זכאות לפיזיוטרפיה

LIMLIM11

New member
זכאות לפיזיוטרפיה

לבני בן ה-9 יש שיתוק מוחין ולומד בכיתת חינוך מיוחד בבי"ס רגיל (שם הוא לא מקבל טיפולי פיזיורפיה, אלא דרך קופ"ח, המכון להתפתחות הילד). ידוע לי שבגיל 9 יש איזה שינוי בענין קבלת טיפולי פיזיוטרפיה. כיום הוא מקבל טיפולים במקום מרוחק מאוד מהבית, היות ומכוני הפיזיוטרפיה של קופ"ח בעיר מגורינו אינם מתאימים לילד עם שיתוק מוחין (המקום לא מספיק גדול). האם יש אפשרות ללכת לפיזוטרפיסט/ית פרטיים ולקבל החזרים?
 

gadi7

New member
אני לא מכיר אפשרות כזו

של החזרת כספים כנגד קבלות. אם אתם חברי קופ"ח מכבי, ניתן בתיאום עם העו"סית בסניפכם, להגיש בקשה לתמיכה כספית (מענק חד-פעמי) מקרן מכבי. לא ברור לי מה הקשר בין שיתוק מוחין לגודל המכון.
 

LIMLIM11

New member
אנו חברים בקופ"ח כללית

לגבי גודל המכון, נאמר לי שהתנאים במכון, שאחד מהם זה הגודל, לא מתאימים לטיפולי פיזיוטרפיה לילד עם שיתוק מוחין. המכון מחולק ע"י מחיצות מוילון ומיטות בכל מחיצה וילד עם שיתוק מוחין צריך מקום יותר גדול, כמו לתרגל הליכה וכיוצ"ב.
 
LIMLIM11

ברוכה הבאה אל הפורום. נושא הפיזיוטרפיה פרוץ לצערי. אם לא תקבלי מידע נוסף. מציאה לך לפנות לאתר פיגור, שם יש מידע רב בנושאים רבים. יש יועצים משפטיים כמו כן את יכולה להסתייע ב-ש.י.ל. שרות יעוץ לאזרח בטלפון 1800506060של משרד העבודה והרווחה ייתכן שיוכלו לסייע לך. הקופות, חוסכות ואין מתקצבות טיפולים בבית אם ניתן להביא את הילד למכון או בריכה טיפולית. את מוזמנת לשלוח מכתב למבקר המדינה. לצערי אינך היחידה שנקלת בבעיה. בהצלחה.
 
למעלה