התכוונת, אבל כך זה יתפרש.

placid1

New member
הקונטקסט חשוב.....

אם קראת למי ששבר לך לפני שבועיים את החלונות לחנות או לבית ובזז אותם, פושע או חוליגן, תקבלי כפיים. אם תקראי אותו דבר למי שעושה את זה השבוע תקבלי קריאות שאת גזענית.....

vinney

Well-known member
לא חושב שמישהו קרא ״גזען״ למישהו שהתלונן על ביזה או שוד

אבל strawman arguments זאת אחלה דרך להמנע מדיון.

debby12

New member
מנהל
אז איך אני אמורה לקרוא להם השבוע?

אני שואלת ברצינות, לא בציניות. בעיני האנשים שכיסחו את הבניין שבו המשרד שלי נמצא וניסו לשרוף אותו הם עדיין פושעים וחוליגנים.

JimmyGee

New member
הנה הסבר טוב למה All Lives Matter doesn't make sense

Saying "All Lives Matter" instead of "Black Lives Matter" is like saying that the fire department should spray down all houses in a neighborhood even though only one house is on fire... because all houses matter. Yes, your house matters too, BUT YOUR HOUSE IS NOT ON FIRE​

iris mom of two

New member
זה שהחיים של כולם חשובים זה מובן מאליו

לכן חשוב לציין שגם חיים של שחורים חשובים. פשוט כי לבנים בדרך כלל לא נרצחים, בלי שיהיה משפט, רק כי הם לבנים. את אף פעם לא היית צריכה להסביר לילדים שלך איך להתנהג מול שוטרים, שהם לא יכולים ללבוש קפוצ'ון בלילה, כי עלולים לרצוח אותם בעמתלה שהם נראו מסוכנים. רוב ההפגנות די שקטות. רוב ההפגנות מראות כעס אמיתי ומוצדק. יש לא מעט הפגנות שיצאו מדי שליטה, רובם בגלל גורמים פליליים מהימין או השמאל, ולפעמים גם בגלל תגובה מוגזמת של המשטרה. כרגע זה הזמן לתמוך בשחורים, לעמוד איתם, לא נגדם. להבין את הכעס, כי הוא מוצדק. אבל לבקר בזיזה זה תמיד מוצדק

JimmyGee

New member
חשוב מאוד על מה שמים את הדגש

אנשים טובים יגידו, נכון, יש אלמנטים שליליים בהפגנות האלה ("גורמים פליליים מהימין או השמאל"), אבל כולנו צריכים לתמוך במאבק של השחורים בגזענות, במיוחד זו שמגיעה מרשויות החוק שאמורות גם אליהם להגן. אנשים רעים (for example, Trump and his supporters) יגידו בדיוק ההפך, נכון, היה פה מקרה מזעזע של רצח, אבל עכשיו צריך להתרכז בבעיה האמיתית של פרעות וביזה. וזאת בדיוק הבעיה. הבעיה האמיתית היא לא פרעות והביזה. הבעיה האמיתית היא גזענות של שוטרים. ועוד דבר לגבי everyone's life matters כמו כל בעיה אחרת למה לא לקרוא לבעיה בשמע (black lives matter)? למה משהו generic? אם למשל יש בעיה קשה של אנטישמיות, היתי רוצה שיקראו לבעיה בשמה אנטישמיות, ולא משהו גנרי כמו, all religions matter.

iris mom of two

New member
תכלס אנחנו מסכימים

לא הלכתי להפגנות, כי אני לא הולכת להפגנות. אבל בהחלט חושבת שחוסר הנחת שלי כלבנה כרגע הוא לא דבר רע. בהחלט מנסה לעשות מה שאני יכולה.

למעלה